Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Pierwszy kontakt? Okej, więc prawdopodobnie nie byłbym całkowicie przekonany o rzeczywistym zaistnieniu omawianego zjawiska. Zatem spróbowałbym przeprowadzić gruntowny wywiad ze sprzętem kuchenny, aby zorientować się w zamiarach oraz żądaniach naczyń. Następnie, po ogarnięciu sytuacji, pogadałbym z nimi. A potem powiedziałbym babci, żeby zobaczyć jej minę. Dalsze, mógłbym, choć nie jest to pewne, podjąć próbę dokładnego objaśnienia garom zasad socjalizmu. Dokładnie w tej kolejności, i to chyba tyle.

 

Co byś zrobił gdyby woda mineralna okazała się żydomasonersko-cyklistowskoklerykalnym spiskiem na nasze życia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle wygrać... :lunaderp:  Hmmm, poszedłbym i "obadał" pałac (fajnie,że jestem w Equestrii :pinkie2:  na pewno tam zostanę) na pewno próbował porozmawiać z królową nocy, może poznał mane6  :rd11:, całkiem pasują mi takie przyjęcia bo coś odwalić można  :5N9ul:  na pewno też wziąłbym kamerkę  montowaną na ubraniu i  litra finlandii bądź innego dobrego alkocholu dla siebie bądź innych   :salut: , a po przebudzeniu oglądał filmik z tym co się działo :ajawesome:  , czyli siedziałbym w lochach za spowodowanie jakiejś eksplozji... :shrug2:

Dalej

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto, jak by to wyglądało: Jakub Pawłowicz Wędrowycz obala właśnie Bóg miłosierny wie którą flaszkę wódki "Komuna", tak mnie na złość. Ja korzystam z okazji i zasilam samego siebie zawartością Kubusiowej piersiówki, zagryzając końską kiełbasą. Kiełbasa leży na takim fajnym, pozłacanym półmisku na podłodze.

 

Co byś zrobił, gdybyś wypił wodę dającą ci możliwość wysyłania losowych ludzi na księżyc? Ten nasz, bez tlenu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wywalałabym nikogo, w żadnym razie. Ewentualnie jeden egzemplarz, coby udowodnić innym. Następnie szantażowałabym ludzi żeby robili to, czego ja chcę. Po co pozbywać się ludzi, skoro można z nich skorzystać?

A tak naprawdę to bym nikogo nie wysłała bo nie miałabym potem życia przez sumienie i po prostu byłoby mi przykro że zamiast skorzystać z perswazji stoczyłam się do czegoś takiego.

 

Co byś zrobił, gdybyś miał możliwość zamiany dowolnej rośliny w każdą istotę żyjącą na ziemi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schował się w rowie, poczekał aż wszystkie przejadą, wskoczył na ostatni, zagroził załodze że wszystko wysadzę i kazał im wysiąść, wsiadł samemu i przy tym rzucił do załogi czołgu mój granat a następnie otworzył ogień do pozostałych czołgów z armaty.

co byś zrobił gdyby pod tobą mieszkał przywódzca ONRu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłbym badania nad powodem takiego ich zachowania, ale wysunąłbym też tezę, że to ja jestem dziwny.

Co byś zrobił gdybyś musiał żyć w mieście zamieszkanym przez żywe... (tu wstaw słowo zaczynające się na K)

.

.

.

.

.

Kaktusy!

Edytowano przez Camed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Wreszcie miasto zdolne do zaspokojenia naszych... A, kaktusy... Nie zrozumiałem pytania.

Najpierw sprawdziłbym, jak smakuje nalewka z żywych kaktusów, a potem stałbym się znanym w mieście potworem-pijącym-nalewkę-z-kaktusów.

 

Co byś zrobił, gdyby internet był na kartki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitlerowałbym nauczycielki :rainderp:

Co byś zrobił gdyby w twojej klasie znajdował się gość z ADHD i krzyczał na każdej lekcji, przynosił głośniki do szkoły, puszczał z nich muzykę typu "Krejzi Frok", mówiłby do Ciebie i innch "A twoja stara jest taka gruba, że nie mieści się w tramwaju", wskakiwał twarzą w piersi dziewczyn starszych od niego o 3 lata... (tak, mam takiego w klasie ;_; Czemu ta szkoła ma taki wysoki poziom ale dodali do niej integratkę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...