Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
bobule

Co aktualnie czytamy

Recommended Posts

Hamleta ;x Bardzo, ale to bardzo chciałabym przeczytać Pomnik Cesarzowej Achai, ale aktualnie mnie na nią nie stać ; p Czasem czytam zbiór opowieści E.A. Poe, a co wieczór obowiązkowo - Baśnie mojemu chłopakowi przed snem ; p

Tiziano Terzani "W Azji", czyli taki przekrój jego reportaży, z Wietnamu, Tajlandii, Kambodży, Japonii, Chin i jeszcze paru krajów z tamtej okolicy, z prawie/ponad 30 lat ;) i wcale nie odświeżam tego tematu po ponad tygodniu z tego powodu by pokazać, że nie tylko pijemy ;)

Jutro jade wypożyczyć Christine Stephena Kinga, bo w końcu znalazłem biblioteke, w której mają ta książkę ^^

Ja skończyłem Wielki Bazar/Złoto Brayana Petera V. Brett'a i przez nast 5 dni przeczytam cały Potop ;s

Saga o Jakubie Wędrowyczu skończona, teraz pora na tyrlogię Warcrafta - Wojna Starożytnych. Dritzz musi poczekać.

Ja aktualnie czytam lekturę szkolną, "Robinson Cruzoe". Soczek się ze mnie śmieje, że nikt tego nie czyta, ale mnie zaciekawiła ta książka ;P Mam zamiar też przeczytać sagę "Eragon", ale nie wiem czy w końcu to zrobię.

Ja aktualnie czytam lekturę szkolną, "Robinson Cruzoe". Soczek się ze mnie śmieje, że nikt tego nie czyta, ale mnie zaciekawiła ta książka ;P Mam zamiar też przeczytać sagę "Eragon", ale nie wiem czy w końcu to zrobię.

Pony, please - ja czytam Potop ;p

Avro, nie każ (jeszcze) Flutteryay czytać Potopu :D sam bym Robinsona z chęcią przeczytał (gdyby był lekturą "za moich czasów") :D w ogóle, bardzo podoba mi się to, że ten temat tak ładnie się rozwija ;)

Eragon może nie był zły (pierwszy tom) ale za to pozostałe mi się nie podobały więc według mnie nie warto tego czytać, no chyba, że się nie ma nic innego pod ręką.

A ja w ogóle czytam teraz Nakręcaną Dziewczynę. Pompę Nr 6" (kilka opowiadań i jedna powieść w skład tego wchodzi), a autorem jest Paolo Bacigalupi.

Przez pierwszą książkę Eragona trzeba jakoś przebrnąć bo niemal cały czas jadą (co nie znaczy, że nic się nie dzieje) kolejne tomy już bardziej opiewają w akcję i zawiłości. Aktualnie czytam "kryptonim burza" czyli historia alternatywna II wś

Swojego czasu też czytałem Robinsona, a nawet udało mi się dobrnąć do końca. Chociaż nie wspominam tej książki przyjemnie :dodgy:

Potopu nawet nie tknąłem. Powiem szczerze: ja i lektury szkolne nie byliśmy ze sobą na Ty; miałem innych 'kolegów' :P

Obecnie czytam 'Solaris' Stanisława Lema, absolutna klasyka dla fanów fantastyki. Książka jest napisana ciekawym naukowym językiem, a swego czsu wywołała wiele kontrowersji. Jednym słowem: Lem :)

Aktualnie czytam "Grę o Tron", przypominam sobie "Wiedźmina", a z FanFic'ów brnę przez Fallout: Equestria

Robinson Cruzoe to klasyka, pamiętam jak miałem na lekturę :) Eragona przeczytałem 1szy tom, na drugi już hajsu nie miałem a chętnie bym poczytał, kiedyś kupie :) Obecnie czytam "Buszujący w zbożu" bardzo ciekawa książka o wyizolowaniu ze społeczeństwa i upadku kultury, fabularna.