Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Oczywiście nie będę się mógł powstrzymać od kupienia ich sobie. Lecz pewnie szybko zahamuje mnie cena.

Mam podobnie.  :fluttershy4:

 

 

W tesco lale z monster high(też mi się podobają) kosztują po 80zł za jedną

Jacyś recenzenci z USA na jutjubie mówili, że im udało się dorwać komplet dziewczyn w sklepie internetowym za ok. 16,99 dolarów za sztukę, co przy obecnym kursie wynosi niecałe 57 zł. Ale znając życie, po premierze filmu ceny podskoczą w górę... A na Ebayu w tej chwili widziałam chociażby RD w powalającej cenie ok. 180 zł za SZTUKĘ...  :cadance4: Obłęd w ciapki...

EDIT: No tak, zapomniałam, że przez większą ilość dodatków RD i Flutterka są droższe. Ale na chwilę obecną nie jest tak źle.

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko: spalę wsie, rozłamię drzewa w pół, będę wszczynać zamieszki i straszyć dzieci, ale lalka RD będzie moja choćbym miała mieć amputację wszystkich kończyn bez narkozy :x

 

To samo ja, wyjęłaś mi to z ust :giggle: Chociaż RD lub Flutterkę czy twilight muszę mieć!

 

Nom ceny po przeliczeniu mogłyby wynosić ok. 60 zł za najuboższy zestaw. No to jeszcze na jedną lub dwie dziewczyny sobie może pozwolę :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że konwersacja, czy też kłótnia, w której ponoć brałem udział dobiegła końca i nie musiałem nawet nic robić. Jest sesja i nie mam czasu na zabawy w przepychanki słowne. Co do płci to sorry, nie spojrzałem.



Wracając do tematu: koszulka z dash całkiem spoko. A lalki EQD dla mnie są straszne. Może dla tego, że jestem facetem i mnie w zasadzie takie lalki nie jarają.

Edytowano przez Zoameldar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, za wszystkie kucyki z Mane6 do czesania wyszłoby jakieś 180 zł... Pora polować na promocje.  :sweetie2:

 

 

Aż z ciekawości podliczyłam sobie teraz ile musiałam zainwestować w moją kolekcje 

...Pierwszą figurkę Pinkie dostałam dwa lata temu na osiemnastkę ....kolekcja zaczęła się gromadzić od 19 lipca 

 

łącznie za wszystko zapłaciłam 1045 zł  ._. (liczyłam tylko figurki..nie dodawałam żadnych naklejeczek i innych gadżetów)

Edytowano przez OttonandPooky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem kucyków do czesania i mieszka w okolicach Wa-wy, Gdańska/Gdyni (nie pamiętam dokładnie), Bielanów Wrocławskich lub Rzeszowa, to w ToysRus jest od dzisiaj do tej niedzieli promocja - 22,98 zł za jednego takiego kucyka (przecenione z prawie 30 zł).  :yay: 
Może skorzystam i nabędę Twilight...  :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic, nie przejmuj się. W najbliższym czasie i tak choćbym chciał nie mam jak pojechać do Rzeszowa ;/ Chyba że autobusem. Mam pytanie, czy widziałaś tam może zestaw kucyk + księżniczka np pinkie i celestia? Jak tak to w jakiej cenie ? Jak by były takie zestawy w przystępnej cenie a nie 70zł jak u mnie w tesco w Ropczycach to bym podjechał.

Mógłbym liczyć na Twoją pomoc w znalezieniu tego sklepu? (czyt. może jakiś meet?) :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam bardzo dużo zestawów i jakąś Celestię też widziałam. Cen nie pamiętam albo mieszają mi się z tymi z supermarketów... Jasne, bardzo chętnie pomogę, jak będziesz miał czas na spotkanie to daj mi znać.  :fluttershy5: Jak znajdę czas na dniach to się tam przejdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jej ale super :pinkie2:  Muszę się wybrać do tego Rzeszowa! Ale to dopiero w następnym tygodniu. Chyba że w niedzielę się moi starsi wybiorą do Castoramy czy innego sklepu. Ciekawi mnie też co tam jeszcze można znajść w tym sklepie :)

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalki EqG, ciąg dalszy: http://www.equestriadaily.com/2013/06/more-new-equestria-girls-dolls.html Twicorn i Celestia + do każdej z nich... mała figurka kucyka z wymodelowanymi włosami! :fabulous:
Co o tym sądzicie?
Figurki śliczne, ale mnie obchodzi tylko i wyłącznie lalka RD. Figurki może i kupię, ale osobno z ebaya bo naprawdę mi się podobają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jako faceta:

 

Myślę, że nie ma co w to mieszać płci (czy wieku). Jasna sprawa, że lalki mogą Ci się nie podobać. Mnie też jakoś specjalnie nie zachwycają. Ale jeśli jakiś 60-letni mężczyzna sobie takie kupi bo mu się podobają, czy to znaczy, że nie jest facetem?

 

Chyba już przez to przechodziliśmy ;)

 

 

 

Hmm... ciekawe czy kiedyś pojawi się lalka Derpy... heh, pewnie nie, bo w filmie jej zdaje mi się nie było...

 

EDIT:

Poprawka, zdaje się, że jednak była, tylko ją przeoczyłem... a więc może jednak się trafi i w zlalkowanej formie?

Edytowano przez Xinef
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co o tym sądzicie?

 

Mi się bardzo podobają te zestawy. Ja na te lalki i kucyki zawsze będę na tak bez względu na płeć czy wiek...

Tak samo jak Ty Aglecia kupię pojedynczo jedną dziewczynę lub dwie ponieważ na więcej mnie nie będzie stać  :fluttershy4:

Raczej będzie to Rainbow i Flutterka  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś by chciał Sunset Shimmer do czesania to jest tutaj: http://allegro.pl/my-little-pony-kucyk-maska-hasbro-2013-i3340421539.html za.. 27,90zł [nie licząc kosztów przesyłki] :pinkie2:

Na szczęście wystawiający jest z mojego miasta więc o dostawę nie muszę się martwić :giggle: Choć nad zakupem muszę jeszcze pomyśleć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Kupował ktoś kiedyś magazyn My Little Pony? Aktualnie jest on za 8.99zł i mam ochotę go kupić aby zobaczyć co w nim jest. Podobno w każdym numerze jest plakat  :pinkie2: W aktualnym numerze jako prezent jest torba na drobiazgi, ostatnio była skakanka i niespodzianka. Mogli by dać coś lepszego. Mnie np. zadowoliły by jakieś naklejki. Może kiedyś kupię to zdam relacje.  :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Kupował ktoś kiedyś magazyn My Little Pony? Aktualnie jest on za 8.99zł i mam ochotę go kupić aby zobaczyć co w nim jest. Podobno w każdym numerze jest plakat  :pinkie2: W aktualnym numerze jako prezent jest torba na drobiazgi, ostatnio była skakanka i niespodzianka. Mogli by dać coś lepszego. Mnie np. zadowoliły by jakieś naklejki. Może kiedyś kupię to zdam relacje.  :pinkie4:

 

Naklejki (i to piankowe!) były bodaj w kwietniu/marcu. 

Ale ten magazyn to na dłuższą metę nic ciekawego... tyle, żeby pięciolatki miały radochę no i plakat.

Jak Cię interesuje to raz możesz kupić :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...