Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Przeczytałem i powiem że nie o takie coś mi chodziło z RD ale w sprawie tego fanfa był najbardziej dziwny jaki dotąd czytałem :lunaderp:  nadal czekam na jakiś NORMALNY romans z RD albo inną z mane6 jak coś będzie  :lunawasup: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak czytałem pewien fanfik i się spytam czy istnieje taki gdzie któraś z mane6 opiekuje się źrebakiem swoim bądz czyimś  :flutterblush:         

 spytam się również o Romans z rainbow dash klacz+ogier bez clop ale tez może być z nim  :squee: 

Hmm...Proponuje fanfic ,,Roz jej oczu'' polecam goraco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie witajcie, witajcie ponownie Córki i Synowie Dobrej Rady. Tym razem poszukuje czegoś związanego z serią SCP Foundation. Jestem pewien, że coś takiego istnieje, tylko mam pytanie, co byście mogli mi polecić? Czy znacie jakieś dobre opowiadanie związane właśnie z SCP?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczera, to 99% polskich fanfików o ludziach w Equestrii, to dno totalnych.

 

Z nieco lepszych [typu ujdzie], to już wymieniony EPIC. Było też coś o Cirilli z Cintry, ale nie pamiętam tytułu. Legendy Początku.

 

Jak lubisz parodie, to nie powstydzę się chamskiej autoreklamy i polecę Czarnego Polaka z Ponyville.

 

 

A ze złych: Polacy Są Wszędzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są całe tony słabych fanfików opartych na schemacie "wcale-nie-ponysona-autora-skąd trafia do super-hiper-wypasionej krainy kucyków i randkuje z całym Mane6". Tag [Human] jest uważany za skupisko źle napisanych, sztampowych do bólu i nudnych fanfików, znalezienie dobrego "człowieka" jest bardzo trudne.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, aż się cieszę, że nie napisałem słabego fanfika opartego na schemacie "wcale-nie-ponysona-autora-skąd trafia do super-hiper-wypasionej krainy kucyków i randkuje z całym Mane6". Za to napisałem słabego fanfika bez tego schematu. Chyba. Sprawdź Si Deus nobiscum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...