Skocz do zawartości

Zapytaj Króla Sombrę


Pawlex

Recommended Posts

- Hehe, nawet nie mam zamiaru sobie zawracać nimi głowy :ming: ale moi fanatycy chętnie się z nimi "pobawią"

A może 5 alicornów i całą armię Podmieńców? Chrysalis też się na to pisze. :chrysalis::changeling: x1000000000

Musi zdobyć twoją duszę i połączyć ją z rogiem. Wtedy szybciej zrobi ci nowe ciało.

Sombra, teraz sobie przypominasz swoją "mamę", po przeczytaniu Władców Equestrii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może 5 alicornów i całą armię Podmieńców? Chrysalis też się na to pisze.

- Powiedz mi marionetko Krysi, bo czegoś tu nie rozumiem. Mgiełka jest Lunarną wojowniczką, czyli służy Lunie....a i tak ją wspierasz. O co tu chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza Mhroczność, proszę się nie przejmować bezsensownością przymierza podwładnych Luny i Chrysalis... wychodzi na to, że Chrysalis, wbrew obiegowej opinii, stoi po stronie dobra, a w wolnych chwilach wącha kwiatki i słucha słodkiego śpiewu ptaszków (błeee...), a wiadomo przecież, że plan a dobrych nigdy nie wychodzi.

Pytania!

1. Czy potrzebujesz może człowieka od wymyślania zuych planów? Gdzie mogę zuożyć podanie?

2. Gryfy wydają się być wojownicze, w większości ff nie lubią Celestii... Normalny użytkownik zaproponowałby sojusz z nimi. Ja pytam - może je skorumpujesz? Będą świetnym uzupełnieniem dla twojej armii.

3. GRU doniosło mi, że powstała zapytajka Podmieńców. Jak zareagujesz na to nagłe niebezpieczeństwo?

4. Przy okazji, dostałem raport, że w Canterlocie szykuje się jakieś wielkie wydarzenie, aczkolwiek nie wiadomo, jakie. Czy planujesz jakiś atak w czasie tego czegoś?

5. Odwiedzają cię tutaj tylko dwie grupy: twoi wrogowie i twoi pomagierzy. Nie smutno ci z tego powodu?

6. W sprawie groźby(:lol:) ataku ze strony Podmieńców. Jaką obierzesz strategię jej odparcia? Mój pomysł (muszę zapracować na chlebek, a co!):

zbombarduj je rannymi bloody hooves!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy potrzebujesz może człowieka od wymyślania zuych planów? Gdzie mogę zuożyć podanie?

2. Gryfy wydają się być wojownicze, w większości ff nie lubią Celestii... Normalny użytkownik zaproponowałby sojusz z nimi. Ja pytam - może je skorumpujesz? Będą świetnym uzupełnieniem dla twojej armii.

3. GRU doniosło mi, że powstała zapytajka Podmieńców. Jak zareagujesz na to nagłe niebezpieczeństwo?

4. Przy okazji, dostałem raport, że w Canterlocie szykuje się jakieś wielkie wydarzenie, aczkolwiek nie wiadomo, jakie. Czy planujesz jakiś atak w czasie tego czegoś?

5. Odwiedzają cię tutaj tylko dwie grupy: twoi wrogowie i twoi pomagierzy. Nie smutno ci z tego powodu?

6. W sprawie groźby() ataku ze strony Podmieńców. Jaką obierzesz strategię jej odparcia? Mój pomysł (muszę zapracować na chlebek, a co!):

zbombarduj je rannymi bloody hooves!

1. - Nie musisz składać. Już jesteś w moich szeregach. (Ale mam nadzieje że twoje "zue" plany będą warte zachodu)

2. - Wiesz, mógłbym to zrobić, ale to nie będzie takie proste. Ja sam w jakimś tam stopniu jestem kucykiem. Nie będzie łatwo dostać się do ich królestwa...ale przyznaję, tacy wojownicy by się przydali.

3. - Niby dlaczego ta zapytajka ma być dla mnie niebezpieczeństwem? Przecież podmieńce to idioci. Gdyby nie ich królowa, to już by to był gatunek wymarły.

4. - Skoro WIELKIE to zapewne będą na nim Celestia, Luna, mane6, pełna straży i kto wie co jeszcze. To trochę samobójstwo czyż nie?

5. - A dlaczego ma być mi smutno? To chyba normalne że odwiedzają mnie moje sługusy...a s wrogów można się pośmiać :ming:

6. - Niech najlepiej komputer obłoży je jeszcze bombami. Wybuch zabije pobliskie podmieńce, a krew bloody'h która w trakcie wybuchu ochlapie resztę podmieńców która przeżyje wybuch...zeżre.

1.A co im da te przymierze? Wystarczy tuzin bomb i po problemie przynajmniej według moich obliczeń albo zesłać jakąś mega maszynę typu lewiatan czego lepiej użyć?

2.Czy się na coś przyda lewiatan

1. - Zainteresował mnie pomysł zrobienia z bloody hooves bomby. Spacyfikuj je i złap.

2. - Jeżeli będzie sprawnie niszczyć szeregi wrogów, to tak, przyda się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nawet nie mam zamiaru sobie zawracać nimi głowy :ming: ale moi fanatycy chętnie się z nimi "pobawią"

Twoi "fanatycy"? Czyli komputer i Katherine? Nie będzie problemów! Komputer to mięczak (zważywszy na to, że nie potrafił ochronić swojego poligonu, a wcześniej się upił.)


A może 5 alicornów i całą armię Podmieńców? Chrysalis też się na to pisze. :chrysalis::changeling: x1000000000

Musi zdobyć twoją duszę i połączyć ją z rogiem. Wtedy szybciej zrobi ci nowe ciało.

Nie dziękuję podoba mi się moje ciało, ale chętnie przyjmę armię do walki z "Zombrą" :fluttershy5:. Chyba, że jak nie zgodzę się na przemianę to nici z "sojuszu" :flutterblush:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoi "fanatycy"? Czyli komputer i Katherine?

Ehem, chciałbym zauważyć, że jestem jeszcze ja, świeżo mianowany Minister Zuych Planów.

Skoro WIELKIE to zapewne będą na nim Celestia, Luna, mane6, pełna straży i kto wie co jeszcze. To trochę samobójstwo czyż nie?

Jeśli stawisz się osobiście, to tak. Ale jeśli wystrzelisz tam rakietę balistyczną z twoimi bloody hooves, to kto wie... Poza tym, będzie tam jeszcze Cadence i SA, a to oznacza, że Kryształowi będą praktycznie bezbronni wobec maszyn komputera.

W mym zbrodniczym umyśle zrodziła się idea... mianowicie - utworzenie na forum Działu Sombry! (Te dyskusje: jak najłatwiej podbić świat, zabawy: wymyśl maszynę dla komputera...). Stamtąd mógłbyś łatwiej zarządzać własnym dominium. Ewentualnie taki dział powstałby we współpracy z Dziurawymi. Co ty na to?

Czy zamierzasz w najbliższym czasie wypróbować maszyny komputera? Może mała wojna prewencyjna?

Jak nasz przemysł znosi produkcję 50 różnych typów wielkich machin?

W sumie, to problem inwazji Dziurawych można załatwić dyplomacją. Skoro cała ich armia pójdzie na nas, to ich kraina będzie bez obrony. A wtedy napiszemy do Celestii anonimowy list, w którym zasugerujemy, by solarna uwolniła tamtejszych więźniów. Wyobrażasz to sobie? Hulkreth biegający sobie wesoło po stolicy Podmieńców z banhammerem? Jak to nie zmusi Dziurawych do wycofania się, to nic nie zmusi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmroczniejszy Panie! Czy mógłbyś być tak łaskawy i pozwolić mi dołączyć do twych szeregów? Obiecuję że stojąc u twego boku dopilnuję że kto Ci się narazi ( tak jak Tęczowa Mgiełka ) pożałuje że się urodził! Mam nadzieję iż będziesz tak dobry, że odpowiesz na moje pytanie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmroczniejszy Panie! Czy mógłbyś być tak łaskawy i pozwolić mi dołączyć do twych szeregów? Obiecuję że stojąc u twego boku dopilnuję że kto Ci się narazi ( tak jak Tęczowa Mgiełka ) pożałuje że się urodził! Mam nadzieję iż będziesz tak dobry, że odpowiesz na moje pytanie!

- Mam takie dziwne przeczucie Flaterko, że jesteś jakimś szpiegiem, i masz przymierze z mgiełką, nightmare i podmieńcami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sombro!

Poznanie przynosi zrozumienie, a zrozumienie to oręż. Dlatego przychodzę z zestawem pytań.

1.Doceniasz starania twoich sługusów? Tyle dla ciebie robią, więc coś im się należy, prawda?

2.Ile dawnej mocy już udało ci się odzyskać? Czy wystarczy, by odtworzyć ciało?

3.Czy po akcji w Imperium traktujesz Cadance jako osobistą nieprzyjaciółkę?

4.Zamierzasz tylko odzyskać własny tron, czy chcesz też zemścić się na księżniczkach i podbić Equestrię?

5.Pytanie z innej beczki, mianowicie o twojej przeszłości. Jak wstąpiłeś na drogę mroku?

Na razie wystarczy, jak coś mi przyjdzie do głowy, to znowu się zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Doceniasz starania twoich sługusów? Tyle dla ciebie robią, więc coś im się należy, prawda?

2.Ile dawnej mocy już udało ci się odzyskać? Czy wystarczy, by odtworzyć ciało?

3.Czy po akcji w Imperium traktujesz Cadance jako osobistą nieprzyjaciółkę?

4.Zamierzasz tylko odzyskać własny tron, czy chcesz też zemścić się na księżniczkach i podbić Equestrię?

5.Pytanie z innej beczki, mianowicie o twojej przeszłości. Jak wstąpiłeś na drogę mroku?

1. - Doceniam, oczywiście że doceniam. Ale jeszcze nie spisali się wystarczająco, aby coś otrzymać

2. - Może to i dziwne, ale odtworzenie własnego ciała zabiera BARDZO DUŻO energii. Na razie wystarczy mi kontrolowanie ciał...prawda Pawlex?

nie...

3. - Żeby tylko ją. Ta cała Twilight Sparkle również jest moim osobistym wrogiem

4. - W sumie, Kryształowe Imperium mi wystarcza, choć jeszcze calutką Equestrią bym nie pogardził

5. - Po raz pierwszy raz natknąłem się na nią w szkole. Uwierz mi Tomaszu, czarna magia jest jak narkotyk, szybko uzależnia. Zanim się zorientowałem już było dla mnie za późno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dajesz się wykorzystywać Pawlex. Choć może i to rozumiem, służba wymaga poświęceń. Zwłaszcza takiemu panu.

Pytania, które do ciebie kieruję, niedoszły władco Kryształowego Imperium będą rozrzucone po wielu tematach, dlatego od razu uprzedzam, nie załam się tym.

1. Jak wymuszałeś posłuszeństwo na kryształowych kucykach?

2. Miałeś lub masz teraz tajną policję?

3. Czy za twojego panowania toczono jakieś wojny?

4. Czy miałeś choć niewielkie szanse na pokonanie księżniczek?

5. Czy miałeś za starych czasów swoich zwolenników, czy też nie?

6. Wiesz, czym jest makiawelizm?

7. Czy wybuchały powstania przeciw tobie?

8. Co sądzisz o haśle "wolność, równość, sprawiedliwość" i poglądach egalitarnych?

Wystarczy. Nie będę już cię męczył moimi wynurzeniami. Masz przecież kraj do kierowania. I sługów do karania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania do Jego Mhroczności.

1. Jak każesz zdrajców?

2. Proponuję, by zaproponować po prostu Tomkowi dołączenie do twojej świty. Wydaje się rozgarnięty, udziela się w zapytajkach, więc będzie świetnym szpionem.

3. Czy planujesz przemianę w alicorna? Bo dlaczego nie?

4. Discord przeszedł na stronę wroga. Nie boisz się, że będziesz następny do tej "reformy"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wymuszałeś posłuszeństwo na kryształowych kucykach?

2. Miałeś lub masz teraz tajną policję?

3. Czy za twojego panowania toczono jakieś wojny?

4. Czy miałeś choć niewielkie szanse na pokonanie księżniczek?

5. Czy miałeś za starych czasów swoich zwolenników, czy też nie?

6. Wiesz, czym jest makiawelizm?

7. Czy wybuchały powstania przeciw tobie?

8. Co sądzisz o haśle "wolność, równość, sprawiedliwość" i poglądach egalitarnych?

1. - Straszyłem, krzywdziłem, poniżałem. Jest wiele sposobów na to aby ktoś był posłuszny

2. - Nigdy nie była mi potrzebna. Teraz wystarczy mi Gandzia

3. - Masz na myśli wojny które były mi wypowiedziane? Nie. NIKT nie był na tyle odważny aby ze mną walczyć

4. - Niestety, te całe elementy są za dobre by wygrać z nimi bezpośrednio.

5. - Szczerze? Nie wiem

6. - Wiem

7. - A kto niby miałby jakieś powstanie zrobić? Niewolnicy zakuci w kajdany harujący w kopalniach?

8. - Poważnie?

1. Jak każesz zdrajców?

2. Proponuję, by zaproponować po prostu Tomkowi dołączenie do twojej świty. Wydaje się rozgarnięty, udziela się w zapytajkach, więc będzie świetnym szpionem.

3. Czy planujesz przemianę w alicorna? Bo dlaczego nie?

4. Discord przeszedł na stronę wroga. Nie boisz się, że będziesz następny do tej "reformy"?

1. - Na wiele sposobów. Każdy sposób nie jest z byt przyjemny. A dlaczego pytasz? Czyżbyś planował mnie zdradzić?

2. - Tylko zbyt chętnie rozmawia z Chrysalis.

3. - Jakoś nigdy o tym nie myślałem. Pomysł w zasadzie dobry...zobaczy się

4. - I pomyśleć że szanowałem tego mutanta...

Wiesz, nie sądzę aby Celestia chciała takiego kogoś jak ja, który swobodnie hasa sobie bo jej pałacu

naprawdę przyjąłbyś kogoś o poglądach tak radykalnych jak moje?

- Powiedz mi tylko jedno. Czy mogę ci zaufać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, Sombro. Różnice poglądów na poziomie elementarnym. Musisz rozpatrzyć pewne sprawy. Mianowicie ja mam poglądy dość niechętne ustrojowi monarchicznemu. Dlatego pytałem o twój stosunek do nich. Druga sprawa, nie sądzę, żebyś zbyt przyjaźnie zapatrywał się na rewolucje. Po trzecie, masz delikatną paranoję, a to na zaufanie dobrze nie wpływa. To ty zdecydujesz, komu zaufasz. A teraz przejdźmy do innych kwestii. Kto pyta, nie błądzi.

1. Czy przejąłeś władzę jako dziedzic, z powodu wojny, czy też dokonałeś zamachu stanu?

2. Jak odnosiłeś się do problemów gospodarczych w Kryształowym Imperium?

3. Jak myślisz, posiadasz zdolności oratorskie?

4. Jak rozumiem, w Imperium nagminnie stosowano karę śmierci. Mam rację, prawda?

No nic, jest już dość późno, dlatego tak mało pytań stawiam przed twoim obliczem. Być może jeszcze wrócę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy Wasza Mhroczność jest zainteresowany dokonywaniem kradzieży kupnem magicznych artefaktów po promocyjnych cenach? Wszak taki Amulet Alicornów +20 do magii może się przydać.

Drugie pytanie - czy posiadasz taką potęgę dzięki naturalnym predyspozycjom, czy też zdobyłeś ją dzięki długim studiom?

Czecie pytanie. Czy znasz też nekromancję/magię demonów? Jeśli tak, to czy zechciałbyś przywołać większego demona Nurgle'a do Changei?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przydał by się tobie ktoś taki jak ja ? Wiesz co potrafię.

2. No i czy to ty założyłeś Crystal Empire ?

3. Na deser: czemu zwyczajnie nie rozwaliłeś kryształowego serca :P ?

1. - Pytanie tylko czy to co potrafisz się przyda

2. - Nie...

3. - Wiesz, kiedyś miałem nadzieję że uda mi się przejąć moc tego kamienia...jaki ja byłem głupi

1. Czy przejąłeś władzę jako dziedzic, z powodu wojny, czy też dokonałeś zamachu stanu?

2. Jak odnosiłeś się do problemów gospodarczych w Kryształowym Imperium?

3. Jak myślisz, posiadasz zdolności oratorskie?

4. Jak rozumiem, w Imperium nagminnie stosowano karę śmierci. Mam rację, prawda?

1. - Oczywiście że zamach stanu. Nie jestem żadnym dziedzicem, a o wojnie nie było co myśleć

2. - Myślisz że mnie interesują problemy gospodarcze?

3. - Umiem przemawiać do niewolników, i to wystarczy

4. - Naturalnie, chyba nie myślisz że tylko pogrożę komuś kopytkiem hmmm?

Mam pytanie. Czy Wasza Mhroczność jest zainteresowany kupnem magicznych artefaktów po promocyjnych cenach? Wszak taki Amulet Alicornów +20 do magii może się przydać.

Drugie pytanie - czy posiadasz taką potęgę dzięki naturalnym predyspozycjom, czy też zdobyłeś ją dzięki długim studiom?

Czecie pytanie. Czy znasz też nekromancję/magię demonów? Jeśli tak, to czy zechciałbyś przywołać większego demona Nurgle'a do Changei?

Pytanie pierwsze - Gandzio, czy ty wątpisz w moją moc? Sugerujesz że mam się obwiesić jakimiś błyskotkami??

Drugie pytanie - Studiom, ale uwierz mi, wcale nie długim

Czecie pytanie - Znać się znam, ale po co mam przyzywać demona jeżeli ma mi zabrać całą zabawę z mordu i destrukcji? Wolę to zrobić sam

Czy mógłbyś przekonać gandzie że nie jestem zdrajcą o ile sobie przypominam to nie byłam z wami tylko was wspierałem no to przekonasz?

- Nawet jeżeli tylko "wspierałeś" to i tak nas zdradziłeś. A zdrajca długo nie pożyje

Masz CM?

- Mam, ale nie myśl że pokaże go komukolwiek z was

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, mości komputerze, Jego Mhroczność zadecydował. Szykuj się, chłopcy z Gandziowego Rozpoznania Uzbrojonego są już w drodze. Sugeruję rozłożyć folię na dywan.

Mam pytanie. Ponoć na forum powstał dział Kryształowego Imperium, rządzony przez uzurpatorkę Mi Amore Cadenzę. Czy mam wycelować tam rakiety z krwią bloody hooves, czy zastosujemy bardziej subtelne metody?

Drugie pytanie. Podobno powstaje organizacja, która ma zrobić rewolucję w Equestrii. Czy zamierzasz ją wesprzeć, dopóki nie będzie nam zagrażać oczywiście? W końcu mała wojna domowa w Equestrii będzie nam na rękę.

Trzecie pytanie. Czy planujesz wielki powrót w czwartym sezonie serialu?

Czwarte pytanie. Jak wygląda twoja obecna siedziba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ponoć na forum powstał dział Kryształowego Imperium, rządzony przez uzurpatorkę Mi Amore Cadenzę. Czy mam wycelować tam rakiety z krwią bloody hooves, czy zastosujemy bardziej subtelne metody?

Drugie pytanie. Podobno powstaje organizacja, która ma zrobić rewolucję w Equestrii. Czy zamierzasz ją wesprzeć, dopóki nie będzie nam zagrażać oczywiście? W końcu mała wojna domowa w Equestrii będzie nam na rękę.

Trzecie pytanie. Czy planujesz wielki powrót w czwartym sezonie serialu?

Czwarte pytanie. Jak wygląda twoja obecna siedziba?

Pytanie 1 - "Czy mam wycelować"? Czyli że te rakiety jeszcze NAWET nie zostały wystrzelone? Zawiodłeś mnie ministrze, oj zawiodłeś

2 - Rewolucja? Z radością popieram, z radością

3 - To pytanie lepiej zadać tym dziwnym ludziom z tej dziwnej firmy

4 - Obecna siedziba? Ciało Pawlexa. Nadal czekam na swoje prawdziwe ciało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...