Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
eeyore

Blind Bagi i ich dostępność.

Recommended Posts

W rzeszowskim L'Eclercu pojawiły się 3 pudełka 9 fali (dwa już w połowie opróżnione), za 9,99 zł.  :fluttershy5:

Uwaga, w Gorzowie Wielkopolskim, w Nova Park, w Smyku jest 9 fala, w promocyjnej cenie 10.39zł ;) 

Wybaczcie mały OT, bo to nie BB tylko potrójne zestawy ale figurki te same. I to jakie!
Derpy! :derp2: Thunderlane i tęczowa Fluttershy

eqBBf6V.jpg

Snips, Snails i tęczowa Pinkie

lTYQ4s4.jpg

Na pudełku info, że jest też zestaw z Twilicornem, tęczową Rainbow i Daring Do, ale przegrzebałem całą półkę i nie było niestety. Aha, znalezione w Tesco w katowickiej Silesii po 45 zeta.

Trójpaki ostatnio zakupiłem 2

Daring Pony Story Set & Class of Cutie Mark

Co do pierwszego to polecam każdemu bo figurka Daring Do i Princess Twilight za cenę 30 zł to okazja, a są naprawdę świetne.  :x

Co do klasy to jest dosyć stary zestaw, ale mam upragnioną Apple Bloom no i też Diamond Tiara nie jest zła, bo fajnie wygląda.

Edited by Shun

Co do pierwszego to polecam każdemu bo figurka Daring Do i Princess Twilight za cenę 30 zł to okazja, a są naprawdę świetne.  :x

Gdzie dostałeś po 30 zł? Swego czasu wiem, że w Realu były po tyle, a teraz?

Zamówiłem sobie przez neta przybliżyłem do 30, ale z przesyłką wyszło 44 zł(niestety), ale warto  :yay:

Mam taką aplikację na telefon - Blind Bag Helper i tam ukazało się Wave 11, w którym są naprawdę zarąbiste figurki - np. Cheese Sandwitch [nowy model], Neon na modelu Vinyl, Spitfire, jakaś kucka szlachcianka na modelu Lyrici oraz breezies.

I to nie jakieś neony czy dziwne brokaty. Wygląda zarąbiście! Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

Ktoś wpadł na pomysł, żeby ze zwykłych BB zrobić... gumki. Na szczęście nie chodzi o saszetki. :fluttershy5:

Edited by Kyoko

ja wczoraj kupiłam sobie saszetkę w Auchan i była tam Nurse Snowheart

Dziś w Tesco wyczaiłem promocję: potrójne zestawy po 22,49! :enjoy:

w48BouQ.jpg?1

Kupiłem set z Thunderlane, Derpy i ztęczowioną Fluttershy oraz tęczową Pinkie, Snipsem i Snailsem. Były też z te z Octawią i się zastanawiam ;)
Btw, widziałem też sporo kucy do czesania i lalek EqG ale nie zwróciłem uwagi po ile, bo w tych nie gustuję.

Wczoraj przez "przypadek" kupiłem w Rossmanie 10 falę - zakup na zasadzie, wrzuć do kosza i idziemy. Wiem co jest w środku (Trixie - 10 oraz znana z tego, że jest nieznana... chyba AR z 9 fali), ale nie otwieram - to na prezent.   

10. fala nareszcie pojawiła się w Opolskim Carrefurze w Turawa Park. Kupiłam sobie jednego w ciemno i trafiła mi się Fluttershy c: To się nazywa mieć szczęście :v