Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Hej Marcinie! Łapaj cyder, rozmowami się nie przejmuj (w końcu po to jest to forum, aby poznawać ludzi) a Fluttershy chyba każdemu się na początku podoba. Nigdy nie możesz powiedzieć która z Mane6 jest najlepsza, bo zawsze w najmniej spodziewanym momencie jedna z nich zrobi coś czym wysuwa się na pierwsze miejsce. Myślisz, że znasz kucyki? Obejrzyj serial jeszcze raz, a się przekonasz!

Eyup.

No właśnie! Mac też mnie na początku nie interesował, później podobał mi się odcinek walentynkowy, aż w końcu pokochałem go za jego najdłuższą kwestię w odcinku z CMC dziennikarkami i samo jakoś tak poszło, co nie znaczy, że za jakiś czas jak obejrzę jeszcze raz to nie spodoba mi się jakiś inny kucyk.

Pozdrawiam!

Aha! No i cyder! :cydr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marcinie! Łapaj cyder, rozmowami się nie przejmuj (w końcu po to jest to forum, aby poznawać ludzi) a Fluttershy chyba każdemu się na początku podoba. Nigdy nie możesz powiedzieć która z Mane6 jest najlepsza, bo zawsze w najmniej spodziewanym momencie jedna z nich zrobi coś czym wysuwa się na pierwsze miejsce. Myślisz, że znasz kucyki? Obejrzyj serial jeszcze raz, a się przekonasz!

Eyup.

No właśnie! Mac też mnie na początku nie interesował, później podobał mi się odcinek walentynkowy, aż w końcu pokochałem go za jego najdłuższą kwestię w odcinku z CMC dziennikarkami i samo jakoś tak poszło, co nie znaczy, że za jakiś czas jak obejrzę jeszcze raz to nie spodoba mi się jakiś inny kucyk.

Pozdrawiam!

Aha! No i cyder! :cydr:

Jak chcesz wiedzieć dlaczego Fluttershy tak mi się podoba, to spójrz na to:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/rj/ri/yllw/AWsNoLET3xiCcULzFX.jpg

PS.

Sory, ale nie wiem jak wkleić obrazek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bartku i Marcinie, mam nadzieje że jeden z was wróci czym prędzej z Księżyca :D. A a zatem :brohoof:, łapcie po cydrze :cydr: :cydr: i bawcie się dobrze :D Upsss jednemu podałem ..... no dobra jakoś do księżyca pewnie dorzucę, mam nadzieję *rzuca* ... chyba się nie rozlało po drodze ... no dobra mniejsza z tym jak nie trafiłem, to jak wróci to się napije XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :hug:

[...] Bardzo chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakiś serwer na TeamSpeak-u, bo w realu nie mam z kim pogadać o MLP. Jeśli takowy jest, to byłbym bardzo wdzięczny za wysłanie IP.

Jest, tylko że mało kto wchodzi, chyba z 2 osoby.

Zaraz wkleję tu IP.

Edit:

A raczej był. Teraz go nie ma, szkoda.

Ale spróbuj, może tylko ja nie mogę się z nim połączyć.

192.166.218.178

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bartku i Marcinie, mam nadzieje że jeden z was wróci czym prędzej z Księżyca :D. A a zatem :brohoof:, łapcie po cydrze :cydr: :cydr: i bawcie się dobrze :D

I dzięki, ale teraz musze być trzeźwy... :cydr::derp::cydr:

A przy okazji: nie byłem na księżycu.

O tej porze roku miło jest się opalać na Marsie. :rwink: Ale jutro powinienem wrócić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, tylko że mało kto wchodzi, chyba z 2 osoby.

Zaraz wkleję tu IP.

Edit:

A raczej był. Teraz go nie ma, szkoda.

Ale spróbuj, może tylko ja nie mogę się z nim połączyć.

192.166.218.178

Wiem, że na TS mogą być potrzebne uprawnienia, bez których nie widać ludzi w innych pokojach. Może tam też tak jest... A jeśli ty nie masz uprawnień, to ja tym bardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...