Skocz do zawartości

Odcinek 3 - Too Many Pinkie Pies


Eridor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 202
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie ma co wymieniać scen które przypadły do gustu. Tym razem jest odwrotnie.

Prawdziwa Pinkie mogła by mieć napisane na czole "PRAWDZIWA PINKIE PIE" a Twilight nadal miała by wątpliwości. No ale jakoś trzeba było to ciągnąć

Mimo to odcinek rozłożył mnie na łopatki - potężny ładunek śmiechu (nie ma to jak premiera oglądana na TV bez reklam :fluttershy5: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,60/10

+ G3 PINKIE

+ GAKGAKGAK-GAKGAKGAK-GAKGAKGAK

+ "I HAVE NO IDEA!" Po raz drugi.

+ "Deal with it" okulary Dashie.

+ Nawiązanie do "Gdzie jest Nemo?" [DAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAIDAI - Scena z ptakami]

+ FLOAM [Gak zmienił nazwę produktu]

+ Clocky Pie

+ Screw Physics, I'm Pinkie Pie!

+ Pinkie Pie założyła Różowy Wehrmacht [ochrzczony na SB Pinkmachtem/IV Rzeszą]

+ Faceshroom

+ Próba patrzenia na ścianę

+ Mieliśmy okazję zobaczyć 2 Niklasy na wybiegu

+ "Quadra Pie, PENTA PIE, LEGENDARY PIE!"

+ Winona

+ Cygnusęł na czacie

+ http://puu.sh/1rbpR

+ http://puu.sh/1rbqR http://puu.sh/1rbr1

- Po chwili można było poznać odcinek w skrócie...

- NO LUNA

- NO KRYSIA

- Zbyt mała rola dla Rarity.

- Żadnej piosenki :c

- Pinkie zna legendę, której nie zna Twillie?

- Lagi, lagi wszędzie

- Jeden czat i stream były podpięte pod każdy kanał...

Podsumowując: Odcinek miał więcej zalet niż wad, aczkolwiek nieco się zawiodłem. Brak piosenki, przewidywalność po pierwszych minutach odcinka i mała rola dla Rarity obniżają nieco ocenę. Na plus wyszło odniesienie do Gdzie jest Nemo?, IV Rzesza i "I have no idea!", aczkolwiek nadal czuję drobny niedosyt w odcinku. Do tego sprawy techniczne bronystate'u... Aczkolwiek GAK i "Inteligentna zabawka" wywołały u mnie uśmiech na twarzy. Ogólnie: Było dobrze, aczkolwiek czegoś brak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się tak nie uśmiałem! Spodziewałem się łamania fizyki, ale tylko przez Pinkie, a tutaj niespodzianka- Pomarańczko-ptaszek, oraz kumkająca Pomarańczko-żabka. prawie spadłem z krzesła!

No i oczywiście twarz z G3 i KOPYTOPALCE! :lol:

Ale były też drobne szczególiki, których się nie spodziewałem- leśne bunkry zwierzątek? Tajne skrytki w bibliotece Twi, o których wie tylko Spike? I dlaczego ta książka była tam schowana? Co JESZCZE zawiera? Czy jest więcej takich skrytek? I... :wat: WIEM! Pamiętacie jak w odcinku o podróżach w czasie z jednej ze swoich skrytek wyciągnęła opaskę na oko? To ona musi je rozmieszczać! I to ona ukryła tą książkę w bibliotece!

To by tłumaczyło skąd Pinkie Pie zna TAJNE legendy, niedostępne nawet Twi! To samo było w odcinku z Paraspritami! Założę się, że o nich także jest w tej książce!

ARE YOU A SPY, PINKIE?

Dołączona grafika

@Vanadiss- wkleiłeś wypowiedzi z chatu po polsku. W związku z tym pytanie- czy na bronystate był polski chat? Jak się zwał? I dlaczego ja o tym nic nie wiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcienek bardzo fajny, a że tym razem nie oglądałem żadnych spoilerów to stream oglądało się wyśmienicie. Plusy: - pomarańcze, pomaranćze xD - RD czytająca Daring Doo - łamanie fizyki przez Pinkie (nie ma to jak spowolniony lot) - niedzwiedź na pikniku - fancy pants czy jak on tam się zwał :P - rarity w nowym stroju - DAT Face :P - kopyto z palcami? ciekawe co na to LYRA?:> - test ze ścianą xD Minusy: - nie dojrzałem DERPY :( Ocena 9+/10... do dziesiątki mi czegoś brakuje, sam nie wiem czego :P pomimo że wytąpiło całe mane6 jakoś tylko pinkie odwalała fajne akcje :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo Pinkie Pie w nim było, to przede wszystkim trzeba o nim powiedzieć XD Epicki odcinek. O wiele lepszy od tego co był tydzień temu. Bo był o wieele bardziej śmieszniejszy. Jak dla mnie odcinek nie miał żadnych minusów, bo wszystko mi się w nim podobało. A plusów było mnóstwo, począwszy od wcześniej wymienionej dużej ilość Pinkie naraz, skończywszy na kopytopalcach na przykład. Szkoda, że nie było piosenki, jednak jej braku jakoś podczas oglądania odcinka nie odczuwałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...