Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
misieken

Equestria Girls

Recommended Posts

Jak dla mnie to to będzie po prostu alternatywna Equestria, tylko z naszymi ludzio-anthro-stworzonkami xd

Jestem ciekaw czy będzie na chomikuj bo chociaż niezbyt lubię robienia z my little pony my little human jestem ciekaw co im wyjdzie  :dunno: . 

Edited by fanRD

Szczerze mam wielką nadzieję, że wyjdzie z tego coś dobrego. Zawsze byłem zwolennikiem dziwnych i radykalnych idei.

Ja nawet na napisy nie będę czekał. Oglądam jak tylko wyjdzie na YT/gdzieś indziej. Jak nie zrozumiem to słownik w dłoń and let's go. Chociaż sądząc po grupie docelowej tego filmu, myślę, że będę mógł to obejrzeć w oryginale.

Premiera już jutro!

Ponieważ premiera już jutro mam pytanie: O której godzinie będzie premiera i jak będzie można to obejrzeć (w sęsie jakiś stream czy coś)? Liczę na szybką odpowiedź.

To leci w kinach w USA podobno, więc chyba nie ma możliwości obejrzenia bez bezpośredniego pojechania tam? Chyba, że się mylę.

Cóż, na różnych borard'ach pojawiają się już spoilery, co było w filmie, ale jak się zbierze tego większa masa, cosik się tu podeśle...

Może ktoś nagra dla nas cały film w kinie? :O    Zapewne będzie szybko na torrentach albo gdzieś indziej, a DVD nie miało wyjść? Bo jak wyjdzie to ktoś prześle na pewno ;d

3goXD.jpg

Edited by Dashek

Może ktoś nagra dla nas cały film w kinie? :O    Zapewne będzie szybko na torrentach albo gdzieś indziej, a DVD nie miało wyjść? Bo jak wyjdzie to ktoś prześle na pewno ;d

Pod warunkiem, że:

1. DVD będzie miało region 0 lub/i

2. Wyjdzie np w UK (region 2)

3. Będziesz czekać na wersję legalną inaczej... co najmniej do września/października

Desperaci już za kilka dni będą mogli obejrzeć w jakości "nagrywane ziemniakiem i pietruszką w roli mikrofonu czyli:

-kolorową plamę widać

-szumy słychać

Ewentualnie jakiś naiwniak  rzuci się na tzw DVD-RIPa i ściągnie jakiś film + paczkę wirusów gratis... i oby to nie była "niemiecka wersja językowa"  :twitch:

Teraz tylko czekać aż będzie w necie ,bo się do tego troszkę przekonałem i myślę ,że może być bardzo ciekawie. Kuce w świecie ludzi to coś ciekawego i może odnieść jakiś tam sukces którego twórcom tego filmu jak najbardziej życzę :fluttershy5: .