Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witaj Dagmaro! :hug:

Jaką muzykę lubisz? Ile już obejrzałaś odcinków?

 

Ogólnie każdą byle by była dobra i mało komercyjna :P Ale moim ulubionym piosenkarzem jest Michael Jackson :flutterblush:

Z odcinków to prawie wszystkie poza 13 z 3 sezonów bo czekam na po polsku w tv.

 

P.S.Mówcie mi Daga :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Poniaki!

Jako że się zarejestrowałam, to wypadałoby się przywitać. Nie mam jeszcze mojej ulubionej postaci, bo jestem dopiero przy piątym odcinku (ale stawiam na Rarity). Całymi dniami - poza przeglądaniem internetu i popijaniem zielonej herbaty - szyję, gotuję, piekę, śpię i kocham matematykę. Poza tym uwielbiam stawiać przecinki, grać w scrabble i morze zimą.

Pozdrawiam gorrrąco, myślę, że zostanę tu na dłużej c:



 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Poniaki!

Jako że się zarejestrowałam, to wypadałoby się przywitać. Nie mam jeszcze mojej ulubionej postaci, bo jestem dopiero przy piątym odcinku (ale stawiam na Rarity). Całymi dniami - poza przeglądaniem internetu i popijaniem zielonej herbaty - szyję, gotuję, piekę, śpię i kocham matematykę. Poza tym uwielbiam stawiać przecinki, grać w scrabble i morze zimą.

Pozdrawiam gorrrąco, myślę, że zostanę tu na dłużej c:

 

Witaj :hug:

Kochasz matematykę? Wow,mało takich ludzi zdarza się spotkać xd Co najbardziej lubisz piec? Tak,morzę zimą jest piękne~

Mamy nadzieje że zostaniesz C: Zajrzyj czasem do off-topu xd A i jeszcze jedno,interesujesz się jeszcze innymi programami? (seriale,filmy,anime) *patrzy oczami małego kotka*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrs.Octavia

 

Pieczenie sprawia mi ogólną frajdę. Lubię piec to, co lubię jeść, i to, co ładnie wygląda. 

Do tej pory, na oglądaniu, spędzałam zdecydowanie więcej czasu w teatrach niźli przed komputerem, więc jestem całkiem z tyłu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz muzykę celtycką Hmmm? A co myślisz o Dropkick Murphies =3

Jeszcze nie słuchałam, ale chętnie posłucham. Jeszcze nie znam za bardzo zespołów z tego gatunku.

Lubię też poezje śpiewaną

 

Witaj na forum, mogę się zapytać co i gdzie studiujesz?

Fizykę w Lublinie.

 

Przepraszam że tak późno odpisuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze nie słuchałam, ale chętnie posłucham. Jeszcze nie znam za bardzo zespołów z tego gatunku.

Lubię też poezje śpiewaną

Dropkick Murphies to zespół z Bostonu grający celtycki punk. Jak ich słucham to chce mi się od razu hasać na przygodę =3 (W spoilerze puszczam 2 moje ulubione piosenki tego zespołu i ulubioną piosenkę celtycką ogólnie. Też jest w ich repertuarze, ale wolę wykonanie innego zespołu =3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć nazywam się Filip. Mam 16 lat Mieszkam w Kruszwicy w województwie kujawsko - pomorski. Lubie czytać książki i żeglować czasem też gotuje . Uwielbiam każdego rodzaju fantazy. Moje ulubione postacie to:

1. Luna

2.Rainbow Dash

3.Twilight Sparkle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaszko.

Psoras jestem, mieszkam sobie we Wrocławiu, a konkretnie na Ołbinie. Lubię sobie oglądać taką jedną bajkę dla dziewczynek o gadających czworonogach, jednak przede wszystkim jestem miłośnikiem kolei. Nawet polskiej. Lubię też bardzo podróżowanie oraz poznawanie nowych miejsc. Zwiedziłem już kilkanaście krajów, nie tylko europejskich, i z każdej podróży wracałem mniej zakompleksiony, wiec polecam to gorąco każdemu.

Ulubiony serialowy kucyk? Hmmm... Twilight - bo cecha, jaką najbardziej sobie cenię u innych osób, jest inteligencja. Pinkie Pie zajmuje mocne drugie miejsce - za... bycie Pinkie Pie. Trzecie miejsce na podium przypada Rarity - za to, że pod płaszczykiem drama queen kryje się u niej całkiem zaradna i sprytna klacz (wyratowanie się z opresji poprzez jojczenie to nie byle wyczyn).

Pozdrawiam wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Kucykomaniaków :)

 

Jak nakazuje prastary obyczaj - gdy gdzieś pojawiasz się pierwszy raz - przywitaj się i przedstaw. Trochę ciarki przechodzą mi po plecach bo to trochę brzmi jak zachęcające przemówienie nauczyciela do nowego ucznia, ale tradycji musi stać się zadość ;)

 

Może od początku. Moja faza na "Poniacze" zaczęła się gdy miałam jakieś 8 lat. Wtedy obiektem moich kucykowych westchnienień była seria G2. Wszystko zaczęło się od zabawek z Maca, a pierwszym kucykiem (z tych sklepowych) w mojej karierze był Light Heart w zestawie z wyrkiem, którego to dostałam od Mamy na Dzień Dziecka. O jakaż ja wtedy byłam szczęśliwa :twilight2: To wystarczyło, bym dostawała potem od rodziny Poniaczki na wszelkiego rodzaju święta :pinkiehappy:

Zabawy było w brud, a każdy nowy Kuc to było coś. W końcu jednak zabawki zniknęły ze sklepowych półek i szał zbierania siłą rzeczy został przerwany. Zabawy oczywiście nadal uskuteczniałam, jednak z roku na rok człowiek był coraz starszy i coraz mniej miał chęci na takie rozrywki. Zmieniały się zainteresowania, szkoła stawała się coraz poważniejsza i stawiała coraz więcej wymagań, a i z przyjaciółmi przecież trzeba było się spotkać. Do tego dochodziły prawa danego wieku jaki się posiadało. Bunt i usilne próby udowodnienia jaki to człowiek już dorosły, a skoro tak, to w grę nie wchodziły zabawy pastelowymi Kucami. Mimo to zawsze podkreślałam, że ilebym lat nie miała mojej Kucykowej kolekcji nie oddam nigdy, za żadne skarby. I tak przy okazji porządków i przeglądania swoich rzeczy nie raz głaskałam po pyszczkach i ogonkach moje Kuce, z sentymentem wspominając szalone zabawy.

 

Mijały lata...

 

   Nastał 2011. Szperanie w internecie stało się tak oczywiste jak to, że człowiek je i oddycha, a sam w sobie internet był już od dłuższego czasu głównym środkiem przekazu. Radio, telewizja, gazeta i rozrywka zamknięte były w jednym miejscu, ku wygodzie ludzi. Informacje docierały szybko i sprawnie, chociaż nie zawsze istniała możliwość ich zweryfikowania. Wiadomo, jak wszystko miało to dobre i złe strony. Istniały strony informacyjne jak i rozrywkowe, a dzięki tym drugim pojawiły się między innymi Demoty, Kwejk etc. 

   I tu właśnie dochodzimy do mojej historii. Historii która na nowo "Sponiaczyła" mi życie. Zaintrygowana coraz częściej pojawiającym się motywem kolorowych Kucyków na portalach rozrywkowych, postanowiłam poszukać czegoś na ich temat. Prawdopodobnie to wtedy niewidzialne kopyto Celestii pokierowało moją dłonią na myszy, by kliknąć film na YouTube "Sezon na jabłka". Obejrzałam i już od pierwszych sekund wiedziałam, że będzie to coś co mnie naprawdę wciągnie. Nie pomyliłam się, i rozochocona perypetiami Applejack z jabłkami, postanowiłam obejrzeć więcej odcinków. I oglądałam, oglądałam i tak oglądam do dziś. Oficjalne odcinki i fanowskie produkcje. Zasypuję kompa i komórkę obrazkami z Poniaczami, przy okazji tworząc własne prace(na razie samolubnie trzymając je we własnym segregatorze, ukryte przed światem :crazy: ). Nałogowo wyszukuję blinbagi z konkretnymi numerkami, nosząc zawsze przy sobie kartkę z rozpisanymi numerkami i edycjami. Poluję na naklejki i inne gadżety i... i znów przypominam sobie stare, dobre czasy pełne zabaw i niesamowitych historii. No generalnie rzecz ujmując jestem Sponiaczona ;)

 

A teraz kilka podstawowych słów o mnie. 23 lata mając na karku, silnie przeżywam historie Kucyków, spazmatycznie wyszukując w sklepach blinbagów i nie tylko. Poza tym namiętnie pożeram książki, relaksuję się i wymyślam różne historie słuchając muzyki (ATB, Electric Light Orchestra, Mylene Farmer i nie tylko), rysuję i próbuję napisać książkę (na chwile obecną jestem w trakcie pisania trzech). Lubię podróże po Polsce i marzę o własnym domku ukrytym gdzieś między lasem a rzeką. Śmigam na rowerze, chociaż najtrudniej mi ruszyć tyłek z domu. Jak już wystartuję jest dobrze :) mam fazę na pojazdy szynowe, a szczególną miłością darzę Tramwaje  :pinkie2:  walczę ze strachem do robaków i lękiem wysokości. Nałogowo pożeram czekoladę, krakersy z kozim serem, smakowe kawki i popijam regionalne piwka :badass:

 

Czy coś jeszcze? No tak. Moimi ulubionymi Kucyńskimi obywatelami są:

 

* Luna :lunahug2:

* Fluttershy :yay:

* Cadance :cadance3:

* Rarity :rarityexcited:

 

I to na razie chyba tyle ode mnie, reszta wyjdzie w praniu. Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam.

 

Pozdrawiam serdecznie całą Kucykową Brać :cmc:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów MLP: FiM

 

Mam na imię Piotrek, mieszkam w Lubine (woj.dolnośląskie), mam 14 lat, interesuję się informatyką, moje hobby to granie na kompie (lol), lubię zupę pomidorową, i oczywiście jestem fanem My Little Pony Friendship Is Magic :youdontsay: , moja ulubienica to Fluttershy :yay: .

 

Pozdrawiam wszyskich xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Mam na imię Maks, mieszkam w wiosce pod warszawą, mam 15 lat. Ogólnie nie mogę się przypisać do społeczeństwa "Bronies", ponieważ obejrzałem może ze 3-5 odcinków. Karierę zacząłem na Kucykowyteamspeak.pl, tam się o kucach dowiadywałem aż do teraz. (Mam permbana "Za obraze", nikogo nie obraża, bo nie mam powodów. Osoba obrażona zapytana o to jakie obelgi usłyszała stwierdziła, że nie pamięta. Niech im będzie, mniejsza o to.) Ulubionego kucyka nie posiadam. Lubie strzelać z różnego rodzaju broni takich jak łuki, dubeltówki, wiatrówki, karabinki ASG, markery do paitballa itp. Muzyka, hmm... Bardzo lubię Sabaton, Iron Maiden no i od czasu do czasu jakieś inne zespoły. Nie lubię odpowiedzi "Bo tak", oraz kłótni. Gry komputerowe: Minecraft od czasu do czasu jest fajny, War Thunder, World Of Tanks też czasami. Bardzo przepadam za Portalem i Portalem 2  :twiface: (Mam w telefonie ruchomego Companion Cube`a)   :twiflank:  od czasu do czasu pykam w stare dobre FPS-y. (stary Wolfenstein ;-;) Zawsze oczekuje racjonalnej i klarownej odpowiedzi. Nie lubię również przyznawać się do popełnionych błędów ale cóż... Nie posiadam rodzeństwa, no i nie lubię pomidoróffki.

Pozdrawiam Tiramisiak   :shiarmor:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam serdecznie wszystkich Kucykomaniaków
 
Jak nakazuje prastary obyczaj - gdy gdzieś pojawiasz się pierwszy raz - przywitaj się i przedstaw. Trochę ciarki przechodzą mi po plecach bo to trochę brzmi jak zachęcające przemówienie nauczyciela do nowego ucznia, ale tradycji musi stać się zadość
Jak masz na imię? Jesli można wiedzieć?  :yay:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!  :rbd:

Mam na imię Izabella. Mieszkam w miasteczku zwanym Zgorzelcem i liczę sobie 16 wiosenek. Interesuję się głównie rysunkami i wszelakimi formami malarstwa, rzeźby i grafiki komputerowej.  :rainpriest: Po za kucami uwielbiam też oglądać anime, a najczęściej wracam do "starych" serii Beyblade. Poniacze poznałam przez serię Friendship, a o forum dowiedziałam się od Xadi, za co bardzo jej dziękuję  :priesthug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać, wszystkich nowych użytkowników forum!
:pinkie:
 

23 lata mając na karku, silnie przeżywam historie Kucyków, [...]
Pozdrawiam serdecznie całą Kucykową Brać :cmc:

Każdy fan bardzo przeżywa :twilight5:

Też pozdrawiam, a i jak tak bardzo kucykowo to aż piosenkę dorzucę:


Tak w ogóle to “Kucyńskimi”, brzmi dziwnie, ale mam też nadzieję że wpadniesz kiedyś na sobotniego meeta. :fluttershy4: Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nudzi mi się, więc wracam do starych fascynacji. MLP zaczęłam namiętnie oglądać jeszcze w czaszach, gdy w Polszy nie istniało żadne forum, strona, a co dopiero grupa większych lub mniejszych fanów. 

 

Nie mam dwunastu lat i bardzo tego żałuję  :shrug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol nie było mnie na tym forum spoooooooooro czasu a tu takie zmiany :3

Czuje się jakbym była na tym forum po raz pierwszy XD

... ale nie ważne! Witam wszystkich nowych!!!!

Mam nadzieje że będziecie się bawić świetnie! Brohoof! :brohoof:

 

Ja osobiście zamierzam powrócić na forum :giggle: Rok temu spędziłam tu świetne wakacje i w tym też zamierzam :derp6:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Chyba wypada mi się przedstawić...

Więc:

Jestem Robert, mam 16 (jedna z ulubionych liczb: 4^2) lat i jestem Ślązakiem. Czuję się Ślązakiem i nie wstydzę się tego

Interesuję się, well...

Historią, śpiewem, muzyką, rysunkiem, matematyką, rycerstwem, szlachtą polską, ludzkimi przemyśleniami, filozofią, fantastyką, militariami, gram na grzebieniu i harmoszce, lubię denerwować ludzi i wprawiać ich w szok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam wszystkich. Tak podstawowo to jestem rocznik '93, na imię mam Adrian ale każdy mówi na mnie Zęby. Co do MLP to od kiedy rozpoczął się 3 sezon to zrobiłem sobię długą przerwę od oglądania (a zacząłem oglądać jakoś w połowie 1 sezonu), ale nagle naszła mnie ochota do powrotu no i chciałbym się jakoś wkręcić w społecznośc xD

Tak to interesuję się oczywiście muzyką [słucham własciwie wszystkiego ale ostatnio najczęsciej elektroniki, rapu (którego w sumie zawsze nie lubiłem a teraz się przełamałem) i starego rocka], filmem (tutaj już nie dzielę na gatunki bo oglądam wszystko co moge polubić ale strasznie lubię angielskie komedie kryminalne :D) no i główne zainteresowanie to życie od weekendu do weekendu (bo po prostu nie lubię siedzieć w domu xD).

No i ostatnio trochę polubiłem gotowanie (ale tylko gotowanie, nie jedzenie, bo odchudzam się xD) i naprawdę wkręciłem się w ćwiczenia, bo tylko na tym mogę się w pełni koncentrować (a ostatnio potrzebuję wyłączyć myślenie na jak najdłużej). Książek raczej mało czytam ale jak już się biorę to głównie za sci-fi (Dukaj mi się na półce już trochę kurzy). Gry komputerowe przestały mnie bawić jakiś miesiąc temu (a byłem zajadłym graczem). To by było na tyle, jeszcze raz: witam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...