Skocz do zawartości

Wilcza wataha: Dołącz i wędruj z nami!


Nightmare

Recommended Posts

2 wilki, które zostały posłane za Nocturne siedziały ukryte w krzakach i obserwowały całą sytuację. Językiem migowym przekazali sobie następujące informacje.

- Samiec. Samica. Rozmowa. Nie przeszkadzać - po wykonaniu tych kilku gestów ulotnili się tak jak się pokazali. Niewidoczne jednostki specjalne.

Link do komentarza

Wilczyca przewróciła oczami.

- Ja się nie pytam, mój drogi, czego ty się boisz. Ja się pytam, co się stało - powiedziała cicho. Rozejrzała się po polanie. Teraz dopiero mogła się jej przyjrzeć. Na pierwszy rzut oka nie wyróżniała się wśród innych polan. Na drugi też nie, a i trzeci rzut okiem nic nie ujawniał. Mało kto miał czwarte oko, tak więc polana dla każdego po prostu była zwykłą polaną.

Link do komentarza

Czy tylko mi się wydaję, że ten temat, aż krzyczy - Umieram! Ratujcie!

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------

- Po co wyłaziłaś z obozu - powiedziałem po czym poszedłem po żołnierzy, którzy spuścili mnie na dół. Trzymając jedną ręką innego wilka drugą podałem Lejli - Szybko. To nie jest najwygodniejsza pozycja - powiedziałem z zalotnym uśmiechem.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...