Skocz do zawartości

Zapytaj Króla Sombrę


Pawlex

Recommended Posts

Mam dla Króla automat do kawy!

-Kładzie stolik obok Króla i wyciąga niewiadomo skąd automat do kawy SUPER EXPRESSO +

To prezent, podoba się?

- Może być, ale i tak będę korzystał ze stolika.

A więc co mam robić?

- Wstąp w szeregi gwardii. Donoś o ich planach, ewentualnie coś zniszcz, popsuj. I przestań mi zgrywać fochy.

1.w tych miastach które udało mi się zdobyć jest świetna kawa razem ze swoimi "blaszakami" wypiliśmy około 10 litrów,przywieźć ci?

2.czy mogę zrzucić atomówkę?

3.ci śmieszni gwardziści strzelają jakimiś promieniami które spalają moje maszyny wiesz może co to?

1. - Mam wrażenie że wy przynosicie tyle tej kawy, abym od niej zdechł...czy to prawda?

2. - To zależy na co.

3. - Pewnie magia żrąca. Tarcze energetyczne powinny załatwić sprawę...i ile dysponujesz takim sprzętem.

Co byś zrobił gdyby Luna wyznała Ci miłość?

- Chyba w tej chwili sobie żartujesz ze mnie....nie, nie skomentuje tego.

Co do tego tematu, możesz zrobić, choć mam nadzieje że nie sprawi to jakichś problemów.

Mój Królu, czy za pierwszym razem jak czarowałeś czarną magią to czy miałeś np. bóle głowy? Bo jak ja czarowałem w domu za pierwszym razem to miałem ból głowy i zrobiłem spięcie :\

- Gdy ja pierwszy raz użyłem czarnej magii, miałem niezwykle wielką potrzebę zabicia paru osób...no cóż, widzę że skutki uboczne są różne.

Pan... ie czy m... oge mieć d... wa dni wolnego ? nie wiedzi.. łem że komp... utery mogą pić alko... hol

- Upity komputer....za mojej kadencji tak nie było. Dam ci JEDEN dzień wolny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katherine, nie ma co w tym filmiku jest strasznie ruchliwa publiczność Królu co sądzisz o rzucie żoną Jak to jest że powróciłeś razem z miastem? Co byś zrobił z armią Pinkie pie? Ty masz w ogóle jakąś armie? Jak zdobyłeś przed tysiącami laty zdobyłeś to kryształowe miasto skoro mieli ten cholerny kryształ ochronny To prawda że to przez ciebie narodziła się Nightmare moon?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się :D Rzuciłem pierwsze zaklęcie :D Uśmierciłem... to chyba był... kot. 1.Jakie było pierwsze zaklęcie które rzuciłeś? 2. Znalazłem książkę o najsłabszych punktach w murach Canterlock i kilku tajnych prejściach. Mam ją podać komputerowi lub Katherine? Chociaż... komputerowi nie dam bo jeszcze spali i jest upity :\ 3. Mogę uzyskać dostęp do mapy tego zamku ? I strefy zakazanej biblioteki ? (o ile taka istnieje) 4. Mogę iść (później) na front? Chętnie zabiję kilka kucyków :) (chciałbym wypróbować moich nowych "umiejętności")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chyba w tej chwili sobie żartujesz ze mnie....nie, nie skomentuje tego.

Co do tego tematu, możesz zrobić, choć mam nadzieje że nie sprawi to jakichś problemów.

Więc zabieram się do roboty (proszę o nie pisanie więcej postów na ten temat (wiadomo chyba o jaki temat mi chodzi)). Mam do was jedną prośbę jako iż nie mogę wymyślić sensownej nazwy nowego wątku proszę o jakieś propozycje a ja wybiorę najlepszą!

Jak skończę prace nad wątkiem edytuje TEN post i walne linka :D (to trochę potrwa dokładnego czasu nie podam).

EDIT: A oto i link do nowego tematu !!!!!!

KLIK

KLIK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*wysadza w powietrze wieżyczkę zamku w Canterlocie* Np. tak?

- Może być....ale gdy przejmę Canterlot, to odbudujesz wszystko co zniszczyłaś :trollface:

1. Królu co sądzisz o rzucie żoną

2. Jak to jest że powróciłeś razem z miastem?

3. Co byś zrobił z armią Pinkie pie?

4. Ty masz w ogóle jakąś armie?

5. Jak zdobyłeś przed tysiącami laty zdobyłeś to kryształowe miasto skoro mieli ten cholerny kryształ ochronny

6. To prawda że to przez ciebie narodziła się Nightmare moon?

1. - Szczerze? Twórcy już chyba na siłę wymyślili sposób, aby pokonać zło -,-

2. - Gdy zostałem wygnany rzuciłem klątwę na miasto, które zniknęło razem ze mną, a gdy powróciłem klątwa automatycznie się "zdjęła"

3. - Armia tych różowych heretyków? Może udało by mi się je spaczyć czarną magią, a potem wykorzystał w walce o podbój Equestrii.

4. - W przyszłości może jakaś powstanie, na razie jest mi ona całkowicie zbędna.

5. - Wtedy mogłem swobodnie poruszać się po mieście. W nocy udało mi się usunąć kryształ. Gdy serce nie było na swoim miejscu udałem się do sali tronowej aby pozbyć się kryształowej królowej. Gdy było po wszystkim ukryłem kryształ, a resztę to już chyba znasz.

6. - Gdy ja byłem w lodowcu, Luna była jeszcze Luną. Gdy zmieniła się w NMM dalej byłem w lodowcu....więc to chyba oczywiste że nie mam z tym nic wspólnego.

1.Na canterlot a na co?

2.Czy plotki są prawdziwe że jedziesz na wakacje?

3.ty nie zdechniesz od kawy gwarantuje ^^ przywieziemy około 7 litrów może być?

4.czy wprowadzić do służby nowych robo-szpiegów? miały pozytywne wyniki na testach

1. - Zabraniam niszczenia Canterlotu takimi bombami....w końcu na co mi się przyda wielka dziura?

2. - Wakacje? Nie mam czasu na wakacje.

3. - Z tego co pamiętam to miało być 10 litrów, czyż nie?

4. - Możesz, choć co do robotów, to nadal nie jestem do końca przekonany.

1.Jakie było pierwsze zaklęcie które rzuciłeś?

2. Znalazłem książkę o najsłabszych punktach w murach Canterlock i kilku tajnych prejściach. Mam ją podać komputerowi lub Katherine? Chociaż... komputerowi nie dam bo jeszcze spali i jest upity :\

3. Mogę uzyskać dostęp do mapy tego zamku ? I strefy zakazanej biblioteki ? (o ile taka istnieje)

4. Mogę iść (później) na front? Chętnie zabiję kilka kucyków :) (chciałbym wypróbować moich nowych "umiejętności")

1. - Pierwsze zaklęcie? Nie pamiętam, chyba....chyba uśmierciłem nim nauczyciela w szkole.

2. - Daj ją Katherine. Komputer ma całe armie tych blaszaków, niech idą na mięso armatnie.

3. - Możesz dostać mapę....ale strefy zakazane? To jest moja prywatna biblioteka. Ja i tylko ja mam do niej dostęp....I NIKT INNY.

4. - Księgowy w pierwszej linii? To może być ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlex ci pewnie pokazywał mój rysunek... Czy zginę? *dyszy*

Tia...widziałem to.."coś". Wygląda trochę dziwnie, ale jest całkiem znośne.

Panie tym razem dobre wieści przełamaliśmy linie obronne canterlotu już wchodzimy do miasta i wszyscy uciekają był mały opór co teraz robić?

....wycofujemy się. Wycofaj wszystkie wojska z Canterlotu i okolic. Szturmujemy Changei. Changelingi podpie*****y mój róg, a bez niego się nie odrodzę!!!

Hej! Królu! Chcesz posłuchać mojego nowego kawałka? Bo w Ponyville wszyscy już "śpią" na ulicach i nie mam komu śpiewać...

Idź do lochów. Tam możesz śpiewać przy więźniach ile chcesz.

Czy umiesz mówić coś innego prócz słów : Kryształowe kucyki,kryształowe serce, taaak,nieeee,przestańcie?

"Taaak"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak się spytam Sombra... 1. Pamiętasz swoich rodziców? 2. Czy jak byłeś mały, to też miałeś takie mrhoczne oczy? 3. Czy inne dzieci śmiały się z twojego nietypowego rogu? A może się bały? 4. Jak myślisz, dałbyś radę pokonać Nightmare Moon w walce 1vs1 ? Wszytskie chwyty dozwolone. I co byś z nia zrobił gdybyś wygrał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za chwilową niobecnosć *patrzy nerwowo za plecy* ktoś mnie śledzi, albo mam niedoskonały insynkt, i się myle. 1. To mogę iść na front? Chętnie sobie poexperymentuje :D 2. Jakich składników użyć, by wytworzyć substancję, by odzyskać całą energię? 3. Chyba wynalazłem taką miksturkę, która może odebrać CAŁĄ energię magiczną. Mam ją opantentować? (wykorzystałem ją na kilku jednorożcach, pobrałem krew i zbadałem...ani kszty magii)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pamiętasz swoich rodziców?

2. Czy jak byłeś mały, to też miałeś takie mrhoczne oczy?

3. Czy inne dzieci śmiały się z twojego nietypowego rogu? A może się bały?

4. Jak myślisz, dałbyś radę pokonać Nightmare Moon w walce 1vs1 ? Wszytskie chwyty dozwolone. I co byś z nia zrobił gdybyś wygrał?

1. - Człowieku, ja nawet nie pamiętam ich imion, a co dopiero wyglądu.

2. - Nie. Moje jak to nazwałeś "mrhoczne" oczy powstały w skutek spaczenia.

3. - Śmiały? Bały? Wszyscy bali się nawet spojrzeć się w moją stronę. A ci którzy się śmiali....zgadnij co się z nimi stało.

4. - Wy ludzie tego nie wiecie, ale NMM wcale nie jest taka potężna. Nawet Chrysalis mogłaby ją unicestwić. A co bym z nią zrobił? Hmmm, kto wie, może bym się z nią trochę "zabawił".

1. To mogę iść na front? Chętnie sobie poexperymentuje :D

2. Jakich składników użyć, by wytworzyć substancję, by odzyskać całą energię?

3. Chyba wynalazłem taką miksturkę, która może odebrać CAŁĄ energię magiczną. Mam ją opantentować?

1. - Możesz wspomóc komputer w ataku na Changei.

2. - Nie znam się na alchemii, proponuję tobie odwiedzić Zecorę.

3. - Tak, ale mam nadzieję że ta mikstura jest na tyle potężna, aby osłabiła Celestię.

-panie wszystkie aktywne fabryki produkują uzbrojenie na potrzeby ofensywy odzyskania rogu właśnie są w produkcji wiertła które przewiercą ich tarcze

Oby tylko te twoje mechy dały radę tej milionowej armii podmieńców....wiesz jak nie lubię porażek, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem. Tęsknił ktoś? Sombra mam świetny plan, możesz kazać swoim chemiką wymyślić eliksir humanizujący i zamienić kilka kucyków w ludzi, po tym wraz z armią ludzi i wiernych tobie kucyków podbijesz całą Equestrie i pozabijasz ludzi kiedy nie będą Ci już potrzebni. Co myślisz o tym planie? Kiedy go wykonasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to było jakieś bloody hooves czy jakoś tak goniły mnie przez 2 godziny a do tego ta krew rozpuszcza maszyny panie czy w equestrii jest jakiś mocniejszy metal

- Z tego co mi wiadomo krew tego czegoś rozpuści każdy metal. Może każ swym blaszakom niszczyć je na odległość, a jeżeli się zbliżą, to już twój problem.

Sombra mam świetny plan, możesz kazać swoim chemiką wymyślić eliksir humanizujący i zamienić kilka kucyków w ludzi, po tym wraz z armią ludzi i wiernych tobie kucyków podbijesz całą Equestrie i pozabijasz ludzi kiedy nie będą Ci już potrzebni.

Co myślisz o tym planie?

- No wiesz, to właściwie nic nie zmieni. Armia by się nie powiększyła, skoro musiałbym zamieniać swoich poddanych w ludzi, a poza tym obawiam się że humanoid ma mniejsze szanse z ogierem, zwłaszcza jak dostanie kopytem w....przyrodzenie.

- Wasza wysokość... Zrobili film z waszym udziałem... zwie się Oppan Sombra Style... Co zamierzasz z tym zrobić?

- Nie wiem co się zemną dzieje, ale to coś mi się.....podoba o_o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, to właściwie nic nie zmieni. Armia by się nie powiększyła, skoro musiałbym zamieniać swoich poddanych w ludzi, a poza tym obawiam się że humanoid ma mniejsze szanse z ogierem, zwłaszcza jak dostanie kopytem w....przyrodzenie.

Nie jakieś inne kucyki które nie są twoimi podwładnymi, tylko musiałbyś zmodyfikować eliksir żeby się ciebie słuchali. W sumie to całkiem niezły pomysł na Fanfic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. - Wy ludzie tego nie wiecie, ale NMM wcale nie jest taka potężna. Nawet Chrysalis mogłaby ją unicestwić. A co bym z nią zrobił? Hmmm, kto wie, może bym się z nią trochę "zabawił".

Czeeeeść Comber! Moja OC ma Ci coś do powiedzenia!

Freezy Swan: Kto nie jest taki potężny, no kto? Jak śmiesz obrażać, którekolwiek z oblicz jej wysokości Luny! Każdy kto tak postąpi zostanie ukarany! Wyzywam Cię na pojedynek do puki, któreś z nas się nie podda!

(Wyciąga włucznię zza siebie, pokazuje kły.) Przyjmiesz moje wyzwanie były królu Kryształowego Imperium?

Tęczowa mgiełka: HIhihi, teraz to Ci się dostanie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...