Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Czas i na mnie. Na forum od przeszło miesiąca, ale jedynie w charakterze nieudzielającego się czytelnika - i prawdopodobnie wiele się to nie zmieni, ale wypada się przedstawić. ;] Witajcie! Na imię mam Dawid. Zamieszkuję okolice jakże uroczego i nudnego miasta Koszalina. Uczę się w tamtejszym liceum, jestem w klasie maturalnej. Mianem "bronego" mogę się określać od mniej-więcej dwóch miesięcy. Zaczęło się od kilku obejrzanych odcinków, i potem było już tylko gorzej... ;) Umm, co by tam jeszcze... W wolnych chwilach siedzę przy komputerze, słucham muzyki (różnorakiej, choć koncentruję się na poważnej), myślę o niebieskich migdałach, czasem oszukuję swój mózg niby-nauką do matury. Coś tam tworzę od czasu do czasu. A więc raz jeszcze, witajcie wszyscy! /][\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak źle nie będzie. Każdy, który ze mną rozmawiał wie, że ja na początku chce grać w minecraft`a, a potem mi się nudzi. Maksymalnie pogram 3h w minecraft`a, ponieważ nudzi mi się już. Gram tylko na multi, bo na single to już chce mi się go usunąć. Więc albo idę na skyrima albo na terrarie lub tutaj spamię kilometrowymi postami, albo po prostu rozmawiam na skajpaju i oglądam youtube. Od minecraft`a się nie uzależniłem tylko od kompa i mej mp4. A spamię minecraftem, bo na razie na forum jest to dość popularne i dużo osób chce grać na multi. A jako, że ja nie mam z kim grać, a dodatkowo gadać o kucykach to zacząłem wprowadzać tu mc. I jak dzisiaj widzimy uzależniłem dużo ludzi chociaż moim celem było zebranie max 2 osób do grania w survival, a stworzyłem organizacje, która buduje swoje miasto i ma w planach budować całą Equestrię. Nie sądziłem, że będą takie rezultaty po kilku postach. Czuję się zaszczycony być hostem tego serwera i członkiem tej organizacji. I powtarzam mym celem nie było uzależnienie ludzi jak CTSG tylko zachęcenie ich do poświęcenia MAX 3 GODZIN co okazało się być moim udziałem 3h i zostawienie serwera na 7 dodatkowych aby mogli sobie pograć. Ależ się rozpisałem dobra starczy bo muszę robić następne eventy na steamie żegnam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, wypadałoby się przywitać. Jestem Michał, mam 14 lat, pochodzę z Mysłowic. Uwielbiam oczywiście MLP, sporty samochodowe, jazdę na rowerze. Jestem też miłośnikiem kolei. Bronie jestem od października 2011, początkowo troszkę wkurzała mnie "moda" na kuce, ale jak widać sam się w to wciągnąłem. :D No i jak widać po avku, jestem fanem Rainbow Dash. ;) A co do drugoplanowych to wręcz uwielbiam Lunę oraz Derpy. To tyle! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...