Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Też się dołączam do powitań!! ^^ Rany, dawno mnie tu nie było... ileż to nowych twarzy przez ten czas się na forum pojawiło, heh, aż ciężko zliczyć ich wszystkich ;] Ale to dobrze, m.in. właśnie dzięki temu takie fora jak to uczestniczą w istnieniu, a tu... muszę przyznać, bardzo się mnie podoba. Ach, jak ja dawno nie byłem już na forum, na żadnym forum... Taki powrót to całkiem miła rzecz, wiecie? ^^ Pozdrawiam wszystkich! Zarówno weteranów jak i nowicjuszy tego internetowego przybytku! :brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr:

Witam każdego nowego i każdą nową na forum. Welcome to the herd!

Eyup

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie się przedstawiłaś. xD Tylko tutaj właściwie nie określa się, który kucyk jest "najlepszy". Co najwyżej, który nam się najbardziej podoba. - taka drobna uwaga. :fluttershy5: Cieszę się, że jesteś z nami! :pinkie: Baw się dobrze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam na forum. Bawcie się dobrze, a nawet Wspaniale, życzę wam WIELU, WIELU nowych przyjaciół, częstuję też :muffin::muffin::muffin::muffin: oraz :cydr::cydr::cydr::cydr: Niech żyją Bronies i Pegasis!!! "Niech Czadowość was prowadzi"- powiedział kiedyś pewien ktoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musimy określać... i tak wszyscy wiemy, że Fluttershy jest najlepsza :raritylaugh:

Nie chcę robić off-topa, ale właśnie nie powinno się mówić "Kucyk X jest najlepszy", bo wtedy wszyscy zaczynają się kłócić. Jak już wspomniałem, lepiej powiedzieć "Mi najbardziej podoba się kucyk X, bo ". Wtedy wszyscy wiedzą dlaczego lubisz akurat tą postać i nikt nie ma ci za złe, że nie lubisz innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę robić off-topa, ale właśnie nie powinno się mówić "Kucyk X jest najlepszy", bo wtedy wszyscy zaczynają się kłócić. Jak już wspomniałem, lepiej powiedzieć "Mi najbardziej podoba się kucyk X, bo ". Wtedy wszyscy wiedzą dlaczego lubisz akurat tą postać i nikt nie ma ci za złe, że nie lubisz innych.

Och tam, potrollować sobie niewinnie chciałem :trollface: dlatego dałem taką emotkę.

Może już dam sobie spokój...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...