Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Tak, hmm... Na forum jestem zarejestrowany od kilku dni, ale dopiero teraz zebrałem się, aby coś napisać :blush: Na imię mam Mateusz i mam 16 lat. Mieszkam w woj. Opolskim. Moja zainteresowania to RPG, informatyka, gry, literatura (głównie fantasy), a od jakichś 2 miesięcy także MLP FiM. Kucem (klaczką?), którego najbardziej podziwiam w serialu jest chyba Rainbow Dash, choć charakterem zbliżony jestem do Fluttershy (tak, tak, nieśmiałość i te sprawy...) :P Cieszę się, że udało mi się trafić na to forum, mam nadzieję, że będę mógł się z wami świetnie bawić tutaj, jak i być może w życiu realnym... Kiedyś? :sleepy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Mateuszu. mam nadzieje ze tak jak ja przełamiesz swoja nieśmiałość i będziesz szerzył miłość i tolerancje po całym świecie :) . nie zapomnij się uśmiechać :portalface:

czy wszyscy bronies maja takie same lub zbliżone zainteresowania?? jesli tak to będzie łatwiej przeciągać innych(nie bronies) na ciemna stronę mocy :grr:

a tu coś na powitanie

Dołączona grafika

oraz

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=W3m7i1f0uQs

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to od kilku dni już buszuję po forum i nawet się udzielałem, ale co tam, spóźnione, ale przywitam się :) No to nazywam się Kamil, mieszkam we Wrocławiu i za kilka miesięcy będzie już 18 lat ;p W wolnych chwilach (nie zawsze, ale zazwyczaj) robię to co teraz (czyt marnuje czas w internecie), poza MLP moje hobby to oglądanie anime, granie w gry i chodzenie na siłownię :) Ulubiony kucyk, a w zasadzie 3 (bo wybrać 1 się nie da), no i nie tylko kucyki, to jest tak: Twilight, Pinkie Pie, Discord. I na koniec takie coś, bo to fajne to jest :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayo Kamil, jak to mam w zwyczaju robić, po każdym przywitaniu dodaje coś od siebie, ale nic mi do głowy nie przychodzi. baw się dobrze na forum i pakuj by bronic fandomu :P . widzę ze nie masz awatara wiec może zamiast szukać gotowego w internecie, stworzysz własnego, niepowtarzalnego kuca?? jakbyś chciał tu masz Pony Creator.

a za lubienie Discorda mam dla ciebie obrazek

http://desmond.imageshack.us/Himg210/scaled.php?server=210&filename=mlfw37321332085311994.png&res=landing

jak nie dostane warna za nadmierne witanie, to będzie cud boski:derp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bon dia! Jestem Asia mam 13 latek i mieszkam w Łodzi. Moim hobby jest rysowanie, czytanie i słuchanie muzyki. Najczęściej słucham Gorillaz, ale poza tym słucham również: Coldplay, Simple Plan, Foster the People, The Fray i Pink Floyd. Nienawidzę współczesnego pop'u. Uważam, że tego nawet muzyką nie można nazwać, ale szanuje to, że innym się podoba taki typ "muzyki". (pfiu, rozpisałam się na temat tej muzyki :P ). No i to wszystko o mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...