Skocz do zawartości

Puchar Postaci Anime - starcie


Xyz

Recommended Posts

A więc wolicie Lajta Jagami, niż epickiego żelaznego smoczego zabójcę, Gajeela Redfoxa? :ming:

Nie ma to jak konkurs typu "zagłosuję na postać o której słyszałem, a ta druga niech spada" :ming: W sumie to można się było tego spodziewać :ming:

 

Po prostu uważamy (bynajmniej ja) że Gajeel przy geniuszu i epickości Raito może się schować. Gajeel jest dosyć prostą postacią w zwykłym shonenie, nie ma w nim nic skomplikowanego ani przesadnie fajnego. A Raito może np jeść chipsy.

Link do komentarza

Ajjj gdybym wiedział że tak będzie to bym dał swojego zawodnika. Ale patrzac na to kto jest to poza charakterem są również umiejętności a tutaj to różnie się wacha. Niekiedy jest zniszczenie a czasami wyrównane(nie wiedziałem że undertaker jest z anime ale co tam XD) dlatego będę obserwowal dale co się będzie działo

Link do komentarza

Gajeel wyrównał! :yay:

 

Małe pytanie:

W razie remisu, masz przygotowany plan na taką sytuację Xyzu?

Mam cichą nadzieję, że takiej sytuacji nie będzie xD Ale coś się wymyśli.

Jeszcze 6 dni głosowania!

Link do komentarza

Okrutne ustawienie....Gajeel vs Erza? Serio?

....Sorry Gajuś, ale tym razem wygrywa Erza...

 

 

Ok jeśli będę jedynym który zagłosował na Gutsa, to oznacza, że Berserk jest naprawdę albo całkiem nieznany, albo nielubiany :rainderp:

Edytowano przez Spinwide
Link do komentarza

Głosy oddane...

 

Cieszy mnie to, jak mocno trzyma się Kakashi.

Mam cichą nadzieję, że dotrze do finału, pomimo ciężkiej opozycji.

 

 

Xyz - pomysł na sposób aktualizacji tabelki jest genialny. :pinkie4:

 

 

Spinwide - Chyba niekoniecznie. 6:6:6 Naprawdę wyrównana walka. ^ ^ Przynajmniej póki co.

 

(Maleńki offtop do wglądu Spin' a:)

 

Ten turniej mi o czymś przypomniał... widzisz, parę miesięcy temu spytałem dżina, Akinatorem zwanego, o postać z mojej ulubionej, zdecydowanie mało znanej manhwy <Immortal Regis> Po kilkudziesięciu pytaniach dżin stwierdził, że postać, o którą mi chodzi... to Guts. :ivXRI:

Edytowano przez Plothorse
Link do komentarza

Wait, wait, wait what... Alucard/Dracula remisuje z dziewczyną, która jest bohaterką o niebo słabszego anime niż Umineko No Naku Koro Ni (swoją drogą, to kpina, że bohaterka tak słabego dzieła się dostała, gdy żaden z bohaterów jakże wyczepistego Umineko się tu nie znalazł)?

Szkoda, że obrażasz tak zacne anime. Rozumiem, że to w ferworze walki, ale mimo wszystko proponuję trzymać nerwy na wodzy żeby nie sprowokować tutaj jakiejś kłótni :)

 

 ale bez jaj, ta dziewczyna nie ma nawet szans przetrwać kilku sekund starcia

Jakiego starcia? Przecież tu chodzi o popularność postaci, a nie ich siłę. Chyba, że o czymś nie wiem?

Link do komentarza

Klimuk zgodzę się w tym :D

 

Ja osobiście wybierałem postacie pod względem siły, taktyki i skuteczności jako takiej. Jedynym wyjątkiem jest Guts vs Kushina, Kushina jako shinobi by wygrała(ile to zatruć przeciwnika) bo Guts to mimo wszystko tylko człowiek który osiągnął wiele. Resztę wybrałem kierując się wiedzą jaką posiadam i ich własną skutecznością.

 

Przykład - Remillia vs Undertaker - ten drugi to może i najsilniejszy shinigami, ale wciąż tylko shinigami, zaś Remilia to nietypowy wampir, bo ma w sobie dość energii by zasilić małe miasteczko. Jest o wiele szybsza i wytrzymalsza niż Undertaker, a co za tym idzie w starciu 1v1 ma większe pole manewru.

 

To samo tyczy się Kazumy vs Juno - niewiasta może i nie ma super umiejętności, ale udowadniała że potrafi sobie poradzić z o wiele silniejszymi od siebie. Plus, co jak co, ale to ona ma "boga" po swojej stronie ;>

Do czego to prowadzi? Do prostego morału - "Na każdego znajdzie się sposób".

Link do komentarza

Zegarek, Klim, traktujecie to nieco zbyt poważnie... :rd11: niczym jakąś nietypową sesję albo coś, idźcie lepiej gry mistrzować! xD
--
 
Tak fajne, że aż sam wziąłem i zagłosowałem! ^^
 
PS. Xyz, fajna sygnatura, portal, z którego ona pochodzi też fajny? ^^

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza

Zegarek, Klim, traktujecie to nieco zbyt poważnie... :rd11: niczym jakąś nietypową sesję albo coś, idźcie lepiej gry mistrzować! xD

--

 

Tak fajne, że aż sam wziąłem i zagłosowałem! ^^

 

PS. Xyz, fajna sygnatura, portal, z którego ona pochodzi też fajny? ^^

Owszem :D Coś jak MyAnimeList, gdzie zapisujesz sobie obejrzane anime, ale tutaj masz więcej opcji. Kliknij na tę sygnaturkę, wejdziesz na mój profil :D A pozostałym przypominam, że głosowanie trwa do tej soboty!

Link do komentarza

Co nie zmienia faktu, że sporo postaci w ogóle nie powinno się tu znaleźć, bo są po prostu nijakie.

 

Klimuk - zdajesz sobie sprawę z tego, że tą wypowiedzią mogłeś zranić uczucia naprawdę dużej ilości osób?

 

Wybacz mi dosadność, ale kolejnym swoim postem pokazujesz, że masz po prostu problemy z zaakceptowaniem tego, że inni mogą myśleć inaczej niż Ty.

 

Z mojego punktu widzenia wygląda to tak, jakbyś starał się celowo wywołać kłótnię. NIe wygląda to na dojrzałe zachowanie.

 

Zważ, proszę, na charakter tego przedsięwzięcia i nie umniejszaj przyjemności z niego pozostałych osób, biorących w nim udział.

 

Nie wnoszę o to, abyś przestał tu pisać. Jedynie o to, abyś inaczej formułował swe wypowiedzi. Czy mógłbyś...?

Edytowano przez Plothorse
Link do komentarza

Właśnie się zastanawiam nad założeniem konta, gdzieś, gdzie mógłbym gromadzić obejrzane przeze mnie anime i za bardzo nie wiem, jakiż to portal mógłbym dobrać, a ten prezentuje się co najmniej obiecująco :3 Nóż i konto będę tam miał w niedalekiej przyszłości x)
 
--
 
Plot, teraz i Ty też (bo Klimowi to już mówiłem) zacząłeś traktować to widowisko nazbyt poważnie? :lol:

PS, fajna Dash w sygnie! ^^

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...