Skocz do zawartości

Galeria Pinkameny


DiscorsBass

Recommended Posts

Jak świetnie, że tak szybko ten temat się rozwija... :pinkie4: ale jeśli nie zobaczę tych "" to... :pinkrage: Ech, cenzura wszędzie musi zapuszczać swoje szpony, nie żeby mnie to dziwiło, ale szkoda, że tak pośpiesznie...

No nic, trudno ^^ jako, że ostatnio miałem nieco okazji rozmawiać o shippingach, to wrzucę tu taki, który chyba właśnie do tego działu najbardziej pasuje, czyli PinkieXPinkamena... co o nim sądzicie? ^^

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak dla mnie osobiście, jest on przeuroczy, ale wiadomo... każdy ma inną wrażliwość i podejście do tematu... :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keola, chyba przesadzasz. Gore opływa w krew i flaki, a na usuniętych artach śladowe ilości krwi stanowiły tylko delikatny dodatek. Nie były głównym tematem artów i rysunki byłyby piękne nawet bez nich. Może definicja:

Gore (ang. rozlana krew, zakrzepła krew) – rodzaj dreszczowca, horroru filmowego, charakteryzujący się dużą ilością brutalności, scen z krwią i wnętrznościami (by Wikipedia)

Tej samej zasadzie podlegają arty.

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTgroRXR1pNqde9vbnqttq2M96PvT3OmQ45TOO4CIEO8hwdizXhcKk8f9UyfQ

Oto avatar Zniszczyciela. Nigdy nie został ocenzurowany. Ma go nadal. Jest takim samym grimdarkiem jak ten przepiękny obraz wrzucony wcześniej. Tutaj też chyba będzie mógł widnieć w spokoju.


pinkie_pie_and_pinkamena_by_frankier77-d

pinkie_pinkamena_by_fimirae-d5daq18.png

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRx9P8iEKwtwM5RDBEOD5LuSWxF5yGqHPR5w1S9JkL5BlYdP321

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRDbNIoWxcV6rgkxFimwKgVFw_0y_xg4rzENeATxf2H0l82v-JfHg

Discors, jeśli chcesz to wyślę Ci je na PW.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm no krwi nie ma ale lepiej aby takich obrazków jednak nie było

Domine, no... daj spokój, nawet Keola na ten obrazek uwagi nie zwrócił, NAWET KEOLA(!) a sam art bardzo, bardzo ładny, niech go chociaż pod spoiler wrzucę, aby mimo wszystko był, no...

Discors, jeśli chcesz to wyślę Ci je na PW.

Pytań, na które odpowiedź jest oczywista wcale nie trzeba zadawać ^^ jasne, że chcę! :pinkie:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tak, motyw wewnętrznej walki to główny motyw tego posta... hmm... w sumie niekoniecznie wewnętrznej... :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mem ten pierwszy obrazek... :pinkie4: a na tym ostatnim Pinkamena wygląda trochę jak Rarity... :rainderp:

diane_by_fruitbloodmilkashake-d4gyicm.jp
Urocze, czyż nie? Zauważyłem, że duży nacisk na realizm kucykowych twarzy doprowadza do takiego creepy efektu ^^
 

Miss Cupcake... hm, jest chyba nawet takia cukiernia... :crazy:

mirror_by_snus_kun-d4ph1hu.png
Nie ma to jak zabawa lustrami, a zwłaszcza zabawa nimi w Nightmare Night... ^^

pinkamena_costume__unfinished__by_vegeta
I na koniec całkiem udany i ciekawy cosplay... ciekawy głównie przez wzgląd na tę przeuroczą czapeczkę... :pinkie2:

I modelka ładna ^^ Cosplay całkiem mi się podoba. Jeden z lepszych cosplajów Pinkameny, jakie widziałam. ~Bellamina

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, kolejna porcja artów ode mnie... ale na sam początek może ciekawy zestaw do cosplayowania Pinkameny...

http://www.polyvore.com/mlp_pinkie_pie_pinkamena_diane/set?id=52557295

Nawet ceny obiektów tam podają, może jakaś pegasis się skusi? Do cosplaya nic nie brakuje oprócz... cóż najważniejszego, tzn. modelki... xP zaś wracając do artów...

tumblr_m3bpxggbsP1r2zkbyo1_500.jpg
pinkamina_diane_pie_gala__happy_hallowee

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wiele artów z Pinkameną jest niezaprzeczalnie upiornych :D taki już klimat się trzyma tego kuca, a z tych dzieł nade mną najbardziej do gustu przypadł mi pierwszy, chociaż Pinkie ma na nim trochę dziwne oczy, ale poza tym całość jest świetna... ;)

Dołączona grafika

Te czerwone oczy :) i te niebieskie też całkiem ładne, ale trochę nie na miejscu xD

Dołączona grafika

I od tego samego autora, Pinkie uzbrojona w kosę z potrójnym ostrzem... dla lepszego efektu golenia :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinkie_diane_pie_by_echowolf800-d49m9am.
11f8963641add05f38b7a9fefba29d75-d4j9gz1
pinkamena_diane_shy_by_doublevtovka22-d5
pinkamena_stare_by_spyro0w0-d4825yq.jpg
pinkamena__pinkie__diane_pie_by_sly__fox
To jest vector jednego z artów,które się już pojawiły
pinkamena_diane_pie_by_sallytheechidna-d
pinkamena_diane_pie_by_snickersoid-d51as
pinkamena_diane_pie_eats_you_by_jemylove

pinkamena_by_smittyg-d4biwmb.png



Rany, wszelkie grafiki naprawdę genialne, aż nie wiem, co powiedzieć... :pinkie2:
Jeszcze w międzyczasie natknąłem się na inny obrazek, który też jako awatar sprawdziłby się w 120%:

http://mlpchan.net/fic/thumb/1346079775730.png ...no, czyż nie jest on uroczy...? ^^

Pozwól,że go użyję,dobrze?

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną ze wspominanych postaci niejako wskazałem w poprzednim poście, z resztą... nie wierzysz mi na słowo? :octcry:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pozwól,że go użyję,dobrze?

Jaaasne, przecież nawet nie jest mój, jakże więc mógłbym nim zarządzać? A autor wątpię, że się obrazi... ;]

Hmm... ta uzbrojona Pinkamena prezentuje się znajomo... a ta jedna Pinkie wygląda jak Shy odrobinę xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Pinkamena... niemal jestem w stanie usłyszeć jej cichą melodię, którą nieśmiało śpiewa... :pinkie2:

Co my tu jeszcze mamy? Hmm... tego arta od stąpania po lodzie wcięło, ale tak to zawsze jest z funnyjunkiem :P Radzę unikać tego hosta, Bella, czy to o ten art tam się skrywa: http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5wg5huvOn1r1b6b6o1_1280.jpg ? Zaś ten ostatni obrazek zaiste uroczy ^^

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Yay, już mamy monad 50 postów w samej Galerii! :pinkie2: teraz jeszcze tylko zrobić to samo w Kąciku AV... :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...