Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

(co do pytania Tomka: "TO SKANDAL. przecież te tematy były stworzone wręcz do spamu, więc ze względu na lokalizację i przeznaczenie tych tematów nie można zamykać za spam" a i... może jestem "humanizacją" xD)

 

Niemożliwe a nawet jeśli to razem z resztą przyjaciółek byśmy no... Wybili te bzdury z jej głowy.

EDIT1: To co jest pisane w mojej krwi... Czyli Rebelia :yay:

Co byś zrobił/-a gdybym nie był człowiekiem tylko humanizacją mojego OC?

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniósłbym się do czasów XXlecia międzywojennego żeby zrobić zamach na Hitlera i Stalina (Lenina również). Wtedy możliwe, że Polska rozciągałaby się od granic powojennego NRD pod granicę kontynentalną wyznaczoną przez góry Ural i oczywiście od Bałtyku po Morze Czarne.

 

Co byś zrobił/-a gdyby powstała GTA: Polish w której mapa gry to cała mapa Polski?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego co dokładnie znaczy surowe, jeżeli dotyczy kar za przestępstwa to bym był zadowolony, gdyby jednak powodowało że czułbym się zagrożony to starałbym się przeciwstawić się.

 

CO byś zrobił, gdyby Polska podzieliła się oficjalnie na dwa odrębne państwa (na wschodnią i zachodnią część) ?

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałbym z okazji, by szerzyć swoje poglądy, tylko tym razem w imię zjednoczenia. Może nawet walczyłbym o to zbrojnie, niestety nie jestem pewnien czy okazałbym się na tyle odważny.

 

Co byś zrobił, gdyby doszły do ciebie potwierdzone informacje, że Talibowie nie finansują terrorystów a ataki to prowokacja USA? (Teorie spiskowe, do boju!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się odbywa w nocy to wbiłbym im do chałupy i nakrzyczał: "Ja wam dam, mendy jedne, zakłócać porządek publiczny w tym bloku! Paszli mi stąd!"

Co byś zrobił gdyby ojciec na ciebie nakrzyczał bo nie przyniosłeś oleju 3L z Biedronki bo nie było?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poległbym, ale wyeliminowałbym więcej amerykanów niż w Afganistanie! a przy okazji pół Berlina niech pójdzie z dymem. mam nawet hełm!

edit: zmieniłbym nazwę na United Shit of America (Zjednoczone Gówno Ameryki, moim zdaniem nawet niezłe...)

co byś zrobił gdybyś znalazł skarb Hitlera?

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...