Skocz do zawartości

Sucharrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry!


Vermik

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

czas na klasyk który każdy zna: Wchodzi facet z wadą wymowy do sklepu mięsnego. - Fofłose fu hilo młymła! - SŁUCHAM?! - Fofłose fu hilo młymła! - SŁUCHAM?! - NO FU HILO MŁYMŁA! Sprzedawca wychodzi na zaplecze i mówi do kolegi: - Obsłuż klienta, idę do kibla. Kolega wychodzi i pyta: - Co panu podać? - Fofłose fu hilo młymła - CZEGO! - MŁYMŁA! Sprzedawca woła kierownika: - Panie kierowniku, może pan zrozumie czego chce ten Facet ? Kierownik chcąc dać przykład personelowi, bardzo uprzejmie: - Czym mogę panu służyć? - Hucze, FU HILO MŁYMŁA! - Mógłby pan powtórzyć ? - FOCHYLONY SHLEF, FU CHILO MŁYMŁA CHŚIAŁEM ! Kierownik przypomina sobie, że na zapleczu mają sprzątaczkę z wadą wymowy. Woła ją i tłumaczy o co chodzi, po czym wychodzi na zaplecze. Sprzątaczka obsługuje klienta: - Fucham chana ? - Fu hilo młymła ! Sprzątaczka zważyła, spakowała, skasowała i wychodzi na zaplecze. Wszyscy do niej podbiegli. - No i co on chciał ? - No jah fo - fu hilo młymła.


2 post bo nie chce mi się czekać asz ktoś napisze Wchodzi Bogdan do baru, a tam siedzi gość z wbitymi widelcami w oczodoły. - Na Boga, co pan robisz?! - pyta zszokowany - Oglądam telewizję. - A to tak można? - Jasne, spróbuj Pan sam! Bogdan wziął więc dwa widelce i również wbił sobie w oczy. Po chwili krzyczy: - Nic nie widzę! Na to gość kręcąc wbitymi widelcami odpowiada: - Bo musisz pan głowicę dostroić!
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Student polibudy idzie na egzamin. Prof się pyta pierwszy raz -student nic drugi raz - student też nic trzeci raz - to ile w sali żarówek? -ten uradowany liczy liczy - 12! Profesor : nie! I wyjmuje z szuflady 1 żarówkę - 13 - nie zdał pan, będzie kampania wrześniowa! Nadchodzi wrzesień a student przebalował wakacje i idzie na egzamin poprawkowy -Sytuacja się powtarza Trzecie pytanie:to ile jest żarówek? 13! Myli się pan - 12: w szufladzie nie ma żarówki, mówi profesor Student - przyniosłem ze sobą, mam w kieszeni!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędruje Jezus przez knieje, lasy, góry, doliny. Na swojej drodze napotkał płaczące dziecko. Pyta się więc:

-Dlaczego płaczesz?

-Boli mnie głowa! - odpowiada malec. Pan Jezus dotknął ręką głowy, a ból ustał. Dziecko szczęśliwe odeszło.

Idzie dalej i spotyka płaczącego mężczyznę.

-Co się stało? - Pyta.

-Żona z domu mnie wywaliła, mówi że mam nie wracać! - Powiedział przez łzy. I Jezus rzekł:

-Nic się nie martw. Wracaj do domu, żona powita cię z otwartymi ramionami. - I facet odszedł szczęśliwy, bo prawdą to było.

Na swojej drodze znów spotyka płaczącego mężczyznę.

-A Ty? Co ciebie złego spotkało?

-Bo... Bo... Panie Jezu, ja jestem z Sosnowca! - I Jezus usiadł i zaczął płakać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indianie złapali Polaka, Francuza i Anglika i oznajmili im ,że ich zabiją a z ich skóry zrobią sobie canoe(taki ich kajak). Pozwolili im jednak na wybór broni z jakiej chcą zginąć.

- Tak więc, Francuz poprosił o sztylet. Wziął go i krzyknął "Vive la France!" po czym poderżnął sobie gardło. Indianie z jego skóry zrobili sobie canoe.

-Anglik poprosił o pistolet. Wziął go i krzyknął God save the Queen! po czym palnął sobie w łeb.

Indianie zrobili canoe

- Polak poprosił o widelec. Indianie cholernie zdziwieni ale w końcu dali mu widelec. Polak wziął go do ręki i dźgając się nim po całym ciele krzyknął: Gówno będziecie mieli a nie canoe!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...