Skocz do zawartości

Equestria Girls


misieken

Recommended Posts

Co do obaw o muzykę, w oglądanym wczoraj przeze mnie wywiadzie z Andreą Libman (W Stay Brony My Friends) słyszałem od niej samej, że akurat muzyka ma być na wysokim poziomie, a jej zdaniem jest jak na razie najlepsza ze wszystkich projektów związanych z MLP w których brała udział. Dla mnie rekomendacja wystarczająca, bo pamiętajcie, że ona miałą już okazję te utwory słyszeć.

A obawy związane z Equestria Girls rozwiały się na szczęście (dla mnie) po wypuszczeniu drugiego trailera.

Mam również prośbę do wszystkich, którzy się tym przejmują... Dajcie tej animacji szansę, a dopiero później mówcie, że wam się nie podoba ok?

Miałem już okazję słyszeć opinię kilku aktorów słyszących negatywne opinie przed pojawieniem się animacji i muszę przyznać, że zdecydowanie ich to zasmuca.

Mam zaufanie do piszących scenariusze osób, mam zaufanie do animatorów, mam zaufanie do aktorów podkładających głosy. Dla mnie to wystarczy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do obaw o muzykę, w oglądanym wczoraj przeze mnie wywiadzie z Andreą Libman (W Stay Brony My Friends) słyszałem od niej samej, że akurat muzyka ma być na wysokim poziomie, a jej zdaniem jest jak na razie najlepsza ze wszystkich projektów związanych z MLP w których brała udział. Dla mnie rekomendacja wystarczająca, bo pamiętajcie, że ona miałą już okazję te utwory słyszeć.

Uspokoiłeś mnie ;)  :twiblush2:  Jakby nie patrzec, w trailerze muzyka jest szczątkowa i na żywca wyjęta z tych wszystkich high-school dramatów, co budziło moje obawy. :sombra:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszałem Spike'a od razu pojawił mi się banan na twarzy. To bardzo dobrze, że pomimo, że jest psem (nie bardzo mi to przeszkadza) to jednak ma głos, bo jego uwagi...

"The talking dog is the weird thing about all of this?" i ta mina - Aaaaaawesome!

 

I wieju007 masz rację, ta muzyczka jest świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The weirdest raczej xd Ale tak, scena wyszła świetnie xD 

 

Ja tam słyszę "weird" :P

Jemu chodzi o to właśnie (chyba), że cała akcja, która się tam dzieje nie dziwi ludzi, jakieś wybuchy, apokalipsa - spoko, pies gada - orzeszku włoski!

"Po tym wszystkim, to gadający pies jest dziwną rzeczą?" ja to tak rozumiem i tak bym tłumaczył, jakbym tłumaczył, ale nie tłumaczę xP

Edytowano przez black_scroll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam te spoilery na fejbuku. Kiedy tak czytałam komentarze dotyczącej Sunset Shimmer (jako kucyka, człowieka i potwora) to aż smutno mi się zrobiło. Dlaczego tak jej bronies nie lubią? Mi osobiście bardzo się podoba i nie mogę się doczekać by ujrzeć ją w akcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również oczekuje z niecierpliwością na te dzieło choć nie jestem do tego przekonany choć bardzo chciałbym się mylić.

 

Co do Sunset to zrobili z niej niestety stereotypową amerykańską pyskatą dziewkę co myśli że jest najładniejsza i najmądrzejsza i pokazuję to najlepiej gnębiąc główną bohaterkę.

Już lepiej można było wstawić Diamond Tiarę i Silver Spoon bo są bardziej rozpoznawalne od Sunser(przynajmniej ja mam takie wrażenie) ale i jedna i druga nie mają  rogów więc ciężko byłoby zamieścić do nich powiązanie z magią.

Edytowano przez Hoshidesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie dziwi was to że ona wylądowała tam, jakby wcześniej?

A wiadomo jak tam czas jest naliczany? Za 8dni się okaże ;D . W sumie wygląda jakby SS tam 2 lata siedziała xd.

 

Piosenka z EQG (Nieoficjalny tytuł: Win the Crown)

https://www.youtube.com/watch?v=GA2lPG2XNwc

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również oczekuje z niecierpliwością na te dzieło choć nie jestem do tego przekonany choć bardzo chciałbym się mylić.

 

Co do Sunset to zrobili z niej niestety stereotypową amerykańską pyskatą dziewkę co myśli że jest najładniejsza i najmądrzejsza i pokazuję to najlepiej gnębiąc główną bohaterkę.

Już lepiej można było wstawić Diamond Tiarę i Silver Spoon bo są bardziej rozpoznawalne od Sunser(przynajmniej ja mam takie wrażenie) ale i jedna i druga nie mają  rogów więc ciężko byłoby zamieścić do nich powiązanie z magią.

Jeszcze nie znamy powodu dlaczego jest pyskata...a może się zmieni? Mam teorię spiskową , że to właśnie ona będzie się uczyć o przyjaźni w Ponyville chociaż wolałabym żeby Twi wróciła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś ale mnie to przypomina lekką podróbkę monster high XD a tu jest link do załącznika dla porównania: do jednego i drugiegohttp://images.wikia.com/monsterhigh/pl/images/5/57/Monster_High.jpg                       

http://www.roundstable.com/wordpress/wp-content/uploads/2013/05/Equestria_Girls_with_Logo_-_NYT.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie żeby coś ale mnie to przypomina lekką podróbkę monster high XD a tu jest link do załącznika dla porównania: do jednego i drugiegohttp://images.wikia....onster_High.jpg                       
http://www.roundstab..._Logo_-_NYT.jpg

 

Niby podobne, ale mnie tam EG zawsze bardziej kojarzyły się z Galaxy Girls, tyle że oczy mniej atomówkowe... Ale buty podobne xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj, tylko podaj szybko linki :3 

 

Nie wypada :P Also, wystarczy, że odpowiednio włączysz tagi na Derpibooru, Nie wiesz tego ode mnie :lie:

 

Hasbro chciało mieć konkurencję dla Monster High, no i mamy swój Canterlot High xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, zobaczyłem drugi trailer. Nadal podchodzę sceptycznie i modle się, by ta przygoda była jednorazowa i nie była wspominana w IV sezonie. Co mnie zaciekawiło to duża wiedza Krednsa na temat EH. Pewnie oglądnę i by nie było, że wszystko jest złe i blee to powiem że piosenka w tle w drugiej połowie filmiku mi się podobałą :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mnie zastanawia jaka będzie fabuła. I wg mnie powinni zmienić nazwe na My Little Person :v

Moim zdaniem zmienianie nazwy do serialu/filmu nie jest fajne, ale jak uważasz... A co do fabuły to podajże Twilight będzie musiała wejść do lustra aby odzyskać koronę, która została skradziona. I w tym lustrze będzie czekało ją wiele zaskoczeń, np WTF!? MAM PALCE, ONI CHODZĄ NA NOGACH? JESTEM WYŻSZA, NIE MAM ROGU I SKRZYDEŁ!?

Tak z grubsza... Ale tylko tak słyszałam... nie wiem czy tak będzie na srsly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się nasuwają dwa pytania co do fabuły w EqG. Może ktoś kto lepiej się orientuje mi to wytłumaczy.

1. Jak to jest, że EH nie działają bez korony Twi, skoro sama Twi mówiła w S01E02 gdy NMM zniszczyła jeden element, że elementy są w mane 6, gdyż to one reprezentują magię przyjaźni.

2. Czemu Twi musi sama odzyskać swoja koronę? W końcu jako najlepsze przyjaciółki, reszta mogła przejść z nią i jej pomagać w nowym świecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się nasuwają dwa pytania co do fabuły w EqG. Może ktoś kto lepiej się orientuje mi to wytłumaczy.

1. Jak to jest, że EH nie działają bez korony Twi, skoro sama Twi mówiła w S01E02 gdy NMM zniszczyła jeden element, że elementy są w mane 6, gdyż to one reprezentują magię przyjaźni.

2. Czemu Twi musi sama odzyskać swoja koronę? W końcu jako najlepsze przyjaciółki, reszta mogła przejść z nią i jej pomagać w nowym świecie.

1. Emm.. Korona ma wielką moc i w niepowołanych rękach zniszczy świat? xD

2. Bo jest księżniczką,to jej przeznaczenie i jej korona i element i... zawsze Celestia każe jej robić wszystko samej xd (np. szukanie kryształowego serca), reszta mane6 pilnuje pewnie swoich elementów xd. W sumie poleci ze Spajkiem :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...