Skocz do zawartości

Zapytaj Króla Sombrę


Pawlex

Recommended Posts

Gdybyś stanął do pojedynku z wiatrakiem...Kto by wygrał?

- W zasadzie z wiatrakami nie walczę więc....przybrał bym moją kucykową postać i poszedł dalej :trollface:

Nie jakieś inne kucyki które nie są twoimi podwładnymi, tylko musiałbyś zmodyfikować eliksir żeby się ciebie słuchali.

- Nawet gdybym chciał, nie mam nikogo kto by mógł zrobić taki eliksir.

Kto nie jest taki potężny, no kto? Jak śmiesz obrażać, którekolwiek z oblicz jej wysokości Luny! Każdy kto tak postąpi zostanie ukarany! Wyzywam Cię na pojedynek do puki, któreś z nas się nie podda!

(Wyciąga włucznię zza siebie, pokazuje kły.) Przyjmiesz moje wyzwanie były królu Kryształowego Imperium?

- Schowaj tą wykałaczkę, zanim sobie zrobisz krzywdę. Może najpierw wyzwij na pojedynek słownik ortograficzny a nie mnie.

Czy Wasza Wszechmocna Wysokość nie obraziłaby się, gdybym zrobiła Waszą Wszechmocną Wysokość...

W świątecznej odsłonie?

- Możesz.

- ....ale zapewne jak zrobi coś źle to...zginie?

- Tak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freezy: Nie widzę, żadnych błędów ortograficznych! A ty lepiej daj sobie spokój z tym całym podbojem. Skoro mały kawałek skały w kształcie serca mógł cię pokonać to lepiej sobie daruj zanim sobie coś zrobisz! Wracając do naszej rozmowy... To co przyjmujesz wyzwanie czy nie?!

Tęczowa Mgiełka: Jeśli się zgodzisz to pojedynek będzie relacjonowany stąd, żeby nie robić spamu w dziale "Zapytaj".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sombra czy nie myślałeś nigdy o staniu się dobrym? Czy zastanawiałeś się kiedyś jakbyś wyglądał, gdybyś się nie uczył czarnej magii? Dlaczego podbiłeś kryształowe imperium? Czy myślisz że mogłeś dojść do władzy w kryształowym imperium za pomocą dyplomatycznych sposobów? Wolałbyś uwięzić Celestie w lodowcu czy raczej preferujesz zniszczenie jej? Wiedziałeś że pod Canterlot są kopalnie kryształów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę, żadnych błędów ortograficznych! A ty lepiej daj sobie spokój z tym całym podbojem. Skoro mały kawałek skały w kształcie serca mógł cię pokonać to lepiej sobie daruj zanim sobie coś zrobisz! Wracając do naszej rozmowy... To co przyjmujesz wyzwanie czy nie?!

- Widzę dzieciaku że bardzo śpieszy ci się do grobu. Dobrze, przyjmuje twoje śmieszne wyzwanie.

1. Sombra czy nie myślałeś nigdy o staniu się dobrym?

2.Czy zastanawiałeś się kiedyś jakbyś wyglądał, gdybyś się nie uczył czarnej magii?

3. Dlaczego podbiłeś kryształowe imperium?

4. Czy myślisz że mogłeś dojść do władzy w kryształowym imperium za pomocą dyplomatycznych sposobów?

5. Wolałbyś uwięzić Celestie w lodowcu czy raczej preferujesz zniszczenie jej?

6.Wiedziałeś że pod Canterlot są kopalnie kryształów?

1. - Żeby być dobrym musiałbym na przykład zrezygnować z czarnej magii, a tego nie zrobię za nic na świecie.

2. - Zapewne wyglądał bym jak przeciętny jednorożec. To byłoby zbyt nudne nie uważasz?

3. - Zawsze interesowały mnie kryształy i samo królestwo...a że było wtedy całkiem łatwe do zdobycia skorzystałem z okazji.

4. - Dyplomacja jest całkiem przydatna. Niestety gorzej jest jeżeli wszyscy uznają mnie za zagrożenie....wtedy słowa nic tu nie pomogą.

5. - No ludzie proszę was, było już parę pytań co zrobię z tą fałszywą władczynią....nie chce mi się powtarzać.

Wykorzystałbym....ale ciii

6. - Wiem, ale w Canterlocie nie mam za bardzo czego szukać. Zapewne po kilku sekundach rzuciłyby się na mnie wszystkie siły gwardii.

Wasza dymo-kucykowatość a co zrobisz autorowi tego ;d ?

- Wiesz, już widziałem pełno tych dziwnych obrazków z moim udziałem, że już je po prostu ignoruje.....ale autora zarżnąłbym jak psa

Efekt mojej pracy

Chyba zginę :c Zginę, prawda?

- Nie, nie zginiesz. Nawet mi się podoba.

- Co? Ale jak to, przecie na tym avatarze wyglądasz jak...jak klacz.

- Klaczą to możesz być ty, ludzki frajerze.

Królu, jakim sposobem Luna pomogła Celesti Ciebie pokonać, jeśli była wygnana na 1000 lat na księżyc, a ty dostałeś tez tysiaka ? Zaspałeś czy pomyliłeś się w liczeniu lat, skoro Luna skazana później, wróciła wcześniej.

- Hmmm, może dlatego że to najpierw ja zostałem wygnany, potem Luna stała się NMM....i później została wygnana?

Zgaduje że masz zagrożenie z historii Equestrii.

po zimnych kalkulacjach rozkaz został odrzucony szanse powodzenia poniżej 30% jakieś inne rozkazy?

- Komputerze, może tak zrzuć jakąś bombę na jakiś posterunek gwardzistów, aby obniżyć ich morale co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freezy: Pojedynek w wybranym przez Ciebie miejscu. I wcale nie śpieszy mi się do śmierci. Znam zaklęcie, które na chwilę nadałoby ci materialną formę, a wtedy będę mogła się wyssać. Poza tym jestem Alicornem, a ty tylko jednorożcem, który potrzebuje pachołów i stołka na kawę, bo samemu nie chce mu się podbić Canterlotu. A teraz pytanie: Na prawdę sądzisz, że uda ci się odzyskać ten róg? Z tego co wiem w zamku Chrysalis jest chyba z milion kopi (Dzięki Shadowowi ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay! Nie zginę :yay: Czy potrafisz wytłumaczyć ten sen? Dziś śniło mi się, że oglądałam Jamesa Bonda i grałam w grę, ale mniejsza o agenta 007, w tej grze biłam sobie potwory, i z jednego wypadł mi zwierzak. Taki orzeł. A w opisie było coś napisane, że ten zwierzak powstał na rozkaz Króla Sombry (czy coś takiego). O co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek w wybranym przez Ciebie miejscu. I wcale nie śpieszy mi się do śmierci. Znam zaklęcie, które na chwilę nadałoby ci materialną formę, a wtedy będę mogła się wyssać. Poza tym jestem Alicornem, a ty tylko jednorożcem, który potrzebuje pachołów i stołka na kawę, bo samemu nie chce mu się podbić Canterlotu.

Na prawdę sądzisz, że uda ci się odzyskać ten róg? Z tego co wiem w zamku Chrysalis jest chyba z milion kopi

- Zawalczymy dopiero wtedy gdy odzyskam swoje ciało. A do tego właśnie będzie mi potrzebny mój skradziony róg. I uwierz mi, mogę być albo chmurą, albo sobą...i tak cie zniszczę, nawet jeżeli jesteś Alicornem.

Co do odzyskania rogu. Proszę cię, naprawdę myślisz że nie potrafię wyczuć prawdziwego rogu? W mym rogu jest cząstka mej magii którą czuje na kilka mil, rozpoznanie go w stercie tych fałszywych rogów to błahostka.

Dziś śniło mi się, że oglądałam Jamesa Bonda i grałam w grę, ale mniejsza o agenta 007, w tej grze biłam sobie potwory, i z jednego wypadł mi zwierzak. Taki orzeł. A w opisie było coś napisane, że ten zwierzak powstał na rozkaz Króla Sombry (czy coś takiego). O co chodzi?

- To na pewno sprawka Luny! Zapewne będzie cię chciała zwrócić przeciwko mnie. Ale przecież ty moja droga Katherine mnie nie zdradzisz....prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.podobno w naszych szeregach jest szpieg co zrobić z tym?

2.mogę obstawić na ciebie w tym nierównym pojedynku?

3.jest zgoda na ulepszenie armi moje stare blaszaki mi się znudziły hmm?

4.a pro po rogu dasz mi jakiś skaner do znalezienia właściwego?

1. - Szpieg? W MOICH szeregach szpieg? Podaj mi jego nazwę.

2. - Tak, wiem wiem że ten dzieciak nie ma zemną szans, ale nawet pozwolę obstawić ci na nią...hehe.

3. - Postaraj się żeby ta twoja nowa armia dała rade tym...krwiożerczym podmieńcą które niedawno ci ostro skopał tyłek.

4. - Skaner? Nie, musisz sobie zrobić sam...a jeżeli go zrobisz wystarczy że go naładuję czarną magią, wtedy będzie reagował na mój róg.

1. Czy złościsz się na Twilight że pomogła unicestwić cię , choć właściwie to była głównie jej przysługa...

2. Jak się na nią złościsz to planujesz jakąś zemstę?

3. Jeśli tak to jaką?

4. Jeśli nie to masz szczęście

1. - Czy się złoszczę?? Tak, złoszczę się, i chyba zaraz wybuchnę nieopanowanym gniewem :)

2. - Czy planuję? Ja już mam opracowaną zemstę...bardzo nieprzyjemną oczywiście.

3. - Co powiesz na wycięcie powiek i wystawienie na słońce? Tak, trochę zbyt łagodne, ale może wymyśle coś lepszego.

4. -

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ej Pan Król palisz tytoń albo pijesz i czy podkochujesz się w jakiejś klacz

- Pije, pije. Lubie wypić. Palić nie, a czy podkochuje się w kimś? Seriously?

A więc co zrobić z tym snem?

- Przy odrobinie szczęścia zapomniałaś o tym śnie, i pewnie nie wiesz o czym ja teraz mówię, a jeżeli nadal go pamiętasz....to zapomnij!

Jak możesz być taki brutalny!!!! i tak grożę ci !

- Brutalny? A co widzisz brutalnego w wycinaniu powiek? :lie:

panie przepraszam za najście ale mam prośbe jeśli łaska znajdź prawdziwy bo mi sie nie chce ok?

- Wow, nie spodziewałem się tak szybko. Ale no...udało ci się, i powiem ci że nawet...się z tego powodu ciesze. Chyba niedługo nastąpi czas wypłaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli próbujesz mi powiedzieć że w tych 606 rogach jest prawdziwy?

- Powiedz mi mój mechaniczny sługusie, czy ty WĄTPISZ w moje umiejętności? Nie? Mówisz że nie, lecz w duchu mówisz tak...wiesz jaką karę możesz za to dostać? WIESZ CZY NIE?

- Królu...spokojnie, komputer na pewno nie wątpi w twoje...

- Zamknij się człowieku...mówię ci zamknij się bo spotka cię coś gorszego niż np zdemaskowanego szpiega.

Co teraz mam zrobić? :3 Może udekorować choinkę? :3

- Udekorować jakiś badyl? O nie moja droga, teraz, właśnie w tej chwili ruszasz do kryształowego imperium. Postaraj się zrobić sabotaż, aby to łatwiej było je podbić.

Sombra przyjąłbyś zaproszenie od księżniczek na urocze "GARDEN PARTY" w Canterlocie? Tylko ty i dwie wspaniałe władczynie, wielka trójka 2012.

- Jochenie Black, powiedz mi...ale tak szczerze. Czy ty wierzysz, w to co piszesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...