Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Hej! Witam wszystkich kucykowiczów! :pinkie2: Mam na imię Asia i mam 23 lata. Właśnie zarejestrowałam się na forum. Kucyki podobały mi się od zawsze, mam kilka ich figurek jeszcze z dzieciństwa. Gdy zaczęły pojawiać się kwejki kucykach też je lajkowałam ale nie widziałam wtedy żadnego odcinka kucyków. Jak były zabawki z My Little Pony w Mc Donalds to kupiłam wszystkie - te sprzed lat też zresztą mam wszystkie ;) W te wakacje przypadkiem zobaczyłam na mini mini odcinek kucyków i bardzo mi się spodobał. Zaczęłam je więc oglądać regularnie. Obecnie jestem w trakcie oglądania wszystkich odcinków - nowszych i starszych bo póki co widziałam tylko kilka odcinków ale jestem oczarowana kucykami. Najbardziej podoba mi się Pinkie Pie. Z charakteru trochę ją przypominam bo też jestem okropną gadułą i śmieszką :pinkie2: W ogóle to jestem w szoku, że istnieje forum kucyków i że kucyki mają tak wielu fanów. Jak komuś mówiłam, że oglądam kucyki to wszyscy się śmiali i mówili, że to dla małych dzieci. Tym bardziej się cieszę, że nie jestem sama ze swoim upodobaniem do kolorowokopytnych :pinka: Pozdrawiam Was wszystkich i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie ciepło :pbpt:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Witam wszystkich kucykowiczów! :pinkie2:

Mam na imię Asia i mam 23 lata. Właśnie zarejestrowałam się na forum.

Kucyki podobały mi się od zawsze, mam kilka ich figurek jeszcze z dzieciństwa.

Asiu witaj w stadzie :hug: Juz Cie polubilem

Chwytaj :muffin: :muffin: :muffin: od Derpinatora

Ps ja mam lat 24 :rd5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę już siedzę na tym forum , a jeszcze się nie przedstawiłam. Nazywam się Kinga i we wrześniu kończę 15 lat , mieszkam w Starogardzie Gdańskim, stolicy Kociewia w woj. Pomorskim. Kucyki zaczęłam oglądać przez przypadkiem znaleziony obrazek na kwejku. Zaczęło się od jednego odcinka a potem to już straciłam rachubę. MLP FiM polubiłam tak bardzo, że w zeszytach na marginesach rysuję kucyki. W mojej sygnaturze jak i w awatarze możecie zobaczyć kilka moich prac. Moim ulubionym kucykiem jest Księżniczka Luna. P.S.:też lubię czerwona galaretkę ;P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nabijanie i poprawianie ELO na 'smajcie' jest czasochłonne, w każdym razie witam nowych pewnie długo, znów, mnie nie będzie ale chętnie z wami zagram, a może nawet zrobimy drużynę ? :soawesome: _______________________________________________________________ Nick: Thavock Poziom: 19 ale można mnie też znaleźć pod nickiem Sniezny ale to rzadko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Karolina mój rocznik to 2000.Mieszkam w Łodzi(woj.łódzkie).Moje hobby to pisanie na moim (nieuczęszczanym)blogu...i oczywiście kocham MLP:FIM Moja ulubiona postać to Twilight,później są pozostałe M6,a na trzecim miejscu są dwa kuce w tle(dowiecie się o które chodzi po moich opowiadaniach na blogu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...