Skocz do zawartości

Kto by z was chciał żeby FlutterShy miała siostrę


Czy flutter shy powinna mieć siostrę?  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy flutter shy powinna mieć siostrę?



Recommended Posts

  • 4 weeks later...

przecież RD jest dla niej jak siostra, czy to wam nie wystarczy?

 

 

A może ma siostrę bliźniaczkę, która się pod nią poszywa? :evilshy:

Zdecydowanie polemizowałbym, czy RD zachowuje się w stosunku do FS jak siostra. Raczej to moim zdaniem ewidentna przyjaźń pochodząca z czasów szkolnych. Nie ma w tym miłości, jest przyjaźń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

FS powinna być jedynaczką. Chyba że w 4 sezonie by jej się urodziło rodzeństwo to by było ciekawe :raritylaugh:
 ale też dziwne... No ale FS jest jedyna w swoim rodzaju co do jej rodzeństwa to nie mam konkretnego zdania.

Ale jak już wspomniałam FS jest jedyna w swoim rodzaju :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim? Z Rainbow? I to by było dziwne, gdyby przez 26, czy ile tam ma mieć 4 sezon (jak najmniej o nim czytam, by jak najmniej o nim myśleć) przeprowadzili cały wątek romansowy aż do dziecka.

A, czekaj, to miał być sarkazm? Bo jeśli tak, to i tak nie usuwam tego, co jest wyżej. Niech się każdy pośmieje z mojego późnego zapłonu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttershy powinna mieć córkę, nie siostrę. 

Ta, jeszcze pewnie z Discordem? Wait, to sarkazm :rainderp: ?

 

Fluttershy nie powinna mieć rodzeństwa. Myślę, że gdyby je miała, to jej charakter byłby zgoła inny. Niech zostanie, jak jest.

 

Araszel, podsunąłeś mi pewną myśl... Chętnie obejrzałbym serial mający akcję po zakończeniu FiM'u, powiedzmy, 15 lat później, gdzie spotykamy już totalnie dorosłe Mane 6. Wtedy naprawdę z miłą chęcią zobaczyłbym córkę Fluttershy, nawet nie trzeba byłoby przedstawiać jej ojca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż tych pomysłów się rodzi w tym temacie! W nocy na prawdę się lepiej myśli. Ale zejdźmy z offtopowej drogi. Kto z was chciałby żeby Fluttershy miała siostrę? Ja nie. Widzieliście wizytę CMC? Widzieliście, ile ona ma zwierząt w domu. A jeśli jej siostra miałaby alergię? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...