Skocz do zawartości

Odcinek 25 & 26: A Canterlot Wedding (Ślub w Canterlocie) [finał sezonu]


Lukiner

Recommended Posts

Odcinek był wyśmienitym zwieńczeniem drugiej serii. +Dużo piosenek +Całe mane6 +Luna i Jej kwestia +Brat Twilight, Shining Armor +Derpy Hooves +Shapelingi +Princess Candance - Good +Princess Candance - Evil -Uselesstia(booo Celesia przegrała z shapelingiem) -Na livestreamie PEŁNO reklam I wiele więcej 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Naprawdę, nie sądziłem, że cokolwiek zapchnie WWU z pierwszego miejsca moich kucowych piosenek, a wtedy nadeszła piosenka Kadencji... To... To było nieziemskie... Takie disneyowskie... taka piosenka czarnego charakteru... Przewspaniałe... Odcinek, jak większość, oceniam znacznie powyżej 10 w 10-stopniowej skali. Jedynym minusem jest to, że teraz musimy czekać do września na kontynuację :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

To było zbyt epickie, by podlegało normalnej ocenie. To po prostu była kwintesencja dobrego sezonu, uczucia po obejrzeniu są nie do opisania! dowolny numer konta bankowego/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć... Obejrzałam właśnie odcinki drugi raz (nie mogłam się powstrzymać)... I jestem bardzo, bardzo, bardzo nakręcona. Były po prostu NIEZIEMSKIE. Wszystkie piosenki... Twilight naśpiewała się za cały drugi sezon <3

Poza tym... Ta piosenka Cadence... Nosz... majstersztyk... Prawdziwie disneyowska piosenka dla czarnego charakteru... i wstawki dla "dobrej" Cadence idealne dla księżniczki...

Danielu Ingramie - chylę czoła przed Twoim geniuszem! Mam nadzieję, że wytwórnia Disneya nam Ciebie nie porwie i dalej będziesz komponował takie utwory jak ten dla "MLP:FiM"!

Co dalej... Końcówka WCALE nie była taka prosta i tendencyjna, co to, to nie! Wychodzę z założenia, że "Queen of Changelings" po prostu nie potraktowała Cadence i Shining Armora poważnie - stąd stała sobie jak kołek i obserwowała rozpierduchę w Canterlot...

No i ten...

"ZESPÓŁ R ZNOWU BŁYSNĄŁ!" - tak można podsumować "wypad" naszego "czarnego charakteru" i jej minionów.

Słowem - boskie!

Szkoda jest mi tylko tego, że... będziemy czekać do września na nowe odcinki... No i tego, że scenka z RD i Soarinem to tylko "zdjęcie"...

Ale ogólnie... Twily... to było epickie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacny finał jest zacny ^^

Cadence = Kerrigan

Shining Armor = Jim Raynor

Chrysalis = Queen of Blades

Fuck yeah Star Craft all te way ^^

- masa piosenek ^^ szczególnie ta w wykonaniu Cadence i Chrysalis była w stylu tych piosenek z bajek z Disneya

- wspomnienia Twilight (relacje z bratem i Cadence) = filly Twilight <3

- Shining Armor to spoko gość + widać OP magic w jego rodzinie to standard :P

- walka klonów, zagrywka Shy i RD, Twilight jako machinegun, etc...

- widok miasta opanowanego przez armię Chrysalis = OP nerf plz

- Celestia chciała coś tam zrobić, ale jej nie pykło

- bezbronna Celestia w kokonie... me gusta? ;d

- swoją drogą oburzona Celestia D: i mane5 na Twilight było mocne

- Derpy miała swoje normalne oczy

- pojawienie się Lyra i Colgate

- kieszonkowa Vinyl .... gdzie mogę taką dostać?

- no i oczywiście .....

- LUNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

pojawiła się 3 razy: zamiana siostry na warcie, potem moment w którym Twilight biegła do zamku no i wpadła na imprezę na koniec (wyspała się lub w skończyła uplodować na Youtube/Ponitube scenę w której jej siostra przegrywa) + miała swoje kwestię .... FUCK YEAH IMA HAPPY BRONY NOW

Dołączona grafika

liczyłem że scena po przebiciu się do komnaty z EoH inaczej będzie wyglądać ;p przez chwilę myślałem że wpadnie Luna ciśnie piorunami tu i tam, a potem by otworzyła drzwi do skarbca (skoro Celestia była znokautowana to potrzebowali innego alicorna do zamku w drzwiach). Potem standardowa akcja z EoH, uwolnieniem Celestii/Cadence/SA i potem wspólne rozgromienie Chrysalis + Happy End.

No ale rzeczywistość sprzedała Mi/wszystkim wielkiego plaskacza w policzek/twarz i po reklamach dostaliśmy herp derp scenę:

Jedyne co mi nie do konca przypadlo do gustu to po raz kolejny (aka Discord) glowny zly stoi z boku, mysli ze nic mu sie nie moze stac i w 30 sec magia przyjazmi / milosci go rozpiepsza... a wystarczyło tylko uwazac.

jak wspomniałem zostaliśmy brutalnie uświadomieni że w tym serialu źli popełniają tragiczne błędy gdy są bliscy zwycięstwa, a power of love/friendship wins the day ;p ehhh ten serial dla małych dzieci osobiście wolałbym wersję w EoH, Luną i imba team combined attack.

braki oceny na skali aby ocenić ten finał ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tytuły piosenek:

From Daniel Ingram, the official song names:

So there you have it!

"B.B.B.F.F." for the Twilight/Brother song

"This Day Aria" for the Cadence villian song

"Love is In Bloom" for the final song!

i potwierdzenie imienia Królowej changelingów:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imma proud of myself. Drugi post na forum. Pełną ocenę może napisze jutro jak mi się będzie chciało a teraz napiszę tylko: +Twilight przez cały sezon nie miała piosenek (nawet w pierwszym nie było jej za dużo) to teraz miała w jednym odcinku aż 3! (w dodatku jedną finalną) które były całkiem niezłe (dla mnie epickie "bo to Twilight 3>") +Nawiązania do mojego kochanego Starcrafta (3>). Nawet imię tej Queen of Changelings (nawet Changeling był w Starcrafcie) jest dla mnie nawiązaniem do SC (Chrysalis - hardkorzy "jedynki" pamiętają). Słowem - czekam na nawiązanie do Diablo w sezonie III (może by tak Pana Terroru w wersji kucykowej i epicka bitwa? Wiem, marzenia...) Wszyscy obawiali się o piosenki a tu mamy miłą niespodziankę bo piosenki były niezłe (nie tak epickie jak WWU ale dawały rade). Finał godny finału słowem! @EDIT - Dobra Loves Is In Bloom awansuje do rangi Epickiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...