Jump to content

MLPFiction, czyli polska baza fanfiction

Skysplit

Recommended Posts

Tak szukam, bo mam zaczętego fika i gdzieś go opublikować chcę nie wywalając za dużo z niego :P

Prawdopodobnie jedyne miejsce w polskim fandomie, gdzie coś takiego jest akceptowane to forum MaxyBlacka.

@Linds i @Crusier

Przepraszam, że się wtrącam... :flutterblush: Ale to jest wątek, w którym mamy pisać na temat strony MLPFiction, a w tej chwili wasza dyskusja dotyczy zupełnie czego innego... Ja rozumiem, można o tym podyskutować, ale nie lepiej przenieść waszą rozmowę na PW? Może nie wszyscy chcą czytać, czym różni się fanfik opisujący współżycie kucyka z człowiekiem od współżycia z kosmitą? (już samo to zdanie brzmi groteskowo :rainderp: ) Wiem, że wyraziłam się dosadnie, ale to sądzę o tej wymianie zdań.

Przepraszam za offtop. :flutterblush:

• 3 weeks later...
Guest Czubaka

Mam pytanie. Gdy wchodzę w zakładkę subskrybcje pojawia mi się taki napis :

Nie znaleziono
System nie może odnaleźć żądanej akcji "fav".

Żądany adres URL nie został znaleziony na tym serwerze. Jeśli wprowadziłeś adres URL ręcznie, sprawdź pisownię i spróbuj ponownie.

Jeśli myślisz, że jest to błąd serwera proszę skontaktuj się z the webmaster.
2013-06-15 20:22:27

Czy da się ro jakoś naprawić ?

• 3 weeks later...

A może mi ktoś powiedzieć, gdy wchodzę na adres fiction.mlppolska.pl, wyświetla mi się tylko strona główna MLPPolska. Co się tu dzieje? Mam Google Chrome. Czy ktoś też ma taki problem? 

Pomysł na stronę świetny, wykonanie też w porządku. Tylko dlaczego tagi nie działają? :twiblush:

Za to wielki plus za umieszczanie w epubie. Od razu pobieram na czytnk, bez zabawy we wrzucanie wszystkich rodziałów do jednego pliku i konwersji.

Edited by pieszy

Pomysł na stronę świetny, wykonanie też w porządku. Tylko dlaczego tagi nie działają? :twiblush:

Za to wielki plus za umieszczanie w epubie. Od razu pobieram na czytnk, bez zabawy we wrzucanie wszystkich rodziałów do jednego pliku i konwersji.

O kurczę, dzięki za to info z tagami xD

@edit

Poprawione :giggle:

Pobrałem 2 rozdziały w epubie "Efektu motylka". Oba są puste - jest kilka stron, wszystkie białe. Czytam na Nooku Touch, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie.

Z Shipping Googles jest tak samo.

I nie działa akceptacja polityki cookies.

Edited by pieszy
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Czasami jak próbuję wejść na stronę fanfika lub konto użytkownika (nawet na swoje!) pojawia mi się takie coś:

500 Klasa StoryCategoriesView i jej zachowania nie posiadają metody lub domknięcia "noMature".

Co to jest? Mam przeglądarkę Google Chrome. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...