Skocz do zawartości

Zapytaj Króla Sombrę


Pawlex

Recommended Posts

*piszczy* Prędzej nieopanowana nastolatka, której jedyną przyjemnością jest fanatykowanie, niż mała dziewczynka, ale niech już będzie :3 O! Ja mam plan! Trzeba by było roztoczyć na całym niebie Equestrii i Crystal Empire cień, taki, żeby ani słońce, ani księżyc nie mogły go przebić. Kuce zaczęłyby panikować, a Celestia i Luna mogłyby najwyżej Waszej Wszechmocnej Wysokości pocałować kopytka. Co o tym Wasza Wszechmocna Wysokość sądzi? ^^ No, więc wyeliminowałam Celestora, co mam zrobić? :sombra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że podbijesz całą eqestrie? Jak to zrobisz skoro jesteś teraz tylko prochem? No bo w końcu rozpadłeś się. No i naprawdę myślisz że możesz pokonać Celestie i Lune przecież to one w dwójkę cię pokonały? Jak myślisz jak byś wyglądał jako człowiek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sombra mam pomysł co możesz zrobić żeby łatwo pokonać Celestie i Lune, okradnij je z całego zapasu kawy w ten sposób będziesz miał bardzo dużo kawy a one będą niewyspane. To napewno ułatwi ci pokonanie królewskich sióstr. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mój plan: Zwabimy Tarretha gdzieś dalej od Celestii, następnie wysadzimy budynek w Canterlocie, gdzieś blisko pałacu, najlepiej skarbiec. Celestia poleci zobaczyć co się stało, gdy ktoś wejdzie do jej sypialni i podłoży pod łóżko ładunki wybuchowe (muszą wybuchać na klioknięcie przycisku). Gdy pójdzie spać wysadzimy ładunek i tyle, mój Władco. Spodobał się plan? 2. Oczywiście że nie oczekuję, że Wasza Wysokość mi odda pieniądze, to był prezent. PS. Ładunek powinien nie piczeć i być dość duży, i jeszcze nie do wykrycia. Na szczęście trzymam taki w szafie :D PSS. Kawa sztuczna z automatów jest gorsza :P Zwłaszcza Expresso PSSS.Wiem co robił tu Celestor, Wasza Królewska Mość, był szpiegiem Celestii, próbował znaleźć słaby punkt w obronie. -Uderza Celestora z pustej dłoni w czaszkę i rzuca nim, wcześniej otwierając okno, na dół przez otwarte okno-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport z linii frontu: Ofensywa w kierunku canterlotu stanęła w miejscu przy samym canterlocie silna obrona uniemożliwiała nam zdobycie tego miasta,wydałem więc rozkaz aby się wycofać na północ i stworzyć linie obronną,nie zaatakujemy dopóki nie dojedzie zaopatrzenie w postaci paliwa,amunicji i nowym robotów lub jeśli ktoś nie zniszczy linii obronnych canterlotu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebierasz się jako zwykły wieśniak lub ziemny kuc, bard, czarodziej, lub podróżny. Albo przechodzisz na tyły bokiem (w przebraniu) 1. Rzucasz granat i wszystkie wybuchają 2. Rzucasz kukłę i wybuchaja 3. Poświęcasz się. 4. Rozbrajasz 5. Strzelasz w nie (jak jakąś zauważysz 6. Ostatnie to zrobienie maszyny, która ma przed sobą doczepioną łopatę i która top wytrzyma Co do bunkrów, sabotaż (po zniszczeniu pól minowych lub przez mur przejść można, tylko trzeba by zrobić wykrywacz i znaleźć czar niewidzialności) lub armata przeciwpancerna i BUM :P. Działa zniszczyć z powietrza lub czymś rzucić (najlepiej strzelać w konsolę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znasz może jakieś zaklęcie pozwalające pochłaniać czystą, dobrą energię z danego otoczenia i przekształcać ją na energię o mrocznej naturze? Pozdrawiam. Namiestnik Discordii, Sir Wilson.

- "Czarna magia - zaklęcia podstawowe" strona 21, zapraszam do lektury.

1. O! Ja mam plan! Trzeba by było roztoczyć na całym niebie Equestrii i Crystal Empire cień, taki, żeby ani słońce, ani księżyc nie mogły go przebić. Kuce zaczęłyby panikować, a Celestia i Luna mogłyby najwyżej Waszej Wszechmocnej Wysokości pocałować kopytka. Co o tym Wasza Wszechmocna Wysokość sądzi? ^^

2. No, więc wyeliminowałam Celestora, co mam zrobić?

1. - Celestia bez problemu mogła by przegnać ten cień....poza tym to by zajęło za dużo czasu.

2. - Kłamiesz, ten heretyk dycha nadal. Zawiodłem się na tobie.

1. Mówisz że podbijesz całą eqestrie? Jak to zrobisz skoro jesteś teraz tylko prochem? No bo w końcu rozpadłeś się.

2. No i naprawdę myślisz że możesz pokonać Celestie i Lune przecież to one w dwójkę cię pokonały?

3. Jak myślisz jak byś wyglądał jako człowiek?

1. - A kto mówił że muszę podbijać osobiście? Zobacz ilu mam sprzymierzeńców, mogą zrobić to za mnie. W dodatku dzięki temu że są zemną przeżyją....a ty? Nie.

2. - Pokonały mnie, dlatego że posiadały moc elementów harmonii....teraz już nie są z nimi połączone. To będzie łatwa walka.

3. - Nie interesuje mnie to, nie chce być takim słabym stworzeniem jak wy.

Mój panie mam dla Ciebie dobre nowiny! Część moich oddziałów (25%) wnikła do canterlot, a reszta została zdemaskowana i zabita :( . Jakie są rozkazy panie? Może coś zniszczyć, podpalić ?

- 25% ? TYLKO 25% ? Według ciebie to są dobre nowiny? ....no niech już będzie, najlepiej podpalicie szkołę dla uzdolnionych jednorożców....im mniej takich jednorożców w szeregach gwardii tym lepiej.

Sombra mam pomysł co możesz zrobić żeby łatwo pokonać Celestie i Lune, okradnij je z całego zapasu kawy w ten sposób będziesz miał bardzo dużo kawy a one będą niewyspane. To napewno ułatwi ci pokonanie królewskich sióstr.

- No proszę, jaka zmiana frontu. Czyżbyś w końcu zrozumiał słabość Celestii i Luny?

1.Czemu wybudowałeś tyle schodów?

2.Lubisz cydr?

3.Wiesz co to GAK?

4.Jak już przejmiesz władze nad Equestrią to co zamierzasz zrobić z Luną i Celestią?

5.Co sądzisz o Krede...Cadence?

6.Wytłumaczysz nam to?

7.Chciałbyś mieć jakieś zwierzątko?

1. - Żeby osobnicy, którzy zajdą tak daleko aby znaleźć kryształowe serce, padli ze zmęczenia.

2. - Cydr jest dla słabych. Pawlex, szykuj czystą!

- Yes, my king!

3. - Niestety wiem....i nie rozumiem jakim cudem kilka reklam tak wysławiło to....coś.

4. - Miałem w planie je zabić....ale Pawlex podpowiedział mi że bym mógł się z nimi trochę...hehe "zabawić".

5. - Tak się zastanawiam, skąd się ona w ogóle wzięła. No ale cóż, powstrzymała mnie, więc czeka ją taki sam los jak każdego mego wroga.

6. - Wytłumaczyć? Proszę bardzo: Kolejny, fałszywy obrazek.

7. - Hehe, moi poddani to moje zwierzątka.

Czy czujesz zagrożenie z mojej strony że próbujesz mnie zabić ?

- Nie, nie jesteś dla mnie żadnym wyzwaniem....po prostu jesteś "niewygodny". I schowaj to ustrojstwo. Naprawdę chcesz postrzelić cień? :lolface:

1. Mój plan: Zwabimy Tarretha gdzieś dalej od Celestii, następnie wysadzimy budynek w Canterlocie, gdzieś blisko pałacu, najlepiej skarbiec. Celestia poleci zobaczyć co się stało, gdy ktoś wejdzie do jej sypialni i podłoży pod łóżko ładunki wybuchowe (muszą wybuchać na klioknięcie przycisku). Gdy pójdzie spać wysadzimy ładunek i tyle, mój Władco. Spodobał się plan?

2.Wiem co robił tu Celestor, Wasza Królewska Mość, był szpiegiem Celestii, próbował znaleźć słaby punkt w obronie.

1. - Nie, nie podoba mi się. Dlaczego pytasz? Dlatego że Celestiia nie śpi na ŁÓŻKU.

2. - Skoro tak, pozwalam ci przygotować egzekucję.

Arek jak nasz pan się zgodzi to możesz przekazać ten ładunek mnie

- Czyli chcesz mi powiedzieć że wziąłeś cały oddział, ledwo co dostaliście się do Canterlotu....A ZAPOMNIELIŚCIE O EKWIPUNKU?

Twoje niecne plany legły w gruzach władco ciemności.

- Śmiesznie. No ale ty drogi Celestorze powinieneś nacieszyć się swoimi ostatnimi chwilami.

Raport z linii frontu:

Ofensywa w kierunku canterlotu stanęła w miejscu przy samym canterlocie silna obrona uniemożliwiała nam zdobycie tego miasta,wydałem więc rozkaz aby się wycofać na północ i stworzyć linie obronną,nie zaatakujemy dopóki nie dojedzie zaopatrzenie w postaci paliwa,amunicji i nowym robotów lub jeśli ktoś nie zniszczy linii obronnych canterlotu.

- Ci śmieszni gwardziści są za silni dla tych twoich blaszaków? Zawiodłeś mnie komputerze.

Komputer, można zrobić sabotaż w najsilniejszymm punkcie obrony Canterlocku, więc najpierw trzeba wysłać szpiega. Takim sabotażem może być np. zniszczenie spichlerza, zbrojowni lub koszar. Czy Wasza Wysokość pochwala ten plan?

- Pochwalam, ale ty jesteś księgowym, a nie szpiegiem. Hmm, Katherine czeka na nowy przydział, ona zostanie szpiegiem....zobaczymy jak sobie poradzi.

Panie masz pomysł jak zniszczyć umocnienia z bunkrami,magicznym polem minowym i jakimiś działo podobnymi czymś?

- Weź se sobą kilku czarnoksiężników. Oni będą mogli wykryć i sprawnie usunąć magiczne miny. Umocnienia można by klasycznie wysadzić....a działo podobne coś? Co masz na myśli?

Przebierasz się jako zwykły wieśniak lub ziemny kuc, bard, czarodziej, lub podróżny. Albo przechodzisz na tyły bokiem (w przebraniu)

1. Rzucasz granat i wszystkie wybuchają

2. Rzucasz kukłę i wybuchaja

3. Poświęcasz się.

4. Rozbrajasz

5. Strzelasz w nie (jak jakąś zauważysz

6. Ostatnie to zrobienie maszyny, która ma przed sobą doczepioną łopatę i która top wytrzyma

- Nie przypominam sobie, abym pozwolił ci odpowiadać na MOJE pytania.

Najjaśniejszy królu chciałem się Ciebie jeszcze spytać skąd w Tobie tyle nienawiści ?

*podchodzi bliżej, patrząc prosto w oczy króla*

- Powiedz mi, gdyby ktoś zabrał ci władzę, było by ci to obojętne? I schowaj te oczy bo ci je wydłubie.

Czy Wasza Wszechmocna Wysokość dodała Celestora do listy szpiegów i wrogów?

- Od razu, gdy tylko się tu pojawił.

Dobra teraz ja się wypowiem. Celestor ma rację, z tego tematu powstaje już całkiem niezły burdel. Towarzysze, trochę się opanujcie z tymi postami, bo jeszcze wbije tu jakiś kolorek i będzie po wszystkim. (Tak, wiem że bardzo chcecie zniszczyć wrogów naszego króla, tak jak ja, ale nie przesadzajmy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te działo podobne coś wygląda jak katapulta z lufą i to coś strzela pociskami magicznymi 1.w tych miastach które udało mi się zdobyć jest świetna kawa razem ze swoimi "blaszakami" wypiliśmy około 10 litrów,przywieźć ci? 2.czy mogę zrzucić atomówkę? 3.ci śmieszni gwardziści strzelają jakimiś promieniami które spalają moje maszyny wiesz może co to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 25% ? TYLKO 25% ? Według ciebie to są dobre nowiny? ....no niech już będzie, najlepiej podpalicie szkołę dla uzdolnionych jednorożców....im mniej takich jednorożców w szeregach gwardii tym lepiej.

Tak wasza wysokość, a mogę jeszcze podpalić biblioteke? A co do ekwipunku to mamy tylko zapałki...

A żeby nie było, że nie zadałem pytania to... Co byś zrobił gdyby Luna wyznała Ci miłość?

Ach jeszcze jedno wpadłem na pomysł: może ktoś tworzy nowy temat na nasze posty dotyczące ''Wojny Króla Sombry'' i jeszcze przeniesie stare hmm...?

EDIT: A czy tym ''kimś'' mogę być ja? Jeśli tak to zrobię to po swojemu ^^ (oh please oh please oh please...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Królu, czy za pierwszym razem jak czarowałeś czarną magią to czy miałeś np. bóle głowy? Bo jak ja czarowałem w domu za pierwszym razem to miałem ból głowy i zrobiłem spięcie :\ (próbowałem zapalić światło) PS. Diabollo, przynieś mi kilka ksiąg o magii, dobra? (kiedy będziesz palić bibliotekę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana stron to trochę za dużo powiedziane. Można powiedzieć, że uświadomiłem sobie, że Celestia jest beznadziejna, Luna jest dużo lepsza ona ma moc większą niż Celestia przecież jako Nightmere Moon mogła pokonać Celestie (gdyby nie elementy harmonii) tak więc po prostu wole ciebie bo jesteś potężniejszy niż Celestia, no i dużo fajniej wyglądasz. Ave Sombra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...