Skocz do zawartości

Wojna - Sombra kontra my!


Lunaris

Recommended Posts

Komputer: Cóż nie chcę tak skończyć co z moim statkiem?

Pilot: Spalony jedyne wyjście to teleportacja

Komputer: Ty chyba żartujesz-po chwili namysłu dodał- a niech będzie-załoga razem z komputerem i magnaguardami poszli do teleportera po czym teleportowali się obok szturmowców którzy zaczęli się okopywać

Link do komentarza

Widząc licznik, Zwiastun Przemian postanowił działać. W regulaminie nic nie było o zamianie licznika w mydło w płynie. Już po chwili arena pieniła się.

Tymczasem na statku flagowym Gandzi.

-O, komputer! Miło, że wpadłeś! Jak podoba ci się zaawansowana technologia Sombralandu?- komputer usłyszał za sobą głos Gandzi. Naturalnie za nim nikogo nie było.

Link do komentarza

-Gdzie ty widzisz tą przewagę liczebną? Moje wojska rozstawiają twoje, jak chcą. Twoje fabryki ledwo nadążają z produkcją nowych maszyn. Nawet twoja gwiazda została użyta przeciwko tobie. Wygląda na to, że masz małe szanse. Poddaj się, a gwarantuję ci uczciwy sombralandzki proces. Może nawet Jego Mhroczność przyjmie cię na służbę w charakterze samowara.-

Link do komentarza

- Wiesz, że ja zmieniam licznik? Jestem sędzią i komentatorem w jednym. A ty nie jesteś za słaby, żeby walczyć. Wrecking Ball! Pomóż nam! - z tłumu wystąpił Skylander przypominający ściśniętą gąsienicę. Wysunął swój długi język i oblizał Trigger'a oraz Zwiastuna.

Link do komentarza

-Mikrofalówko, mam tysiące sposobów na sprowadzenie na ciebie zagłady. Mogę zdetonować okręt, bo co mi szkodzi. Mogę poszczuć cię twoją ulubioną bronią biologiczną; Carnifexy tęsknią za tobą. Mogę ewakuować żywą załogę i nakazać przeniesienie statku do piekła, gdzie zajmą się tobą miłe, rogate demony. Mogę też zalać cię morzem moich żołnierzy. Do wyboru, do koloru!-

Tymczasem w Nibylandii...

-O co chodzi z tym językiem?- zaciekawił się Zwiastun Przemian.-

Link do komentarza

Komputer patrząc na odlatujące transportowce wściekł się

Komputer: TO są chyba jakieś głupie żarty!- powiedział po czym zaczął walić głową w ścianę- hmm zaraz-włączył komunikator po czym powiedział- potrzebna pomoc podaje swoją lokalizację-kilka minut później jedna fregata wyszła z nadprzestrzeni pod statkiem-kryptą jeden z transportowców wylądował w hangarze

Link do komentarza

Jak się okazało, hangar nie był pusty. Gdzieniegdzie dało się dostrzec duże, czworonożne konstrukty, uzbrojone w ciężkie działa, pilotowane przez wojowników Gandzi. Między nimi kręciło się kilka dużych, pająkowatych automatów. Wszystko to rzuciło się do ataku na komputer i jego droidy. Parę pojazdów ostrzelało lądujący transporter.

Link do komentarza

Skylander oblizał obu przeciwników, ale ślina natychmiast zmieniała się w iskry.

- Została także wstsymana funkcja naprawy w ciele - powiedział stworek o długim języku, kiedy skończył - Mozes jej uzywać jako oddzielny ruch i nie do końca.

Link do komentarza

- Możesz określoną ilość punktów życia wyleczyć. Zamiast ataku. Na arenie czasem będą się pojawiać przedmioty regenerujące życie lub ulepszenia pomagające w bitwie. - wyjaśnił gryf.

- Żeby nie było nieporozumień i wyzwisk. To jest Sonic Boom, komentator i sędzia. To jest Trigger Happy, jeden z Wielkich-Żywych-Legend Skylands. To zaś jest Zwiastun Rozpaczy, fascynuje się sekcjami i wycinaniem narządów oraz ich badaniem - dodał Spyro.

Link do komentarza

-Sprzeciw! Nazywam się Zwiastun Przemian!- krzyknął stojący na arenie Cryptek. Reszta ekipy zaczęła krzyczeć z trybun.

-Postać ustalająca wynik rozgrywki gumowym okryciem kończyny dolnej! Do boju Zwiastun!-

Tymczasem w miejscu, gdzie odbywała się akcja masakrowania wojsk komputera hangarze...

Maszyny nic sobie nie robiły z ostrzału droidów. Odpowiedziały skutecznym ogniem z dział. Pająki Grobowe przelewitowały do droidów i zaatakowały za pomocą szczypiec. Jedyną drogą ucieczki był korytarz, który zrobił się nagle nienaturalnie ciemny, oraz transportowiec, otoczony przez żołnierzy Gandzi.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...