Jump to content

To the moon…!


Szonszczyk
 Share

Recommended Posts

342.png

Pomóżcie księżniczce Celestii skolonizować księżyc.

Kogo i dlaczego wygnalibyście na 1000 lat na księżyc?

Jest na nim dużo miejsca, a im więcej jest tam kucyków, tym atmosfera staje się cieplejsza :tia:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chętnie wysłałabym tam wszelkiej maści lunarnych fanatyków. Skoro i tak uważają Celestię za wroga #1, to nie powinno im to zrobić specjalnej różnicy... :v

Edited by Midday Shine
Najwyraźniej zdołałam użyć nieparlamentarnego słowa. Mea culpa.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Matiego, typka z mojej grupy na studiach.

Najbardziej wieśniacka osoba, jaką znam, wszystkich wkurza, pociąga nosem co 15 sekund aż się budynek trzęsie, ledwo mówi, podaje śledzie, nikt go nie lubi, zżera babole z nosa, wkurza wszystkich do potęgi.

Typ zabija mi całą przyjemność ze studiowania </3

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na krótką wizytę zasłużył sobie opiekun niniejszego działu, który zamiast ogarnąć audiencję, zajmował się byciem leniwą bułą. :v

 

PS. Moderację uprasza się o nieingerowanie. Znam rzeczonego opiekuna na tyle, żeby wiedzieć, że nie przekroczyłam granicy między przekomarzankami a złośliwością.

Link to comment
Share on other sites

Stwierdzam, że osobą najbardziej zasługującą na zesłanie na księżyc jestem ja, a jak ktoś chce wiedzieć dlaczego, niech spojrzy na post wcześniej.

Pozdrawiam.

 

A i żebym się nie nudził, to zesłałbym tam jeszcze @Raxoros, bo taką mam ochotę :v 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Hm, dziwni jesteście. Zsyłacie na księżyc ludzi których nie lubicie, zamiast pomyśleć inaczej - zesłać tam tych których lubicie a na końcu siebie! ^^ 
W każdym razie, ja tam lecę, zabieram ze sobą Snoop Doga, Jacka Blacka, Stephena Kinga, Baracka Obamę, cysternę alkoholu, ciężarówkę narkotyków i umieram tam szczęśliwy. Po drodze mógłbym też zabrać 2paca, Elvisa i Jacksona, jeśli przelatywalibyśmy nad Kubą. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ale też zależy, jaki księżyc. Gdyby to był ziemipodobny, to parę kucy może by się znalazło, ażeby je tam wysłać, podobnie jak kilku ludzi, chodź problem w tym przypadku wynikał by raczej z faktu, że chyba nie było by osoby bądź alikorna, który by nim rządził, gdyż księżniczka Luna takimi księżycami nie włada. Księżniczka Celestia chyba też nie, chodź nie można być pewnym tego;).

Edited by Król Etirenus
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...