Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Eridor

Odcinek 3 - Too Many Pinkie Pies

Recommended Posts

Lekko zakręcony odcinek

Lekko? XD

Przez cały odcinek śmiałam się tak, że o mało nie spadłam z krzesła. Jeszcze Pinkie G3... Oby było więcej takich odcinków.

Ja znowu na live obejrzę, jest więcej funu ;]

A to przypadkiem nie 4 odcinek : ?

Oh you little devil :spitfire2:

Dwa odcinki na razem to by była jednak przesada :P Chyba byśmy eksplodowali!

Czasami miałem problem ze zrozumieniem Pinkie, dużo było słowotoków ;]

Pod koniec gdy w końcu budują stodołę , nie widze nigdzie BigMaca . Poszedł do piwnicy

:molestia: ? "I, me!"

Nie ma co wymieniać scen które przypadły do gustu. Tym razem jest odwrotnie.

Prawdziwa Pinkie mogła by mieć napisane na czole "PRAWDZIWA PINKIE PIE" a Twilight nadal miała by wątpliwości. No ale jakoś trzeba było to ciągnąć

Mimo to odcinek rozłożył mnie na łopatki - potężny ładunek śmiechu (nie ma to jak premiera oglądana na TV bez reklam :fluttershy5: )

Niby znam angielski, niby oglądam w oryginale ale, w tym odcinku pinkie powala prędkością mówienia czasami więc też czekam na napisy

7,60/10

+ G3 PINKIE

+ GAKGAKGAK-GAKGAKGAK-GAKGAKGAK

+ "I HAVE NO IDEA!" Po raz drugi.

+ "Deal with it" okulary Dashie.

+ Nawiązanie do "Gdzie jest Nemo?" [DAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAI - Scena z ptakami]

+ FLOAM [Gak zmienił nazwę produktu]

+ Clocky Pie

+ Screw Physics, I'm Pinkie Pie!

+ Pinkie Pie założyła Różowy Wehrmacht [ochrzczony na SB Pinkmachtem/IV Rzeszą]

+ Faceshroom

+ Próba patrzenia na ścianę

+ Mieliśmy okazję zobaczyć 2 Niklasy na wybiegu

+ "Quadra Pie, PENTA PIE, LEGENDARY PIE!"

+ Winona

+ Cygnusęł na czacie

+ http://puu.sh/1rbpR

+ http://puu.sh/1rbqR http://puu.sh/1rbr1

- Po chwili można było poznać odcinek w skrócie...

- NO LUNA

- NO KRYSIA

- Zbyt mała rola dla Rarity.

- Żadnej piosenki :c

- Pinkie zna legendę, której nie zna Twillie?

- Lagi, lagi wszędzie

- Jeden czat i stream były podpięte pod każdy kanał...

Podsumowując: Odcinek miał więcej zalet niż wad, aczkolwiek nieco się zawiodłem. Brak piosenki, przewidywalność po pierwszych minutach odcinka i mała rola dla Rarity obniżają nieco ocenę. Na plus wyszło odniesienie do Gdzie jest Nemo?, IV Rzesza i "I have no idea!", aczkolwiek nadal czuję drobny niedosyt w odcinku. Do tego sprawy techniczne bronystate'u... Aczkolwiek GAK i "Inteligentna zabawka" wywołały u mnie uśmiech na twarzy. Ogólnie: Było dobrze, aczkolwiek czegoś brak.

Hmmm... CO tam robił Fancypants (czy jak to sie piszę :rainderp:) w Ponyville? Czyżby przyjechał do Rarci?:shrug2: No i była Fritter :pinkie2: I była Flutt z niedźwiadkiem! I ten Piknik i te tajemnicze kryjówki Flutt XD Stwierdzam 9,5/10

Jak dla mnie rządzi "hej patrz co umiem zrobić z kopytem" (jak dla mnie nawiązanie do tego, że Lyra chce mieć ręce) i G3 face xD

Dawno się tak nie uśmiałem! Spodziewałem się łamania fizyki, ale tylko przez Pinkie, a tutaj niespodzianka- Pomarańczko-ptaszek, oraz kumkająca Pomarańczko-żabka. prawie spadłem z krzesła!

No i oczywiście twarz z G3 i KOPYTOPALCE! :lol:

Ale były też drobne szczególiki, których się nie spodziewałem- leśne bunkry zwierzątek? Tajne skrytki w bibliotece Twi, o których wie tylko Spike? I dlaczego ta książka była tam schowana? Co JESZCZE zawiera? Czy jest więcej takich skrytek? I... :wat: WIEM! Pamiętacie jak w odcinku o podróżach w czasie z jednej ze swoich skrytek wyciągnęła opaskę na oko? To ona musi je rozmieszczać! I to ona ukryła tą książkę w bibliotece!

To by tłumaczyło skąd Pinkie Pie zna TAJNE legendy, niedostępne nawet Twi! To samo było w odcinku z Paraspritami! Założę się, że o nich także jest w tej książce!

ARE YOU A SPY, PINKIE?

Dołączona grafika

@Vanadiss- wkleiłeś wypowiedzi z chatu po polsku. W związku z tym pytanie- czy na bronystate był polski chat? Jak się zwał? I dlaczego ja o tym nic nie wiem?

nie no odcinek ten bije na głowę wszystkie dotychczasowe odcinki z Pinkie uśmiałem się do łez najlepsza scena to ta gdy Pinki próbuje "uczyć" swoje kopie no i oczywiście scena z Clock Pinkie

Odcienek bardzo fajny, a że tym razem nie oglądałem żadnych spoilerów to stream oglądało się wyśmienicie. Plusy: - pomarańcze, pomaranćze xD - RD czytająca Daring Doo - łamanie fizyki przez Pinkie (nie ma to jak spowolniony lot) - niedzwiedź na pikniku - fancy pants czy jak on tam się zwał :P - rarity w nowym stroju - DAT Face :P - kopyto z palcami? ciekawe co na to LYRA?:> - test ze ścianą xD Minusy: - nie dojrzałem DERPY :( Ocena 9+/10... do dziesiątki mi czegoś brakuje, sam nie wiem czego :P pomimo że wytąpiło całe mane6 jakoś tylko pinkie odwalała fajne akcje :(

Odcinek był świetny. Do czasu kiedy Pinkie zaczęła się mnożyć idealnie pokazywał jaka jest randomowa i jak bardzo ma wyje**** na wszystkie zasady rządzący światem. Jeden z niewielu odcinków, przy których się śmiałem :>

Dużo Pinkie Pie w nim było, to przede wszystkim trzeba o nim powiedzieć XD Epicki odcinek. O wiele lepszy od tego co był tydzień temu. Bo był o wieele bardziej śmieszniejszy. Jak dla mnie odcinek nie miał żadnych minusów, bo wszystko mi się w nim podobało. A plusów było mnóstwo, począwszy od wcześniej wymienionej dużej ilość Pinkie naraz, skończywszy na kopytopalcach na przykład. Szkoda, że nie było piosenki, jednak jej braku jakoś podczas oglądania odcinka nie odczuwałam.