Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

:P Olga, 12 lat. Poznań (Woj. Wielkopolskie). Isteresuję się rysowaniem, czytaniem i ,,śpiewaniem" (wyciem). Ulubienica: Rainbow Dash i Fluttershy... Nie mogę się zastanowić... Jestem Pegasister w tajemnicy przed światem (Wie to tylko moja naj) i najprawdopodobniej nikomu o tym nie powiem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Olga, 12 lat. Poznań (Woj. Wielkopolskie). Isteresuję się rysowaniem, czytaniem i ,,śpiewaniem" (wyciem). Ulubienica: Rainbow Dash i Fluttershy... Nie mogę się zastanowić... Jestem Pegasister w tajemnicy przed światem (Wie to tylko moja naj) i najprawdopodobniej nikomu o tym nie powiem

Witam! Ja również mieszkam w Wielkopolsce :rainderp:

Nyx przywitaj się z nową Pegasis

...

Ahh no to witam cię również w imieniu mojej córeczki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Olga, 12 lat. Poznań (Woj. Wielkopolskie). Isteresuję się rysowaniem, czytaniem i ,,śpiewaniem" (wyciem). Ulubienica: Rainbow Dash i Fluttershy... Nie mogę się zastanowić... Jestem Pegasister w tajemnicy przed światem (Wie to tylko moja naj) i najprawdopodobniej nikomu o tym nie powiem

A no siema :3

Tez ukrywam to przed światem ze jestem Pegasister .

Nikt nie wie ,moja niby " naj" także .

:bronies:

Łapaj babeczkę .:muffin:

Tez lubię śpiewać :fluttershy4:

I meega przytulas :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Olga, 12 lat. Poznań (Woj. Wielkopolskie). Isteresuję się rysowaniem, czytaniem i ,,śpiewaniem" (wyciem). Ulubienica: Rainbow Dash i Fluttershy... Nie mogę się zastanowić... Jestem Pegasister w tajemnicy przed światem (Wie to tylko moja naj) i najprawdopodobniej nikomu o tym nie powiem

Na imię mi Adam lat 13 położony w wiosce na wschód od szczytna woj.Warmińsko-Mazurskie

Witam was :brohoof:

@Mejda

Ja też to ukrywam,ale dziś zrobiłam krok do wyjścia z cienia,bo na informie przeglądałam foty z MLP:FiM i się nie wstydziłam...No dobra może ociupinkę :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...