Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

No nic, wypadałoby się przywitać. Jestem Michał, mam 14 lat, pochodzę z Mysłowic. Uwielbiam oczywiście MLP, sporty samochodowe, jazdę na rowerze. Jestem też miłośnikiem kolei. Bronie jestem od października 2011, początkowo troszkę wkurzała mnie "moda" na kuce, ale jak widać sam się w to wciągnąłem. :D No i jak widać po avku, jestem fanem Rainbow Dash. ;) A co do drugoplanowych to wręcz uwielbiam Lunę oraz Derpy. To tyle! :D

hej Michał. ja też jestem z Mysłowic ;>

witamy ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jestem na forum więc trzeba się w końcu przedstawić:P Nazywam się Paweł Rocker Killer Stunter Potocki. Mieszkam na Wysokim (takie zadupie pod Zamościem), Bronym jestem około od sierpnia. Po za kucykami interesuję się rowerami, motocyklami, muzyką, sportem głównie streetem, trialem, street-trialem, cross country, enduro, motocrossem. Mój ulubiony kuc to Rainbow Dash. Słucham Rapu i cranku głównie Macca Squadu i PTP. Moi ulubieni sportowcy(pomijając RD) to Tadeusz Błążusiak i Danny Macaskill. I to chyba tyle o mnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup widziałem. I jak zwykle ładna robótkę wykonał. Wy we Wrocławiu to macie szczęście mieć kogoś takiego jak FoxInShadow'a (też uwielbiam jego rysunki, mogę śmiało powiedzieć, że częściowo dzięki niemu zacząłem sobie sam coś skrobać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki... w sumie, jakby się tu zastanowić, to ja jeszcze się nie przedstawiałam.

No to wypadałoby powiedzieć kilka słów.

Mam na imię Alicja, 12 lat, długi jęzor Flutteryay wygadał, że mieszkamy w Osięcinach. Takie zadupie w woj. Kuj. - Pomorskim, blisko Torunia, Włocławka (jak ktoś kojarzy), do Bydgoszczy w sumie też jest niedaleko.

Ale do rzeczy. Głównie interesuję się muzyką. Gram na keyboardzie chyba już ponad 4 lata (mama Yay mnie uczy xd). Tańczę w zespole parowym oraz z tak zwanymi "marionetkami" - tańczymy z orkiestrą. Czasami jeździmy do Chełmna i innych miejsc. Zdobyłyśmy już wiele nagród. Podobno w tym roku jedziemy gdzieś za granicę (starsza grupa była w Luksemburgu, więc nie mogę się doczekać).

Pochwalę się 3 pierwszymi miejscami i wyróżnieniem za estetykę.

Lubię śpiewać, ale niezbyt mi to wychodzi, wyjeżdżać na obozy (szczególnie taneczne), nie lubię się uczyć, ale mam dobre oceny xd. Moje przezwisko to Wąsy... długa historia.

Ach! No oczywiście, jak mogłam zapomnieć - kocham pisać różne powieści. Ostatnio dostałam nawet 6 za opowiadanie Science Fiction, 9/10 punktów na teście... no. W sumie każdy, kto czytał mój pamiętnik wie, że dobrze (chyba) piszę.

Z charakteru? Zwykle wesoła, ale często przymulona. Zazwyczaj nic mi się nie chce, ale często mam zbyt dużo energii (uwierzcie, że czasem Soczkowe wygłupy na SB zdarzają się w realnym życiu).

Hmm... to tyle. Jak ktoś by chciał wiedzieć coś więcej, to z chęcią odpowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, chciałam pisać, ale mi się odechciało xD

Właściwie horror.

Nauczycielka od polskiego mi powiedziała, że jak coś "stworzę", to mam to przeczytać przed klasą.

Taa. "Rarity obficie krwawiła, zamaskowana postać szybko wyleciała przez okno z nożem w ręku". Spodobałoby jej się :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 12 lat? O.o Kurczę, gdyby wszystkie 12 latki były takie świat byłby lepszy ; > Serio, po stylu pisania oceniałem Cię na lata licealne, a u mnie to komplement. Aha, i mała rada ode mnie. Nie przestawaj pisać, bo bardzo dobrze Ci to wychodzi, a w życiu na pewno nieraz się przyda. Kiedy byłem w Twoim wieku (yay, ale to staro brzmi :P) także pisałem ponoć świetnie, nauczycielki prosiły mnie o kolejne wypracowania, żeby je wykorzystywać na lekcjach. A potem nadszedł Internet i wszystko psu w d*pe. Teraz, żeby napisać głupią rozprawkę potrzebuję odpowiedniej pory, weny, chęci... a zwykle i tak kończy się na ściądze.pl. Smuci mnie to, a mimo tego nic nie chce mi się z tym zrobić. Więc proszę, nie popełnij mojego błędu :P Tak, chodzi mi głównie o pamiętniki. Nie ma dla mnie nic lepszego niż przygody AJ Twojego pióra na religii/PO/historii itp. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, to może dlatego, że jak już coś chciałem napisać, to musiał to być piękny, długi post. Więc nigdy się nie pojawił :P Nie lubię się wtrącać do dyskusji, jeśli wiem, że dużo do niej nie wniosę w danym momencie. Shit, muszę znowu pomedytować nad swoim życiem, za dużo pytań się ostatnio pojawiło. A teraz bredzę na forum, coś się dzieje. Ciężki rok się szykuje. Dobra, czas odblokować temat :P Jest ktoś ze świętokrzyskiego? Pewnie odzew będzie jak na fizyce. @Down Tu nie chodzi o to, czy ktoś by miał mi to za złe, ale o moje głupie zasady. Czyli albo się wtrącasz i przejmujesz temat, albo siedzisz cicho :P Ale w sumie to się tyczy tylko sporów, więc coś tam pod pamiętnikami czasem napiszę ; >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, to może dlatego, że jak już coś chciałem napisać, to musiał to być piękny, długi post. Więc nigdy się nie pojawił :P Nie lubię się wtrącać do dyskusji, jeśli wiem, że dużo do niej nie wniosę w danym momencie.

Wcale byś się nie wtrącił do dyskusji, bo jej tam nie ma :P Znaczy się jest, ale nie jakaś szczególna, że jednym postem można się wtrącić :>

W razie czego możesz śmiało pisać, a nikt nie będzie miał ci za złe - a przeciwnie, będę się cieszyć, że ktoś się odezwał ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...