Skocz do zawartości

Galeria Pinkameny


DiscorsBass

Recommended Posts

Hmm... odrobię pusto tu na razie, ale cóż, mam nadzieję, że z czasem się to zmieni... na pewno się zmieni... :crazy:

No, a skoro mamy zakładać tematy, to może ja zacznę od takiego obowiązkowego wg mnie, znaczy zbioru wszystkich artów, grafik, animacji i obrazków na temat naszej Pinkameny - no, galerii jednym słowem :P

Dołączona grafika

No, niestety gore tu nie można wrzucać, ale sądzę, że mimo to nie będzie problemu ze znalezieniem jakichś przejawów twórczości, w której główną rolę gra alter ego naszej Pinkie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, wszelkie grafiki naprawdę genialne, aż nie wiem, co powiedzieć... :pinkie2:

Domine, widzę, że znalazłeś mój nowy awatar (w senie przyszły), tylko czemu w takim małym formacie? :P

http://i.imgur.com/tu0md.jpg <-- to jet format ;]

Jeszcze w międzyczasie natknąłem się na inny obrazek, który też jako awatar sprawdziłby się w 120%:

Dołączona grafika ...no, czyż nie jest on uroczy...? ^^

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ech... tego jest naprawdę za dużo, aby ogarnąć to w jedną noc, a że jeszcze będę musiał iść spać dzisiaj, to póki co na tym poprzestanę... i od razu spytam, od jakiej ilości krwi mamy do czynienia z gorem? :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... uśmiechnięta Pinkamena z rozwianą grzywą? Kojarzy się mi to z pewną antropomorfizacją, a dokładniej:

Dołączona grafika

lub wersja w polach... pszenicy? Nie wiem, albo innego zboża... http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2012/269/4/5/in_the_fields_by_deathnyan-d5fy6yz.png

--

No, to ja wrzucę jeszcze parę ładnych humanizacji oprócz tego... ta ostatnia to moja ulubiona tak nawiasem... :wrWgR:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

PS: Shantee, widzę, iż użyczyłaś sobie tego uroczego awatara, który wrzuciłem wcześniej w tym temacie...

Jako awatar wygląda, tak jak sądziłem, po prostu przecudownie... :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę Pinkie z kokardą skądś kojarzę, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć skąd... hmm... A w tym arcie z Fluttershy, fajnie kolory są dobrane, gdzieś widziałem nawet podobny z tymi dwiema klaczami :D

Haha, generalnie antropomorfizacje z natury są przynajmniej odrobinę creepy, ale ta jest szczególnie niepokojąca, aż się prosi, by ją przerobić na jakiegoś jeszcze bardziej disturbing gifa... :crazy:

Dołączona grafika

Tym razem nieco skromniej ode mnie, bo tylko jeden art, ale wcale nie mniej uroczy, co to to nie... :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej! Co to za zastój temacie? Myślicie, że już zasoby artów w internecie się wyczerpały? Baaardzo śmieszne... :stare:

Dołączona grafika

Tak, ten art jest tu jak najbardziej na miejscu ^^ a i poza tym świetny jako awatar, w sam raz dla mnie... ^^

Dołączona grafika

Humanizacja z Silent Ponyville... ładna, przydałoby się więcej takich ^^

Dołączona grafika

Nie wiem, ale mnie się podoba... o.0

I na koniec, Pinkie w doborowym towarzystwie... bardzo doborowym... serio, nie każdy takie docenić potrafi... :crazy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To by było na tyle w tym poście, aby za bardzo nie obciążać komputerów :P Oczywiście postaram się niedługo wrzucić kolejną porcję prac poświęconych Pinkamenie, ale mam nadzieję, że nie będę musiał uzupełniać kolekcji jej artów sam, heh, czyż nie tak...? :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, no... te są naprawdę niezłe, zwłaszcza mnie się spodobał ten z różą na sznurku, chociaż nie do końca wiem, co autor miał na myśli... przynęta? xD hmm... a ta animacja jest genialna! Zresztą jak cały filmik, warto było czekać, ktoś się naprawdę napracował ^^ Zaś Pinkie szyjąca sobie szmaciankę w tym jaskrawym oświetleniu jest... no, urocza i jeszcze cała kolorystyka arta nadaje mu specyficznego klimatu... :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

No ładnie idzie nam gromadzenie tej kolekcji, być może do przyszłych świąt uda się zgromadzić wszystkie arty! Oczywiście, jeśli w międzyczasie nie powstaną nowe... no co, szczerze mówiąc, nie liczę x]

--

A tu pod spojlerem obrazek, pod spojlerem, bo jest trochę grimdark, ale tylko trochę! Zastrzeżenia poniżej...

Dołączona grafika

Every anthro is a little bit creepy... chyba nie ma od tej reguły wyjątków :P ...i nie to nie krew, to tylko włosy... :crazy:

Hm no krwi nie ma ale lepiej aby takich obrazków jednak nie było

~Domine

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za crossoverami, ale tak, one też do tego tematu pasują... i co my tu jeszcze mamy? Kontrowersje, tak? Heh, faktycznie, nie wiedzieć czemu tematy religijne uchodzą za kontrowersyjne, ale alegoria fajna... i trafna...

Skoro już mowa o religii, to ta Pinkie z trzema parami skrzydeł śmiało może robić za jakiegoś krwawego serafina ^^

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ten ostatni art jest o tyle ciekawy, że o ile już nieraz spotkałem się z cosplayem, Pinkameny, to tego typu foto-manipulację widzę po raz pierwszy, a prezentuje się interesująco, muszę przyznać... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serafin jest piękny.

Balansując na krwawej granicy gore wrzucam to;

Oj, takie balansowanie może być niebezpieczne...

Nie nie przekraczam jej.

Owszem, właśnie przekroczyłeś.

A tu z kolei mamy przepiękny grimdark :yay:

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQUP8qbnP8eNSRZEr7sFjgNhfCln8Duhk4LkPeoQfNCGCT5RX1yjQ

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRjsyrw6SKlE1w5MG4fleytQfymH-Ll-V253NqwVCVazrutFfT9jw

pinkamena___terror_reimagined_by_ion_dea

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS34Et7Z5DK1UZM1NqmMcCkLSteu33InvUS1gYbqTJPaSM-IWZgoQ

 

Cóż... trzy obrazki łamiące regulamin... Stos ~Keola

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...