Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
eeyore

Blind Bagi i ich dostępność.

Recommended Posts

Chciałam z okazja Dnia Dziecka sprezentować sobie blindową RD. Będąc w Carrefour przekopałam cały nowiutki karton 6 fali i nie było ani jednej :despair:  Dużo razy wystąpiła Roseluck, ale RD ani jednej :fluttercry2:  Chyba nie muszę mówić jak patrzyła na mnie pani, która układała artykuły na półkach naprzeciwko ...

Chyba nie muszę mówić jak patrzyła na mnie pani, która układała artykuły na półkach naprzeciwko ...

Znam to uczucie :bonbon2:

Ale mnie obsługa sklepów, w których kupuję kucowate bibeloty już zdążyła polubić, bo jestem jedną z niewielu stałych klientek pod tym względem  :giggle:

Nikt nie odpowiedział na moje pytanie, a więc sama jutro osobiście obadam Manufakturę  :rarityawesome:

Witam :fluttershy4:

Dodam od siebie lokalizacje z blindbagami (Warszawa):

Wave 5 - do zakupienia w Realu w Forcie Wola ul. Połczyńska 4 i w Realu King Cross ul. Jubilerska 1/3

Wave 6 - do zakupienia w Smyku w Wola Parku ul.Górczewska 124

Wave 7 - do zakupienia w Smyku ul. Krucza 50

Pozdrawiam

P.s. Byłabym wdzięczna za inne lokalizacje blinbagów w sklepach w Warszawie :)

Szczecin:

Galaxy

-Real - Fala Wonderboltsów. Dużo Rarity i Fluttershy tam widziałem ostatnio.

Jakby ktoś w Szczecinie znalazł jeszcze gdzieś 5-tą falę (lub chciał odsprzedać Lunę =w=) to wiecie do których drzwi pukać.

W Szczecinie tak jak mówił Kitsun można z 7 fali w Realu w Galaxy.

A ja jeszcze dodam, że widziałem jeszcze w Smyku w Outlet Parku na prawobrzeżu bagi z (prawdopodobnie) 6 i 7 fali.

Ale sądzę że w Realach (CH Ster na Gumieńcach, niedaleko Outletu na Prawobrzeżu) i Smykach (CH Kaskada, CH Ster, CH Galaxy) też mogą się znaleźć.

I jeszcze widziałem w Carrefourze na Turzynie bagi z 6 albo 7 fali, można też poszukać jeszcze w Carrefourze w CH Molo (vis a vis Tesco - jak 53 jedzie na Pomorzany) i CH Gryf (przy tej samej ulicy (przy ulicy Andrzeja Struga na prawobrzeżu) co Outlet Park).

Kolejna lokalizacja w Warszawie to:

- Wave 6 - do zakupienia w Smyku w Złotych Tarasach ul. Złota 59

Przy okazji podrzucam przydatnego linka, tematycznie powiązanego z tematem:

http://www.strawberryreef.com/Index/G4/IndexBB.html

I pytanie do Was. Trafiły Wam się kiedyś Wave 3, 4 i 8?

Wszyscy już o niej wiedzą :ming:

Może i wiedzą, ale uważam, że taki link powinien się tu znajdować. Poza tym dla niektórych mimo wszystko jest nieznany, a jeśli trafią na ten temat, będą mieli ułatwione zadanie :)

8 to nie jest przypadkiem jak na razie tylko w Ameryce? :lunathink:

Trzeba będzie chyba poszperać bardziej w necie. Dobrze by było, gdyby w Polsce też już była dostępna, bo powiem szczerze, że parę ciekawych okazów tam jest :)

Pozdrawiam :)

Mam pytanie do posiadaczy figurek RD: czy figurki ze wszystkich setów wyglądają tak jak figurka z tego przezroczystego plastikowego opakowania? Wpadło mi w ręce takie pudełko i nie jestem zadowolona z jakości wykonania. Najbardziej przeszkadzały mi kolory - w moim odczuciu zdecydowanie zbyt ciemne, do tego na grzywce nad oczami zielone pasemko (którego postać z serialu nie ma i bardzo mi ono przeszkadza). Czy RD z BB (chociażby 6 fala) też jest tak tragicznie pomalowana?

Mam pytanie do posiadaczy figurek RD: czy figurki ze wszystkich setów wyglądają tak jak figurka z tego przezroczystego plastikowego opakowania? Wpadło mi w ręce takie pudełko i nie jestem zadowolona z jakości wykonania. Najbardziej przeszkadzały mi kolory - w moim odczuciu zdecydowanie zbyt ciemne, do tego na grzywce nad oczami zielone pasemko (którego postać z serialu nie ma i bardzo mi ono przeszkadza). Czy RD z BB (chociażby 6 fala) też jest tak tragicznie pomalowana?

To znaczy ja nie rozumiem o co Ci chodzi... jakość wykonania figurki RD na przestrzeni wave'ów? Czy może o chamskie wykończenie detali?

Pierwsze ma się [w mojej opinii] dobrze, a drugie to defekt produkcyjny i nic z tym nie zrobisz. Wszystkie figurki jakie ja posiadam mają lekkie niedoskonałości: niedociągnięta farba do końca, czasami za bardzo pociągnięta, odstające elementy powstałe po wyciągnięciu z formy i tak dalej, i tak dalej...

Wszystkie figurki są robione maszynowo i choćbyś chciała nie pozbędziesz się tych wad, no chyba, że weźmie Cię coś na repainting.

Aglet chodziło mi o to, czy figurki są tak samo pomalowane jak ta z przezroczystego pudełka (ciemne kolory, zielony pasek na grzywce). Poluję na RD z blindów, ale tam nie widać jakie są użyte kolory i nie wiem, czy w ogóle warto szukać, jeśli tamta figurka mnie nie zadowala.

Aglet chodziło mi o to, czy figurki są tak samo pomalowane jak ta z przezroczystego pudełka (ciemne kolory, zielony pasek na grzywce). Poluję na RD z blindów, ale tam nie widać jakie są użyte kolory i nie wiem, czy w ogóle warto szukać, jeśli tamta figurka mnie nie zadowala.

Chodzi o 

G4PVRainbowDashMOC.jpg blindbag5yel_M.jpglub inny bag

tak?

Jeżeli o to chodzi, to tak.

Tak, o to mi chodziło:) no trudno... Trzeba się zastanowić, czy mimo wszystko szukać dalej i zgrzytnąć zębami czy sobie odpuscić. Dzięki za odpowiedzi:)

Info:

W Realu w Forcie Wola, nie ma już czego szukać. Wszystko zostało rozkradzione, i zostały same opakowania... Nie komentuję tego procederu...

Jak ostatnio byłam w Łodzi to podobnie było... morał: Real ma kiepska ochronę :x

Jak ostatnio byłam w Łodzi to podobnie było... morał: Real ma kiepska ochronę :x

Nie sposób się z Tobą niezgodzić, aczkolwiek powiem Ci, że wymienione przeze mnie w jednym z wcześniejszych postów, Tesco na Połczyńskiej, też nie za dobrze się ma w tym temacie. Co prawda tam skala tego zjawiska była dużo mniejsza, jednak niestety występowała. Z kolei Real na Gocławku, blindbagi ma porozwieszane, wzorem Smyków, i (przynajmniej kiedy byłam tam ostatnio) ani jeden nie był otwarty.

Edited by Cleo3007 vel Sweetie Tram