Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Przybyłem na forum jakiś czas temu i wypada się przywitać, a wiec... Witam Wszystkich Nazywam się Maciek, mieszkam w Zielonej Górze, mam 23 lat i studiuję informatykę (aktualnie piszę pracę inż.). MLP:FiM odkryłem 3 miesiące temu, ulubiona postać to Twilight. Interesuje się komputerami (jak się nie trudno domyślić), muzyką (w szczególności filmową) i filmami, oraz trochę RPG (gram w kilka i nawet jeden prowadzę). Raczej nie wniosę zbyt wiele do forum, bo jestem nieśmiałą i mało gadatliwą osobą, ale kto wie może coś się lekko zmieni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem na forum jakiś czas temu i wypada się przywitać, a wiec...

Witam Wszystkich

Nazywam się Maciek, mieszkam w Zielonej Górze, mam 23 lat i studiuję informatykę (aktualnie piszę pracę inż.). MLP:FiM odkryłem 3 miesiące temu, ulubiona postać to Twilight. Interesuje się komputerami (jak się nie trudno domyślić), muzyką (w szczególności filmową) i filmami, oraz trochę RPG (gram w kilka i nawet jeden prowadzę). Raczej nie wniosę zbyt wiele do forum, bo jestem nieśmiałą i mało gadatliwą osobą, ale kto wie może coś się lekko zmieni :)

Witaj w stadzie :bronies: milo zobaczyc tu ludzi w moim wieku. Muzyka filmowa to swietny temat :derp2:. Mam nadzieje ze bedziesz sie swietnie bawil

Kufelek Cydru dla Ciebie :cydr: :cydr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem na forum jakiś czas temu i wypada się przywitać, a wiec...

Witam Wszystkich

Nazywam się Maciek, mieszkam w Zielonej Górze, mam 23 lat i studiuję informatykę (aktualnie piszę pracę inż.). MLP:FiM odkryłem 3 miesiące temu, ulubiona postać to Twilight. Interesuje się komputerami (jak się nie trudno domyślić), muzyką (w szczególności filmową) i filmami, oraz trochę RPG (gram w kilka i nawet jeden prowadzę). Raczej nie wniosę zbyt wiele do forum, bo jestem nieśmiałą i mało gadatliwą osobą, ale kto wie może coś się lekko zmieni :)

O proszę, mój imiennik. I jeszcze filmy lubi. Jakie szczególnie?:P Masz tu kawę i kanapkę. I baw się dobrze!;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za serdeczne powitanie

Witaj w stadzie :bronies: milo zobaczyc tu ludzi w moim wieku.

Też się cieszę że nie jestem jedynym "starym koniem" :YEtmX:

I jeszcze filmy lubi. Jakie szczególnie?:P Masz tu kawę i kanapkę. I baw się dobrze!;p

Uliubione filmy to: Król Lew, Jak wytresować smoka, August Rush: Cudowne dziecko, Skazani na Shawshank i jeszcze parę innych. Dzięki za kanapkę, ale kawki odmówię (jeszcze nie trwa sesja abym po nią sięgał :cGfSS: )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych tutaj. Dwie strony mnie nie było, a ty cydr rozplenił się beze mnie! Dlatego polać wszystkim: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr:

Eyup

Dokładnie Big Mac!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChujstonMamyProblem

Siema, Bartek jestem, 95 rocznik, lekko używany, przebieg niecałe 200 tyś km, stan niezły,wyposażenie: klimatyzacja, ręce, nogi, Sprowadzony z Łomży(zadupie gorsze od PonyVille-Podlasie) cena nadal do ustalenia Zainteresowanie-jak każde inne :P, Wady-Wszystkie z dostępnych, Najskrytsze marzenie-Nie dostać Bana(na) za nick :) w sumie tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, Bartek jestem, 95 rocznik, lekko używany, przebieg niecałe 200 tyś km, stan niezły,wyposażenie: klimatyzacja, ręce, nogi, Sprowadzony z Łomży(zadupie gorsze od PonyVille-Podlasie) cena nadal do ustalenia

Zainteresowanie-jak każde inne :P, Wady-Wszystkie z dostępnych, Najskrytsze marzenie-Nie dostać Bana(na) za nick :)

w sumie tyle

Witaj... Napisz mi na PW jaki chcesz nick, zmienię Ci, bo ten niezbyt tutaj pasuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChujstonMamyProblem

Okrutnicy :P dobra zmienię ten mój nick zaraz po ponifikacji (czyt. Jak wpadnę na jakiś pomysł )BTW Szybko reagujecie, nie spodziewałem się że tak szybko ktoś ,,odpiszę,, @ThatIsSoSad (Uwaga cytuje ręcznie bo jestem za głupi na przycisk Odpisz) say:" i mam nadzieję, że jesteś dojrzalszy niż nick sugeruje:P" - Nie liczył bym na to :(, ale mam nadzieje że jakoś się uda dogadać :),zresztą bądźmy szczerzy czego się spodziewać po kimś kto ogląda MLP :D, a tak serio serio fazę "gimbazy" chyba mam za sobą, chociaż objawów nie znam to w najgorszym przypadku może się okazać że przyjdzie mi na starość :P Ps. @Snails~wybacz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChujstonMamyProblem

tja, masz taki nick że zacytowac go nawet nie można :(

No właśnie :D , wiesz ile to daje mi możliwości.

Nikt nie pójdzie na skargę bo jeszcze sam opieprz dostanie :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i każdego z osobna :fluttershy4: Nazywam się Marcin i jestem tu nowy. Nikogo tu jeszcze nie znam (nie wiem po co to piszę, bo to jest oczywiste:P), ale mam nadzieję, że to się niedługo zmieni. Bardzo chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakiś serwer na TeamSpeak-u, bo w realu nie mam z kim pogadać o MLP. Jeśli takowy jest, to byłbym bardzo wdzięczny za wysłanie IP. Z góry dziękuję i jeszcze raz pozdrawiam wszystkich. PS. Fluttershy jest najlepsza, zwłaszcza :yay: na początku 16 odcinka :soawesome: PPS. Jakby co to jest mój pierwszy tekst na jakimkolwiek forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...