Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

Ja mam do zrobienia projekcik na geo. i nie mogę się za niego wziąć. Pewnie jak zwykle zostawię na ostatnią chwilę. Jestem w tym mistrzem XD


To ja się ten no (bezczelnie) zareklamuje ^^ oto AMV mojej produkcji.

Z góry zaznaczam - tak jakość jest poniżej przeciętnej - niestety nie stać mnie na profesjonalne programy i używam WMM...

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=XEdAUHptqwQ

Nareszcie udało mi się to obejrzeć i mogę się wypowiedzieć.

Muzyka bardzo mi się podoba, zgranie z animacją też. jednak nie przepadam za Anime, dlatego ogólnie w skali 0-10 daję 9.

Link do komentarza

CleverBot... User: Hellow :3. Cleverbot: Purple moon. User: What? O_o. Cleverbot: Yes! He is a great artist! User: No, no, no, no, no... Purple moon... Artist xDDD. Cleverbot: Artist. User: Fuck :). Cleverbot: I'm having too much fun? User: Tak (:. Cleverbot: I have a problem. User: Jaki? ;O. Cleverbot: Nie jestes dziewczyna. User: Ja? Jestem :O. Cleverbot: Nie jestes. User: Wiem lepiej! ;P. Cleverbot: Gdzie mieszkasz? User: W polsce. Cleverbot: A w jakim miescie? User: W Wałczu ;P. Cleverbot: Na jakiej ulicy? User: W Ponyville *derp*. Cleverbot: A jakim miescie? User: W Ponyville! :D. Cleverbot: W jakim miescie? User: No w Ponyville. Cleverbot: Are you a pony? User: Jestem kucykiem :D. Cleverbot: A ja dziewczyna. User: To fajnie :D. Cleverbot: No nie wiem. User: Chcesz iść ze mną do Equestri? :D. Cleverbot: Tak. User: Chodź :D. Cleverbot: Ok gdzie mieszkasz. User: O której? :3. Cleverbot: Ten kto tak mysli. User: O 12, ok? :D. Cleverbot: How do you know if a man likes you? User: Nie rozumiem co powiedziałaś/łeś ;O. Cleverbot: Tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tmak tak. User: Nie ;o. Cleverbot: Tak tak. User: My little pony, my little pony... Cleverbot: What about your little pony? User: Jestem Scootaloo, miło mi :D. Cleverbot: Nie. User: Jak sie masz :D. Cleverbot: Dobrze. User: Pinkie Pie! Cleverbot: Fluttershy is the best. User: Dokładnie :D. Cleverbot: You were made to go out and get her. User: A rainbow dash? :D. Cleverbot: Scootaloo. User: Ja jestem :D. Cleverbot: Nie. User: Twilight. Cleverbot: Are you a female? User: Tak. Cleverbot: Nago? User: Co nago? Cleverbot: Kogo kochasz? User: Moją małą siostrzyczne, Scootaloo. Cleverbot: Haha I will not. User: Tak :D. Cleverbot: To zdejmuj gatki. User: ? O.o. Cleverbot: Kupa :D. User: YaY! Gówno xDDD. Cleverbot: Fine ill leave. User: ? Cleverbot: You heard me. :DDD Nie wiedziałam gdzie tą zacną gadkę szmatkę wstawić *milort*

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Lol, ale genialna rozmowa :D. Dzięki za poprawę humoru xD. Trzeba wymyślić jakiś nowy temat, to może ja zacznę. Hmm, mam pogadajmy trochę o ściąganiu różnych rzeczy przez internet. No właśnie jak to jest u Was wolicie wydać tyle kasy i kupić np. grę oryginalną, czy przeciwnie ściągnąć ją sobie za darmo z internetu?

Link do komentarza

Wolę kupować, ale jak nie mam pieniędzy przy sobie, a do tego nie chce mi się iść do sklepu (xD) to mogę ściągnąć. Oczywiście ściągam zaufany program, czyli taki, z którego korzystał któryś z moich znajomych i ów znajomy jest pewien, że jest to bezpieczny program. Chociaż, wolę szczerze mówiąc kupować grę, bo ściągnięte często mi się lagują, lub potrzebują internetu przez cały czas. To jest bardzo denerwujące.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...