Skocz do zawartości

Zapytaj Króla Sombrę


Pawlex

Recommended Posts

Powiedz mi proszę czemu tak mało się odzywasz?

- Uwierz mi,ciężko coś powiedzieć gdy jest się kłębkiem dymu

Jakie jest twoje hobby

-Hobby? Co to jest to hobby?

- Emm...to jest czynność którą lubisz robić np w czasie wolnym od obowiązków...dla relaksu.

-Władza, to jest moje hobby!

- :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę być twoim pachołkiem, Wasza Wszechmocność? W końcu Wasza Wszechmocność jest taka dobra... Wasza Wszechmocność całkowicie zlikwidowała bezrobocie w Crystal Empire

- Pachołkiem? PACHOŁKIEM? TY chcesz być MOIM pachołkiem? Nie dość że na jednym twoim obrazku wyglądam jak jakiś laluś, to jeszcze ten drugi pokazuje początek mojej przegranej! Jak myślisz robaku, jak brzmi moja odpowiedź??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Królu Sombra Wiedz że rozczarowałeś mnie. Masz świetny, mroczny wygląd, groźny głos, wielką moc... a dałeś się załatwić jak dziecko. Tyle czekałem żeby zobaczyc cię, jak ponownie podbijasz Crystal Empire a ty lipa. Mam nadzieję że powrócisz i zrehabilitujesz się jak na porządnego badassa przystało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest być najsłabszym antagonistą całej serii?

Dlaczego użyłeś tak słabego czaru na kryształowych kucach, że byle kukurydza je złamała?

Pojawisz się jeszcze, czy tylko wpadłeś, podymiłeś i cię wywiało?

Znasz Tarica?

1. Uważasz że jestem słaby. A powiedz mi...krewetko, co takiego zrobiła na przykład Nightmare Moon, że jestem słabszy od niej? Ona siedziała na Księżycu, kiedy ja podbijałem imperium!

2. Jeżeli chodzi o kukurydze, kiedyś w Crystal Empire nie było czegoś takiego, a jak ten chwast złamał mój czar? Nie mam pojęcia.

3. Wrócę, o to niech się twoja krewetkowa głowa nie martwi.

4. Kto to ten...Taric? Zaraz ci pokaże Wasza Wysokość xD .....CO TO ZA PEDAŁ?

Moge robić za stolik do kawy, Wasza Wszechmocna Wysokość?

- Jeżeli, w trybie natychmiastowym POZBĘDZIESZ się tych dwóch obrażających moją osobę obrazków....to może się zastanowię.

Mam nadzieję że powrócisz i zrehabilitujesz się jak na porządnego badassa przystało?

- Wrócę...ale widzę że jesteś rycerzem Luny, więc będę musiał cię zlikwidować.

Wasza wysokość czemu akurat kryształy?

- Ponieważ kryształy to POTĘGA, której nie można lekceważyć! Kto zlekceważy kryształy, ten zlekceważy mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Wasza Wszechmocna Wysokość pomyśli nad ofertą moich usług?

- Już moja strata, niech będzie....ALE, jeżeli uronisz choć jedną, małą, niewidoczną kroplę tego czarnego napoju bogów....będziesz cierpieć, bardzo cierpieć.

Wasza wysokość a można wiedzieć jaki rodzaj muzyki preferujesz?

- Metal. Lubie ostre, ciężkie kawałki. Lecz niestety, ten idiota Pawlex katuje moje uszy tym....Dubstepem...czy jak to się zwie.

-Przecież Dubstep jest fajny ;_;

- Milcz.

Przybywam jako reprezentant Thousand Sons jak i całego chaosu by dowiedzieć się jakiego boga popierasz. Po twojej żądzy władzy zgaduję i niewoleniu zgaduję, że bierzesz przykład ze Slaanesha...

- Reprezentancie, muszę cię zmartwić, ale nie popieram żadnego boga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zachowujecie się jak równi z równym. Bezczelni i żałośni. :lyra3: Najmroczniejszy Lordzie! Oddaję się pod twoje ponure panowanie i pragnę działać w twym straszliwym imieniu na terenie słonecznej Equestrii! Jeśli ból twych wrogów czy też mój własny sprawi ci radość, niech tak będzie! Jam jest twa broń, by karać niepokornych!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko twoje ciało zostało zamienione w dym, a nie całość włącznie z głową?! Jakim cudem ta głowa fizycznie się trzymała tego kłębka czarnego kurzu?! I nie wiem czy zauważyłeś, ale chyba jesteś pierwszą śmiercią na ekranach MLP:FiM (Tzn zostajesz rozerwany na strzępy). Dlaczego odpowiadasz na pytania skoro jesteś martwy?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zachowujecie się jak równi z równym. Bezczelni i żałośni. :lyra3:

Najmroczniejszy Lordzie! Oddaję się pod twoje ponure panowanie i pragnę działać w twym straszliwym imieniu na terenie słonecznej Equestrii! Jeśli ból twych wrogów czy też mój własny sprawi ci radość, niech tak będzie! Jam jest twa broń, by karać niepokornych!

Grrrr bo Cie zjem :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, NMM udało się chociaż na ten dzień, czy ile to tam było utrzymać noc. I to bez używania czarnej magii. Z drugiej strony ona jest (była) alicornem, a Ty jesteś tylko jednorożcem. ^.^' W sumie ten fakt może usprawiedliwić niektóre faile. xd A co sądzisz o założeniu wytwórni kryształów razem z Tariciem? Może podbijesz Crystal Empire sprzedając im diabelnie drogie kryształowe puchary? :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wasza wysokość nie potrzebuje kolejnego ''murzyna'' do pomocy?

- Może, ale do czego mógłbyś mi się przydać?

Czy naprawde uważasz, że możesz chociaż w minimalnym stopniu dorastać do pięt prawdziwej KRÓLOWEJ Equestrii jaką jest Królowa Chrysalis?

-

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ztVMib1T4T4

powiedz mi w takim razie co robiłeś zanim zasiadłeś na tronie , oraz jak wytrzymujesz chłód

- Cóż, zanim zasiadłem na tronie najczęściej byłem zajęty planowaniem jak objąć tron Crystal Empire. A jak wytrzymuje chłód? Od urodzenia mieszkam w takich warunkach, przyzwyczaiłem się.

1. Czemu tylko twoje ciało zostało zamienione w dym, a nie całość włącznie z głową?!

2.Jakim cudem ta głowa fizycznie się trzymała tego kłębka czarnego kurzu?!

3. I nie wiem czy zauważyłeś, ale chyba jesteś pierwszą śmiercią na ekranach MLP:FiM (Tzn zostajesz rozerwany na strzępy).

4. Dlaczego odpowiadasz na pytania skoro jesteś martwy?!

Chyba najgłupsze pytania jakie dotąd dostałem.

1. -Moje ciało zostało CAŁE zamienione w dym. Głowę umiem wytworzyć dzięki czarnej magii.

2. - Tego już chyba tłumaczyć nie muszę.

3. - Rozerwany? Nie, można powiedzieć że mnie "wywiało"

4. - Martwy? Za taką obrazę powieszenie to będzie nagroda a nie kara.

1. Co sądzisz o założeniu wytwórni kryształów razem z Tariciem?

2. Może podbijesz Crystal Empire sprzedając im diabelnie drogie kryształowe puchary?

1. - Miałbym współpracować z takim....czymś? Jesteś naprawdę śmieszną krewetką.

2. -Pawlex, dopisz Cahira do listy osób, których będę musiał się pozbyć, gdy znów obejmę władzę.

co sądzisz o władcy chaosu, discordzie?

- Z wielką przyjemnością pomógłbym mu pozbyć się królewskich sióstr.

Jest jakaś szansa na awans?

A co robiła Wasza Wszechmocna Wysokość będąc cieniem?

- Gdy byłem cieniem....tkwiłem w lodowcu, koniec bajki.

Awans? Jeżeli dobrze będziesz trzymać tą czarną ambrozje to kto wie....nie, na pewno nie szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...