Skocz do zawartości

Walki Wieczoru-Turniej Sezonu 2


Wznawiać czy nie wznawiać. Oto jest pytanie  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wznawiać czy nie wznawiać. Oto jest pytanie

    • Tak
      58
    • Nie
      0


Recommended Posts

Ach, sądziłem, że już tu napisałem! Jakże nieroztropnie z mej strony... i ja, rzecz jasna, oświadczam chęć wzięcia udziału w drugim sezonie walk wieczornych. Może i w najbliższej przyszłości niezbyt będę miał czas komentować owe zmagania, jak to wcześniej regularnie czyniłem - z racji bliskiej matury - jednakże, z miłą chęcią pooglądam owe walki, ew. skrobnę słów parę...

Jedna postać?

Mm... zatem na dobry początek Gambit... podkład postaram się dla niego odnaleźć za dni parę, gdy to odnowiony internetu limit mi na to pozwoli...

Link do komentarza

To ja także się zgłaszam! Tym razem jeśli jest taka możliwość to z Arthasem/Królem Liszem!! :pinkie:

Ponieważ powyższa postać jest podobno zbyt epicka, to postawię na Lucy Dicloniusa!

Umm... ponieważ Lucy też jest OP podobno, to wybiorę Raziela!!!

Ech... z racji, iż Raziel nie ma animacji... wciąż, to została nam :/

cqwnguievoi4jq7yuh1z.jpg

Bunny, chyba jesteśmy na siebie skazani... na to wygląda... ale nie narzekam! W sumie to się cieszę xD

A temat muzyczny ten sam, co poprzednio, czyli epicki

z NWN! :octavia:
Link do komentarza

UWAGA! Chciałbym, póki jeszcze gra się nie rozpoczęła, zmienić postać. Zrozumiałem, że skoro tak mało jest chętnych, równie dobrze mogę wziąć tę... z kilku różnych przyczyn się na to zdecydowałem... przede wszystkim uznałem, że średnio będzie czas na zmianę... czułem także, że potrzebowałem czegoś kapkę bardziej... mobilnego. Nie żebym czuł się wyjątkowo przywiązany do tej postaci... lecz musiałem wybierać z dostępnych...

Postacią tą będzie Miki Sayaka z Puella Magi Madoka Magica...

381px-Sayaka_Miki_Original_Design.jpg

...a podkładem ten ,,stary, dobry utwór":

Link do komentarza

Nie musisz wiem kogo miałeś...i prośba o zmianę postaci dla artasa...nie dam go bo jest zbyt silny i nie zbalansowany do turnieju...za godz-2 wstawię jak poszło pozostałym :)

Edit:

http://http://www.youtube.com/watch?v=GwgczFXxlAQ&feature=youtu.be

Jak widzicie oto wyniki...przydzielenie wygląda tak.Walczą ze sobą ci co mają zbliżoną liczbę pkt z obu walk.

Zaczniemy normalne od pon-wt to może ktoś jeszcze dojdzie lub zmieni

XD

Więc jak widać...Nie umarłem i dalej się bawię z wami :)

Link do komentarza

Między innymi z powodu tego działu żałowałem, że podczas świąt nie miałem dostępu do internetu... a tu się okazuje, że jestem pierwszym, który komentuje walki Sakadetsuznowu Kto by się spodziewał?

Jak widzicie oto wyniki...przydzielenie wygląda tak.Walczą ze sobą ci co mają zbliżoną liczbę pkt z obu walk.

Zdecydowałem się podliczyć owe punkty, aby pozostali nie musieli tego czynić, czy to w celu porównania siły postaci, czy też domyślenia się rozkładu walk w nadchodzącym turnieju. ^ ^

1. Miki Sayaka:

17+13=30

2. Ultimate Sephiroth:

23+35=58

Gambit: (nie biorący udziału w turnieju - z racji możliwości wystawienia do walki jednej postaci)

31+35=66

3. Solid Snake

22+26=48

4. Ghost Rider:

24+43=67 (skubaniec dorwał o jeden punkt więcej od Gambita. Hah. W sumie to dziwię się, czemu tylko jeden... ^ ^ )

5. Mr. Satan:

16+14=30

6. I-no:

19+37=56

7. Drizzt Do' urden:

20+28=48

8. (Postać artasa)

(?)

Z tego wynikałoby, że najbardziej prawdopodobnym zestawieniem na turniej byłoby: (wedle kolejności punktowej - rosnąco)

Miki Sayaka (30) VS Mr. Satan (30)

Solid Snake (48) VS Drizzt Daermon N'a'shezbaernon (48)

Oraz niewiadoma w postaci ułożenia:

I-no (56) VS Ultimate Sephiroth (58) & Ghost Rider (67) Vs (postać artasa) (?)

Bądź też:

(postać artasa) (?) VS I-no (56) & Ultimate Sephiroth (58) VS Ghost Rider (67)

Całość przyjemnie się oglądało... podkłady także były zacne. ^ ^ Dużo tego było, więc może nie będę wchodził w szczegóły - to była dosyć specyficzna batalia. Należy ją po prostu zobaczyć..

Przy okazji - przyznam, że 06:25 i 09:44 były naprawdę ciekawe.

No i... taaak... zastanawiam się cóż powie Drzewko o mobilności mojej nowej postaci. (tak, jestem okropny :rainderp:)

PS: Kiedy zaczynałem pisać tę wiadomość (zrobiłem parę rzeczy w trakcie) byłem tu jeszcze pierwszy po poście Sakadetsu. Teraz to ,,komentowanie jako pierwszy" jest trochę nieaktualne. :lol:

Link do komentarza

Cóż, też byłem tydzień bez internetu, i mogę nie ogarniać do końca co się stało xD

Zamierzasz założyć nowy temat czy wrzucasz walki tutaj?

@Plothorse

Nie żebym się czepiał, ale pisze się Drizzt Do'Urden (duża litera. To ważne xD)

Chyba, że wolisz inną nazwę

Drizzt Daermon N'a'shezbaernon :rainderp:

@Down

Właściwie to teraz już nie. To pierwsza, wcześniejsza nazwa rodu, zmieniona na Do'Urden. Nie pamiętam dokładnie powodu ale chyba coś typu "Za długie i trudne do zapamiętania" xD

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...