Skocz do zawartości

Pytania do Rainbow Dash


Cahir

Recommended Posts

Oh, Rainbow Dash, how nice to see you, darling! Mam kilka pytań do Ciebie, jednak nie są one zbyt łatwe. Ek ehm... zaczynajmy więc: 1.Co łączy Ciebie i Spitfire? 2.Czy możesz coś opowiedzieć o swoich rodzicach? 3.Czy cydr sprzedawany na Sweet Apple Acres jest "uszlachetniany"? (If you know what I mean...:rwink:)i czy próbowałaś już walczyć z tym uzależnieniem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, wielka, wspaniała, so awesome :soawesome: Rainbow Dash. Mam do ciebie kilka pytań: 1. Co sądzisz o głupich pytaniach? 2. Co sądzisz o ludziach zadających głupie pytania? 3. Czy sądzisz, że moje pytania są głupie? :qKFPC: A tak trochę poważniej, 4. Myślałaś kiedyś o drugim zwierzaku? 5. Jak się nazywa gra, którą Twilight i Fluttershy przyniosły do szpitala, gdy złamałaś skrzydło? Do następnego razu, wielka, wspaniała, so awesome :soawesome: Rainbow Dash. PS. Mam nadzieję, że nie pogniewasz się za te pierwsze 3 pytania. I jeśli można, prosiłbym jakiś obrazek w odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Siemka Dashie, mam kilka pytań: 1.Otóż, co myślisz o tym:

? 2.Jakiego rodzaju muzyki słuchasz? Bo w tych 20% cooler okularach (że tak je nazwię ;)) wyglądasz trochę jak hip-hopowiec, a patrząc na Twój charakter powiedział bym, że słuchasz power albo trash metalu (każdy szybki metal ;D) Pozdrawiam ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
:rd7: Droga Rainbow... Mam do ciebie kilka pytań.Oto one: 1.Lubisz pływać? 2.Czy grałaś kiedyś w jakąś grę komputerową?Jeśli tak,to w jaką? 3.Mogłabym kiedyś zostać twoją przyjaciółką? 4.Jaka jest twoja ulubiona postać np.z kreskówki? 5.Jaka jest twoja ulubiona potrawa? -Twoja wieeelllka fanka, RainbowDash123456789
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hej Rainbow,jeśli pozwolisz to zadam Ci pytania :rbd: oto i one: Co sądzisz o dredach i osobach które je noszą? Masz jakiś ulubiony rodzaj muzyki? Hmm i ostatnie pytanie,co sądzisz o uzależnieniach? Dziękuję,jeśli odpowiesz i to nie będzie dla Ciebie problem ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Rainbow dash, Ile Ci płacą za kontrolowanie pogody? Bo wydaje mi się, że to taka epicka praca, prawie cały czas nic nie robisz, a masz z tego hajs. Też tak chce. btw. Nie irytują Cię niektóre masakryczne błędy ortograficzne jakie popełniają niektóre osoby w swoich pytaniach? bo mnie na przykład baardzo to delikatnie mówiąc irytuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga RD, pozwól, że zadam ci parę pytań filozoficznych i "co by było gdyby?".

1. Swego czasu Discord wypaczył osobowość twoją i twych przyjaciół. Stałaś się samolubna i nielojalna. Co więc było twoim priorytetem w życiu? Obrona tej żałosnej chmurki? Może spełnianie swych mrocznych zachcianek?

2. Spotykasz w Ponyville swoje demoniczne alter-ego (powiedzmy, że coś na wzór mojego avka), element zdrady, najgorszej zbrodni wobec przyjaźni. Sam widok tej karykatury napawa cię obrzydzeniem :lkBLv: , bo uwidacznia twe najgorsze wady i wypacza zalety. Co byś zrobiła, gdyby celem tego stworzenia było skorumpowanie twych przyjaciół na swoje podobieństwo? Zapewne podjęłabyś bezpośrednią walkę 1vs1, ale czy byłoby to rozsądne biorąc pod uwagę pochodzenie tej "abominacji"?

3. Podobnie jak pytanie nr.2, tyle, że spotykasz nie swoje alter-ego, a jednego ze swych przyjaciół w tym stanie. Byłabyś w stanie zrobić wszystko co się da, by uratować np. Applejack?

4. Czy coś się w tobie zmieniło po "przygodzie" w kanionie, wtedy gdy wybierałaś swojego zwierzaka? Może stałaś się bardziej odpowiedzialna za bezpieczeństwo innych? Czy mi się tylko tak wydaje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...