Jump to content

Co aktualnie czytamy


bobule

Recommended Posts

czyli jak w temacie trzeba trochę rozruszać ten dział, skoro już wszyscy napisali jakie mają ulubione książki(a nie powiecie mi, że czytacie tylko te ulubione ;) Aktualnie czytam "Białą gorączkę" Jacka Hugo-Badera, świetne reportaże z Rosji(i nie tylko), niestety także bardzo smutne. Dla tych co chcą się dowiedzieć coś o życiu rosyjskich hipisów, rosyjskich "indian" czy też innych ciekawych rzeczy, pozycja obowiązkowa ;)

Link to comment
Share on other sites

"Biała gorączka" jest ciekawa, ale bardzo pesymistycznie ukazująca Rosję, a nie jest to do końca prawdą. Jacek Hugo-Bader to przesympatyczny facet, mieliśmy z nim spotkanie na uczelni. Podobno szykuje się do wydania kolejnego cyklu reportaży. Ja jestem na świeżo po lekturze "Wija" Gogola. A zabieram się teraz za "Из жизни Комикадзе" (niestety muszę - lektura na uczelnię).

Link to comment
Share on other sites

Ja? Lektury, ew. jak już chcę na chwilę coś innego to połknę jakiegoś fanfica... Od września kompletuję listę książek, które przeczytam jak będę miał czas (czyli mam nadzieję po maturze). Już figuruje kilkadziesiąt pozycji, a i tak pewnie to gdzieś zgubię i będę połykał to, co akurat wpadnie mi w łapy (kopyta?).

Link to comment
Share on other sites

Ja? Lektury, ew. jak już chcę na chwilę coś innego to połknę jakiegoś fanfica...

Od września kompletuję listę książek, które przeczytam jak będę miał czas (czyli mam nadzieję po maturze). Już figuruje kilkadziesiąt pozycji, a i tak pewnie to gdzieś zgubię i będę połykał to, co akurat wpadnie mi w łapy (kopyta?).

Dokładnie to samo mam, tylko lektury i opracowania :D

Na nic innego czasu nie ma :C

Link to comment
Share on other sites

Dobra... pora ruszyć trochę książki, choć niewiele mam ich na koncie xD. Czytam od niedawna, w dodatku strasznie wolno mi to idzie, no ale póki co "Zwiadowcy", raczej znane, nic nadzwyczajnego, ale przyjemnie się czyta xD. Jak wspomniałem niedawno zacząłem czytywać książki no i szukam miejsca dla siebie w bibliotece xD, jeśli ktoś ma coś ciekawego do polecenia (wciągające i trzymające w napięciu najlepiej) to czekam na propozycje xD.

Link to comment
Share on other sites

ja się wczoraj wziąłem za "Zabić drozda" Harper Lee, jestem po 5 rozdziałach i chyba się na książce nie zawiodę(literaturę amerykańską lubię strasznie, a ta książka zapowiada się ciekawie, skoro ma opowiadać o rasiźmie oczami małej dziewczynki ;) ps Facuf, zrób coś wreszcie ze swoją sygnaturą ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...