Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
bobule

Co aktualnie czytamy

Recommended Posts

7:20 tak a propos Pana Tadeusza ;)

przeczytałem Dzieci Hurina(Akira powinien wiedzieć, czyjego autorstwa ;) ) właściwie to połknąłem w dwa dni:P

Hahaha:D -To jest yyyy.... -Jakiś Pan! )Oczywiście że wiem:D Za Dzieci Hurina też się zabiorę ale najpierw te dwie:)

Heh, Inwokacje i pare innych kawalkow Mickiewicza pamietam jeszcze po tylu latach... Upior ftw.

Dracula Stokera jest dobry:) Zmierzch to koszmar... Osobiście nie czytałem ale mamusia miała świra... Co ja wtedy przeżywałem;(

widzę dział ostatnio podupadł, no to czas na małą reaktywację czytam właśnie "Dobranoc, panie Lenin!" Tiziano Terzani'ego

II tom "Mrocznej wierzy" Kinga Koran "Dym i lustra" Gaimana Komiks* "Ghost in the shell" ... i jakieś mało istotne pierdoły na zajęcia. ------- manga - jap. 'komiks', 'rysunek', 'szkic', 'karykatura' (za: Wikipedia)

Paulo Coelho - chyba 99% czytelników książek by go najchętniej zbanowało :P dalej męczę Terzaniego, gość miał łeb. W "Listach przeciwko wojnie" na niecałych 200 stronach streścił sytuację polityczną na świecie w XXI wieku :P

Niedawno skończyłem Wiedźmina. Dziś zaczynam : ,,Malowany Człowiek'' Peter V. Brett Potem w planach mam Pieśn Ognia I Lodu , Game Of Thrones

był Jacek Hugo-Bader? był :P a że jak złapię dobrego autora to nie mogę się od niego odczepić, to czytam właśnie "Dzienniki kołymskie"

Właśnie mam zamiar zacząć ostatni tom sagi o Jakubie Wędrowyczu, czyli Homo Bimbrownikus. A potem zabieram się za opowiadania z serii Forgetten Realms - OJCZYZNA: LEGENDA DRIZZTA tom 1.