Skocz do zawartości

Zapytaj Króla Sombrę


Pawlex

Recommended Posts

wątpie wątpie uważam wyższość technologi nad magią pozatym co mi zrobisz przecierz nie czuje bólu? a pozatym podobają ci sie moje nowe kamery z podsłuchem .

- Nie komputerze, nawet nie ośmieliłbym zadać tobie ból...ale wiesz, jeden z moich ludzkich poddanych posiada pewnego wirusa, który może wyrządzić ci krzywdę ._.

A co do podsłuchu. CZY TY UWAŻASZ ŻE NIE MAM NIC LEPSZEGO DO ROBOTY NIŻ GRZAĆ ZAD W SALI TRONOWEJ?

Hmm... może zamiast zajmować się tylko kryształowym imperium to może byś się zabrał za cały kraj. Włącznie z Canterlotem. Co powiesz na taki pomysł.?

- Całą Equestrię. Najpierw załatw mi armie zdolną do podbicia CAŁEJ Equestrii. Poza tym trzeba zlikwidować jeszcze Celestię, Lunę, powierniki klejnotów harmonii oraz same klejnoty. Do tego dochodzi jeszcze Chrysalis która może sprawić trochę problemów, oraz Discord...z nim to nigdy nic nie wiadomo. Wszystko w swoim czasie Phinbello, WSZYSTKO...w swoim czasie.

Czy ty wiesz, że twój prawdziwy róg dalej jest z Chrysalis? Komputer nawiał z mnóstwem fałszywych

- Czy ty wiesz, że jeden ze szpiegów który jest w waszych szeregach, przekazał prawdziwy róg komputerowi? Choć ta kupa złomu i tak dla pewności wzięła wszystkie repliki.

A tak poza tym niemądrze było się tu zapuszczać Nightmare.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty naprawdę sądzisz, że ten tak zwany "szpieg" przekazał prawdziwy róg? Kucyki po przemianie w Podmieńce są w pełni lojalne Chrysalis i musiałbyś wyprać im mózg, żeby coś takiego zrobiły. Poza tym Chrysalis jest ostrożna i nie przekazałaby wiedzy o rogu byle podmieńcowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty naprawdę sądzisz, że ten tak zwany "szpieg" przekazał prawdziwy róg? Kucyki po przemianie w Podmieńce są w pełni lojalne Chrysalis i musiałbyś wyprać im mózg, żeby coś takiego zrobiły. Poza tym Chrysalis jest ostrożna i nie przekazałaby wiedzy o rogu byle podmieńcowi.

- NIGDY nie powiedziałem że szpieg jest podmieńcem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprowadzić nowego mecha bojowego do służby, i jakie rozkazy?

- Niech to bydle zgniecie "Tęczową mgiełkę"....zaczyna mnie już męczyć.

Ach tak to ciekawe kto jest w zamku podmieńców nie-podmieńcem... A no przecierz! Nikogo takiego nie ma!

- Rany. Czar zmiany wyglądu...rusz głową.

Sombra wiesz że nie jesteś królem? O i skoro uważasz się za króla to nie mówi się co to za pedał kapujesz??????

- A już się bałem że nie natrafię na żadnego śmiesznego człowieczka. Wiesz, jakoś nie przypominam sobie aby ktoś odebrał mi tytuł króla. A skoro uważam się za króla to mam prawo mówić co chce...nie jestem Celestią aby uważać na słówka....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Powodzenia... Nie zna mojego: nazwiska, wyglądu, adresu, wieku, kodu pocztowego, ani nawet e-maila!

- Wydaje mi się że technologia komputera uzyska twoje dane w kilka sekund.

a pozatym ta maszyna nie wyszła z fazy testów jeszcze testuje uzbrojenie i inne rzeczy czy nie lepiej zaczekać?

- No już dawno nie odpisywałem na pytania, więc od tamtego czasu ta zabawka powinna być gotowa czyż nie?

Sombra i komputer, nie zapomnieliście o czymś? Maszyny i krew Bloody Hooves...

- Nie, o niczym nie zapomnieliśmy ;)

Dlaczego w "The Crystal Empire" wołałeś Kryyyyysztaaaaałyyyyy!", jak jakiś zombie?

- Ponieważ dlatego że....lubię kryształy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"NIGDY nie uroniłem nawet małej łzy i nie zamierzam"

Taaak? A to dziwne fioletowe coś co sterczy ci z oczu? Pewnie zastąpiłeś sobie prawdziwe rzęsy tym dymem, bo na nim nie widać śladów po łzach!


- Ponieważ dlatego że....lubię kryształy.

A co... jesz je?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza Mhroczność, mam parę pytań.

1. Jedni Źli Lordowie mają astmę, innym odpadają ręce, jeszcze inni nie mają nosa. A co tobie dolega (oprócz posiadania komputera w roli pomagiera, oczywiście)?

2. Gandziowe Rozpoznanie Uzbrojone (GRU) doniosło mi, że Discord sluży teraz Celestii. Co zrobisz, mając przeciwko sobie sojusz księżniczek i Ducha Chaosu?

3. Co takiego jest w tych kryształach, że tak je lubisz? Są magiczne? Robią za surowiec do budowy maszyn? Ładnie błyszczą?

4. Wiesz może, jak poradzić sobie z tymi blood hoovesami, czy jak się te Chrysiowe stworzonka zwą? Mój pomysł jest taki: teleportuj je na księżyc/słońce/do sypialni Celestii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne fioletowe coś co sterczy ci z oczu?

- To jest zwykła oznaka korzystania z czarnej magii maleńka.

A co... jesz je?

- Powiedz mi ludzka istoto, czy gdy ktoś lubi buty to musi je jeść?

1.Właściwie to czemu akurat "dym"? Niestrawny obiad był?

2.Jak sądzisz kto wygra ty czy Discord?

1. - Chodzi ci o ten dymek z oczu? Już lepiej żeby to był dym niż...no nie wiem, sople lodu?

2. - A wiesz, to mnie trochę zatkało. Obie magie, czarna i chaosu mogą zrobić wiele złego. Która jest lepsza? Nie odpowiem ci, ponieważ nie wiem. A co do samego Discorda, jestem wobec niego neutralny.

1. Jedni Źli Lordowie mają astmę, innym odpadają ręce, jeszcze inni nie mają nosa. A co tobie dolega (oprócz posiadania komputera w roli pomagiera, oczywiście)?

2. Gandziowe Rozpoznanie Uzbrojone (GRU) doniosło mi, że Discord sluży teraz Celestii. Co zrobisz, mając przeciwko sobie sojusz księżniczek i Ducha Chaosu?

3. Co takiego jest w tych kryształach, że tak je lubisz? Są magiczne? Robią za surowiec do budowy maszyn? Ładnie błyszczą?

4. Wiesz może, jak poradzić sobie z tymi blood hoovesami, czy jak się te Chrysiowe stworzonka zwą? Mój pomysł jest taki: teleportuj je na księżyc/słońce/do sypialni Celestii!

1. - No jak to co? Dymek z oczu ^ ^

2. - Pozostaje pytanie, czy Discord będzie do końca wierny dwóm heretyczką. On może teraz bezpiecznie przebywać w ich pobliżu. Może zgodzi się na zabój...nagły wypadek :lie:

3. - Kryształy posiadają w sobie duży mocy magicznej. Kilka kryształów wystarczy aby potężny mag mógłby się nimi "zasilać" przez kilka miesięcy.

4. - Szczerze? Bloody są niebezpieczne tylko w bliskim kontakcie. Dopóki się nie zbliża, można je spokojnie powystrzelać. Sypialnia Celestii? To....to genialne!

Taaaaa jest gotowa były tylko "małe" problemy konkretniej ktoś zrobił wjazd na poligon i popsuł kilka maszyn ledwo dało się uratować tego mecha :/ co tera zamierzasz zrobić?

- Wjazd na poligon? Kto jest taki hardy, aby nas atakować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Chrysalis?

- Niemożliwe. Podmieńce nic by nie uzyskały atakując jeden poligon.

A może raczej zapytać jak wy pilnujecie tego poligonu.

- Pilnuje go ta cała maszyneria komputera.

Ktoś wyłączył wieżyczki obronne i trzeba było osobiście się pozbyć intruza a kto to zrobił nie wiem ale poczuje smak tej maszyny czy masz coś lepszego do zasugerowania?

- Tak, to na pewno nie mogły być podmieńce. Są za głupie, aby hakować. Naślij tą maszynę na tego kogoś. Zobaczymy co potrafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To jest zwykła oznaka korzystania z czarnej magii maleńka.

"Maleńka"?! Maleńka??!!! Jak Tylko odzyskasz ciało moi wojownicy cię wykończą! I nie próbuj mi wmawiać, że sam jeden będziesz w stanie pokonać cztery Alicorny i Podmieńca!?

- Wjazd na poligon? Kto jest taki hardy, aby nas atakować?

Niech to! Też mogłam na to wpaść!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Tylko odzyskasz ciało moi wojownicy cię wykończą! I nie próbuj mi wmawiać, że sam jeden będziesz w stanie pokonać cztery Alicorny i Podmieńca!?

- Hehe, nawet nie mam zamiaru sobie zawracać nimi głowy :ming: ale moi fanatycy chętnie się z nimi "pobawią"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...