Skocz do zawartości

Zapytaj Podmieńczą społeczność


Recommended Posts

Co do sztuczności skrzydeł nie jestem pewien bo to coś lata.

Dziury nie są farbą gdyż przełożyłem przez nie rękę

A co do grzywy i ogona to faktycznie, mam pewną hipotezę, że to może być hybryda podmieńców i jakiegoś innego gatunku.

...Kiedyś widziałem Hybrydę swojej rasy i zergów... koszmar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Czy jest jakiś podmieniec bliski sercu królowej :D ?

Nikt tego nie wie. Nasza Królowa darzy takim samym uczuciem wszystkich poddanych. A nawet jeśli taki istnieje, to się nie przyzna. Rozumiesz, zaraz każdy by go prosił o załatwienie jakiś spraw - "w końcu masz chody".  :grumpybloom:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? ja was lubię :fluttershy5:

 

Woohoo... jest jedna osoba.  :yHRvV: 

 

kilka pytań

1 Dlaczego tak sądzicie?

Ujmijmy to tak... Wielka bitwa w Canterlocie była jak partyjka w Disco Polo w porównaniu do walki Nightmare o ten dział. Ale wywalczyła!  :ajawesome: 

 

2 Czy chcecie zdobyć Equestrie tylko dla miłości?

I jabłek Applejack... między innymi. A kilka Podmieńców chce "pożyczyć" kilka komiksów od Twilight.

 

3 Znacie discorda?

Taa... ale jak zobaczył 4793984 swoich kopii to dał sobie siana. Uznał, że ma monopol na sianie chaosu i poszedł do Ponyville.

 

4 Jaka jest wasz ulubiona gra?

Na nerwach  :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale chodziło mi o grę planszową ewentualnie karcianą.

-Nie gramy w karty. Każdy korzystając z magii zagląda w karty przeciwnika. Wolimy znajdź 10 różnic - wybieramy kucyka, dwóch Podmieńców zamienia się w niego, kto najszybciej znajdzie 10 różnic - wygrywa.

 

1 Znacie Fluffle Puff?

-To ten naelektryzowany kucyk prawda?

-Puszysty, jeśli już.

-Aaaa... ta, której grzywa rośnie na całym ciele?

-I nie lubi fryzjera?

Nie przesadzacie? I tak, to o nią chodzi.  :aj2 

 

2 co o niej myślicie?

-Wygląda jak piłeczka. Ciekawe czy się turla?

-Ja bym ją ostrzygł.

-Zabierzcie go stąd

-Jak dla mnie jest urocza

 

3 Czasami wpraszacie się na imprezy Pinki?

-Jesteśmy Podmieńcami. Często wpadamy na odwiedziny do różnych kucyków. W ten sposób poznaliśmy słabe punkty ochrony zamku Canterlot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wygląda jak piłeczka. Ciekawe czy się turla?

Czasami jak ma ochotę... chwila ja tu jestem od pytań :ajawesome:

1 Jak lubicie nazywać Mo...Celestie?

2 Odnośnie miłości to każdy z was ją zdobywa dla siebie czy możecie ją sobie kupić tak jak jabłka w Ponywill?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jak ma ochotę... chwila ja tu jestem od pytań :ajawesome:

1 Jak lubicie nazywać Mo...Celestie?

2 Odnośnie miłości to każdy z was ją zdobywa dla siebie czy możecie ją sobie kupić tak jak jabłka w Ponywill?

1. Monopolesia. Mogła by eksportować miłość, a trzyma dla siebie - ot taki monopol na miłość  :badass:

2. Miłości nie da się kupić. Wyhodować owszem. Ale to tajemnica, bo jeszcze ktoś się "zainspiruje" i będzie sprzedawał w waszym świecie hurtowo  :eww:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Miłości nie da się kupić. Wyhodować owszem. Ale to tajemnica, bo jeszcze ktoś się "zainspiruje" i będzie sprzedawał w waszym świecie hurtowo  :eww:

1 A jeśli tak by się stało to co? 

2 można by w ten sposób powtórki uniknąć. nie sądzicie?

3 U was też niedługo będą wakacje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 A jeśli tak by się stało to co? 

2 można by w ten sposób powtórki uniknąć. nie sądzicie?

3 U was też niedługo będą wakacje?

 

1. Już to widzimy. Pepsi Love, Cola Love, Pepsi Love Zero, Red Love, Love Burger, Love Donalds... FUJ! Nadmiar miłości szkodzi! 

-Według ulotki lokalnego weterynarza efekty uboczne to: monstrualna laksacja, permanentna utrata trzeciej klepki, splątanie zakończeń nerwowych mózgu na supeł, przemieszczenie móżdżka w okolice narządów rozrodczych, permanentne wyprostowanie ogona wraz z przerzutami na łysienie grzywy, utrata ostrości widzenia poprzez zez rozbieżno-zbieżny,,, Trochę tego jest. 

 

2. Pamiętaj, żeby jeść tyle, żeby się najeść, a nie wcisnąć tyle ile się zmieści. Jedzenie dociera do żołądka po kilku-kilkunastu minutach. Jeśli ktoś napchał się do granic możliwości po kilku minutach może mieć problem (patrz punkt wyżej). Znam takiego, który przesadził z jedzeniem. Dwa dni smarowaliśmy mu ogon żelem wymieszanym z klejem. Dobrze, że trafił się ten łagodny objaw...  :twilightconfused: 

 

3. Jakie akacje? 

 

-Triste Cordis tłumaczy o co biega... przez 3 godziny. 

 

Aaa... nie, nie mamy czegoś takiego. Po prostu mamy przepustki, dłuższe, krótsze... ale mamy. Jak to w wojsku.  :fluttershy4: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa... nie, nie mamy czegoś takiego. Po prostu mamy przepustki, dłuższe, krótsze... ale mamy. Jak to w wojsku.  :fluttershy4: 

1 Jak to "w wojsku"?

2 Changea jest państwem militarnym?

3 "każde źrebie koń i kuc..." (hihi) są żołnierzami?

4 Macie tu cywili?

5 Ilu Changea ma bohaterów?

6 Jak nimi zostali?

7 Przekazać Sombrze coś od was?

Edytowano przez arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

1 Jak to "w wojsku"?

2 Changea jest państwem militarnym?

3 "każde źrebie koń i kuc..." (hihi) są żołnierzami?

4 Macie tu cywili?

5 Ilu Changea ma bohaterów?

6 Jak nimi zostali?

7 Przekazać Sombrze coś od was?

Wybacz późną odpowiedź, ale chyba przestanę ufać systemowi powiadamiania. Przegapiłem już kilka rzeczy :/

A wracając do naszych rozbrykanych Podmieńców.

1. Tak to... Przecież nasza Królowa nie posłałaby na Canterlot kucharzy i sprzątaczek.

2. Nie, ale na wszelki wypadek mamy się jak bronić.

3. Komuś się coś pomieszało we łbie. A kto będzie gotował? Kapral? Mamy wojsko. Canterlot i Kryształowe Imperium też.

4. Nie. Zaciągamy ich za ogon do koszar (ironia).

5. Trochę ich jest.

6. Bitwa o Canterlot i takie tak.

7. Żeby nie ucięło mu kawałka drugiego... rogu - Podmieńce ryknęły śmiechem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przemiana boli?

Czy świadomość przemiany boli?

1. A czy kameleony wrzeszczą zmieniając kolor? No jasne, że nie. 

2. Fizycznie nie, ale psychicznie... no wiesz, jeśli musisz zmienić się w powiedzmy Babcię Smith z Ponyville. To plama na honorze zostaje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem się was kiedyś czy znacie Discorda.

 

Taa... ale jak zobaczył 4793984 swoich kopii to dał sobie siana. Uznał, że ma monopol na sianie chaosu i poszedł do Ponyville.

To teraz się zapytam jak mogliście się w niego zmienić bo dorosła Chrysalis mówi: 2. Podmieńce potrzebują siły do przemiany. Im większą moc ma obiekt, w który chcą się przemienić, tym większa siłę muszą mieć Podmieńce. Proste. Dowód.

 

1 To co? jak się w niego zmieniliście?

2 Mogli byście zasypać Equestrie Celestiami? 

3 Można zobaczyć trzy Chrysalis na raz? Ale bez pomocy "napojów procentowych". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem się was kiedyś czy znacie Discorda.

 

To teraz się zapytam jak mogliście się w niego zmienić bo dorosła Chrysalis mówi: 2. Podmieńce potrzebują siły do przemiany. Im większą moc ma obiekt, w który chcą się przemienić, tym większa siłę muszą mieć Podmieńce. Proste. Dowód.

 

1 To co? jak się w niego zmieniliście?

2 Mogli byście zasypać Equestrie Celestiami? 

3 Można zobaczyć trzy Chrysalis na raz? Ale bez pomocy "napojów procentowych". 

Owszem, w dawnego nie dało by rady. Silna bestia. Zbyt silna. Ale po tym co zrobiła z nim Fluttershy trudniej przemienić się w BigMaca niż niego. Wiesz jak trudno wymówić te jego "Ano"?

 

1. Ot tak - PUF! - Widzisz? (przed tobą stoją dwa Discordy głaszczące inne Podmieńce. Podmieńce nie są z tego faktu zadowolone)

 

2. Moglibyśmy zamówić 100 milionów drewnianych figurek Celestii w skali 1:1 i rozrzucić je po całej Equestrii, ale na miłość naszej Królowej... po co?

 

3. Pewnie. Wystarczy odpowiednio ustawić lustra i wejść między nie wraz z naszą Królową. Ale to tylko złudzenie optyczne i odradzam! Nie wszystkie żołądki wytrzymują ten efekt. Żaden podwładny nie chciałby zapaskudzić naszej Władczyni ostatnim posiłkiem. 

 

-Podpowiem, to tzw efekt windy. Ludzie będą wiedzieć o co chodzi (pomaga niektórym chorym na klaustrofobię, a z drugiej strony sprawia, że boją się wind... ta bezkresna przestrzeń i niezliczone ilości twoich odbić). 

 

-Dobrze, że nie mamy wind. Czymkolwiek nie są. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

*wchodzi podmieniec wyglądający jak normalna Chrysalis tylko trochę młodsza*

1. Co byście zrobili gdybym wam powiedziała że zebry atakują Changeę?

2. Czemu nasza królowa jest teraz w wieku źrebięcia?

3. Jestem tu nowa, nie macie wolnych mieszkań? Bo muszę gdzieś mieszkać.

4. Opowiecie mi coś o was? Proszę.

5. Zmieńcie się w... hmmm... użytkownika źrebaczek.

Żegnajcie przyjaciele! *Czeka na odpowiedź, a kiedy ją dostaję wychodzi*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy Chrysalis od początku ma dziury?

2. jak wygląda okolica zamku? (daj fotkę)

3. po co Chrysalis ma dziury?

 

1. Podobno wywierciła je zardzewiałym wiertłem... ale żaden z nas nie daje wiary.

2. Wybacz, ale nie znamy się na opisach. Poza jeśli opiszę go źle nasza Królowa się wścieknie

3. Żeby miała przewiewne kopyta - klik

 

 

*wchodzi podmieniec wyglądający jak normalna Chrysalis tylko trochę młodsza*

1. Co byście zrobili gdybym wam powiedziała że zebry atakują Changeę?

2. Czemu nasza królowa jest teraz w wieku źrebięcia?

3. Jestem tu nowa, nie macie wolnych mieszkań? Bo muszę gdzieś mieszkać.

4. Opowiecie mi coś o was? Proszę.

5. Zmieńcie się w... hmmm... użytkownika źrebaczek.

Żegnajcie przyjaciele! *Czeka na odpowiedź, a kiedy ją dostaję wychodzi*

 

1. Poinformowali "Crysalis", że spotkamy się w sali narad. Nieliczni wiedzą gdzie jest.

2. Zapytaj innych. Ja siedzę przy biurku i odpowiadam na pytania  :yHRvV:

3. Coś się znajdzie. 

 

4. Chwila to jesteś podmieńcem czy nie? Nic nie wiesz o własnej rasie? Jesteś podejrzana... no dobra. Karmimy się miłością.

 

5. Że w co?  :oops:

Podmieńce, przyszli niewolnicy Sombry przyjaciele moi drodzy! Powiedzcie mi, czy obchodzicie jakiś odpowiednik święta niepodległości?

Nic mi o tym nie wiadomo (Królowa mnie zabije), ale raczej nie. Ot taka podmieńcza natura.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem podmieńcem od dzisiaj.

1. Jest tu niedaleko jakaś restauracja? Bo jestem głodna.

2. Macie jakieś fajne fanficki?

3. Ostatnio przemieniłam się w Twilight Sparkle tylko po to żeby dowiedzieć się czegoś o rasie kucyków i naraziłam się na słuchanie gadania Celestii. Wiecie jakie nudy!? Coś tam o Equestrii o gali grand galopu i inne nudy. Czemu tam jest tak nudno?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi tam - jak się bawić, to się bawić

 

Witajcie podmieńce. Przyznam, że podziwiam wasze... umiejętności kamuflażu. Chciałem zadać drobne pytania waszej królowej, jednak... Wątpię, by w jej obecnym stanie udzielone odpowiedzi były satysfakcjonujące. Zatem póki co pytania te zadaje wam:

 

1. Czy królowa spotkała kiedyś kuca, z którego nie można było uzyskać "pożywienia"?

2. Jeśli tak - Co się z nim stało? Jeśli nie - Co by się z nim stało?

3. Z tego co wiem, gdy jest się córką pary królewskiej otrzymuje się tutuł księżnej. Aby zostać królową, należy, wyjść zamąż za ksiecia, który awansuje na króla, więc... jak to naprawdę było?

 

I pytania z innej beczki:

4. Co sądzicie o wynalazku jakim jest ghille suit?

5. Słyszeliście kiedyś o czymś co zwie się "Róż Mount Buttona"?

5'. Jeśli nie z czym wam się on kojarzy i co byście przemalowali na ten kolor.

6.  Potraficie się zmienić (Ostrzegam, że najpiękniejsze nie są) w

 

tego, bądź tego stwora?

 

Dzięki za ostrzeżenie, ale mogłeś jeszcze dać spoiler.

Edytowano przez Nightmare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem podmieńcem od dzisiaj.

1. Jest tu niedaleko jakaś restauracja? Bo jestem głodna.

2. Macie jakieś fajne fanficki?

3. Ostatnio przemieniłam się w Twilight Sparkle tylko po to żeby dowiedzieć się czegoś o rasie kucyków i naraziłam się na słuchanie gadania Celestii. Wiecie jakie nudy!? Coś tam o Equestrii o gali grand galopu i inne nudy. Czemu tam jest tak nudno?

1. Za rogiem obok publicznej toa... stóóóój!. Naprawdę jesteś głodna. Mamy jadalnię w zamku. Wpadnij.

2. Musisz zapytać jakiegoś ludzia. My ich nie piszemy.

3. Ech, ile ja się nasłuchałem: "co bym nie zrobił gdybym gdybym był Celestią"... Ale co zrobić. Taka robota na drugi etat.

 

 

Co mi tam - jak się bawić, to się bawić

 

Witajcie podmieńce. Przyznam, że podziwiam wasze... umiejętności kamuflażu. Chciałem zadać drobne pytania waszej królowej, jednak... Wątpię, by w jej obecnym stanie udzielone odpowiedzi były satysfakcjonujące. Zatem póki co pytania te zadaje wam:

 

1. Czy królowa spotkała kiedyś kuca, z którego nie można było uzyskać "pożywienia"?

2. Jeśli tak - Co się z nim stało? Jeśli nie - Co by się z nim stało?

3. Z tego co wiem, gdy jest się córką pary królewskiej otrzymuje się tutuł księżnej. Aby zostać królową, należy, wyjść zamąż za ksiecia, który awansuje na króla, więc... jak to naprawdę było?

 

I pytania z innej beczki:

4. Co sądzicie o wynalazku jakim jest ghille suit?

5. Słyszeliście kiedyś o czymś co zwie się "Róż Mount Buttona"?

5'. Jeśli nie z czym wam się on kojarzy i co byście przemalowali na ten kolor.

6.  Potraficie się zmienić (Ostrzegam, że najpiękniejsze nie są) w

 

tego, bądź tego stwora?

 

Dzięki za ostrzeżenie, ale mogłeś jeszcze dać spoiler.

Odpowie... w swoim czasie.

1. Jak myślisz. Nawet jeśli tak było, to czy powiedziałaby o tym byle słudze odpowiadającemu jedynie na pytania? No właśnie...

2. Patrz wyżej. A co by się z nim stało? Kto go tam wie?

3. Popatrz na taki Canterlot. Trzy Księżniczki, żadna bez ogiera... nie wnikam w te sprawy.

4. Czym? :derp:

5. Róż jakiegoś Buttona? Pierwsze słyszę.

5'. Rarity z Ponyville :P

6. Nasza Królowa jest teraz w takim stanie w jakim jest... chcesz, żeby miała koszmary?  :yHRvV:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...