Skocz do zawartości

Odcinek 25 & 26: A Canterlot Wedding (Ślub w Canterlocie) [finał sezonu]


Lukiner

Recommended Posts

Tarr, ja lubię zło. Lubie wszystko, byle by było ciekawie przedstawione. A zUo jest na ogół ciekawsze. I nie zawsze patrzy na czubek swojego nosa. Tak się utarło... Szkoda. Czyż nie wspaniale byłoby zobaczyć jak w jakiejkolwiek formie sztuki zło ostatecznie wygrywa? Ale ofc nikt tak nie robi. Sam zrobię.

Chociaż bazując na tym co widać wokół to miałbyś rację. Blah blah blah... Imo silne i mądre może być byle kto/co i nie zależy to od tego czy jest dobry czy zły. A siła i mądrość nie zawsze idzie w parze, ehueh. Lepmy pierożki zatem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Siła - Zło, najczystsze zło, maszyny do zabijania, chodźmy z nimi zgniatać puszki bicepsami Kejos.

Mądrość - A więc... Biorąc pod uwagę prędkość wiatru, ich liczność, słabość wytrzymałość i ostrość naszych wykałaczek mieczy oraz szerokość murów, przegramy to gdzieś za dwadzieścia minut.

A teraz... Radzę zaprzestać wywodów via "Dobro jest towarem z wyższej półki, Zło jest dla plebsu", bo powstanie kolejny temat tabu i tyle widzieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię zła. Nienawidzę i tępię.

No to witaj w klubie Tarr. Takie "nasze", realne zło to chyba jest znienawidzone przez wszystkich tu zebranych. Gdy czytałem "Medaliony" to byłem tak wk...ny. Aż nie dowierzałem, że człowiek może być zdolny do czegoś takiego. Prawie że płakać mi się chciało. Mówię serio. Oczywiście zbrodnie faszyzmu, to tylko jeden z wielu przykładów na to, jaką bestią, łachudrą potrafi być człowiek.

Tępić będę nawet w kreskówkach, gdzie oczywistym jest, że dobro wygra, a zło jest pokazane bardzo łagodnie.

Ale tutaj chyba... przesadzasz z lekka. Skoro wiadomo, że dobro wygra, to po co jeszcze tępić to fikcyjne, nierealne, wyimaginowane zło w kreskówkach? Totalnie tego nie rozumiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Królowa Chrysalis podstępnie pokonała Celestię, wywróciła jej wnętrzności na drugą stronę, następnie poskręcała powierniczkom Elementów Harmonii karki nim te zdążyły pomyśleć o ich użyciu. Equestria na zawsze pogrążyła się w cierpieniu i w chaosie. Enjoy, children!".

Rzucam pieniędzmi w monitor i dalej nie ma takiego zakończenia.

-

Tar czemu te zło cię tak boli? Ciemna strona zawsze była fajniejsza, ciekawsza i dużo lepsza. Dlatego płakałem nie przy śmierci Mufasy (bo go nie lubię) tylko gdy ginie Skaza (tak, w SW bolała mnie wygrana rebeliantów i śmierć Imperatora). Z tego samego powodu lubię Trixie i Krysie, dla mnie są dużo ciekawsze niż Celestyna czy inne pozytywne postacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie i u mnie ma ostatnie miejsce w rankingu księżniczek.Wole Lunę i Cadese.;)

Ech jak fajnie być złym...

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Ujzp9ffPwPM

LOL myślałem,że jestem jedynym człowiekiem,który bardiej wolał Skazę od Mufasy,miło,że się myliłem.

Wolisz Skazę od Mufasy, słuchasz Voltaire... Jakoś nie przypominam sobie, że mam klona :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wolałem Skazę od Mufasy... ;o Ale i tak Pumba był najlepszy. A co do SW na pocieszenie Sidious miał parę klonów i sobie jeszcze tak z 6 lat pożył. xd A wracając do tematu; Chrys mówiła o ,, podbitych królestwach/ziemiach". Jak myślicie ile ich już podbiła? xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że nawet nie wiemy do końca, jak duża jest Equestria, nie mówiąc już o tym, że nie wiemy o istnieniu innych ziem. Teoretycznie Eq może być wszystkim, co istnieje na tamtym świecie, teoretycznie to może być coś w stylu Monako. Fajnie by było, jakby to zdanie sugerowało jakieś większe przygody Mane6 (zwłaszcza w komplecie) poza Equestrię. Ale pewnie nie wyjdzie. Myślę jednak, że nie za duże - gdyby to było jakieś większe imperium, usłyszano by o braku królowej tam, co powinno wzbudzić jakieś podejrzenia. Prawdopodobnie zresztą ukrywają się gdzieś w podziemiach i tylko szpanują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc będę obiektem hejtu wszystkich. Nic nowego :P I tak zostanę niezłomny w moim przekonaniu.

Skaza ssie, a Mufasa był świetny.

Dla was Dobro jest nudne. A dla mnie zło jest plugawą skazą w czystym wszechświecie. Nie ma dobra bez zła. Ale jak nie ma zła, to dobro istnieć nie musi - bo jest tylko to, co prawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarrciu zdanie na temat tej wampirzycy mam podobne, z trojga złego już wolę Discorda... Zło fajniejsze bywa, ale tylko w niektórych przypadkach:p Wracając do tematu odcinka, chcialem zostawic swoje plusy i minusy na później... zatem Odcinki ociekają epickością, w obu był fajne sceny (sam ślub, pierwsze spotkanie Shining Armora, cze retrospekcje Twilight). Niestety dało odczuć się wycięte sceny, ograniczenie długości robi swoje... Plusy i minusy? +Vinyl! +Retrospekcje z przeszłości Twilight +Pinkie za konsolą +Pinkie kichająca konfetti i serpentynami +Luna! +Derpy z derpem! - Ta wampirzyca Ogólna ocena 10/10. Odcinki lądują w ścisłej czołowce ulubionych odcinków zaraz za lesson zero i friend in deed

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholibka, przez was znowu ogarnęła mnie nostalgia, i wspomnienie śmierci Mufasy. I tak Skaza ssie ! Pozatym Sher-Khan jest znacznie lepszym czarnym charakterem. BTW taki pomysł mi się nasuną... Co myślicie o tym że w końcówce 3 sezonu Chrysalis zbiera innych złych w Equestrii, uwalniają Discorda i mamy inwazję na skalę światową ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...