Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

we wcześniejszych spoilerach było

- Fluttershy jako smok

- Powrót Discorda

- Duet Rarci & Octavii

Małe sprostowanie. Nikt nie oficjalnie nie zapowiedział (a bymanjniej nie widziałem info) powrotu Discorda. Jego Voice Actor, napisał na jakimś Tweeterze czy Facebooku, że wraca do serialu, powrót Discorda to na chwilę obecną (IMO) plotka, która może się nie spełnić.

Jak doszło do tej plotki:

VA Discorda napisał info o powrocie>ktoś odebrał to jako powrót Discorda>Kilku ludzi uwierzyło tej osobie etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flutterka jako smok... , no dobra pora to kolejny raz sprostować , no chyba że jakimś cudem to się spełni. ale to było tak: Pan który śpiewał jako flutterguy z Bridle Gossip to ten sam pan który podkładał głos smokowi z Dragonshy. I stąd się wzięła flutterka która będzie smokiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Episode Number - ???

Title - Just for Sidekicks

Air Date: January 26th

Synopsis: Spike finds himself in over his head after convincing Twilight and her friends to let

him pet-sit all of their critters in exchange for a few gems.

Spike i dzieciaki będą rozrabiać.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilki drzewne... Takie bardzo... Sztuczne. Nie pasujące. Jakością wybijają się z tła... Wyglądają nieprzyjemnie, przynajmniej dla mnie. Ogólniw fabuła odcina będzie pewnie wyglądać tak: - Wydarzenie XYZ (nie wiadomo co, ale wygląda na to, że ekipa uda się do lasu Everfree). - Spike sługusuje (po uratowaniu Cristal Empire wraca do zwykłej roli). - Smoczek strzela focha i odchodzi/odmawia dalszej współpracy. - Ekipa ogarnia, że źle zrobiła i teraz leci go ratować. - Możliwy list (to byłby już drugi!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek jest już na YT, bez napisów.

Dobre, aczkolwiek ta wersja (również bez napisów PL, niestety) jest w maksymalnej jakości 1080p, oraz ma lepszy dźwięk:

Oby smakowało.

EDIT:

Znalazłem przed chwilą przepiękny FAKE przedstawiający trailer odcinka kończącego 3 sezon. Po prostu nie mogę się nim nie podzielić! :pinkie2:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=KUW_rOnyJ4A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odcinek powinien być 5, a nie 19

Taka sytuacja miała już miejsce po emisji "Heath warming eve" rzeczą naturalną jest, że przerwa musi być. MNIEJ WIĘCEJ (nie idealnej czyt. 3 odcinki przed połową) w połowie sezonu... Jako, że drugi sezon zaczął się nieco wcześniej wtedy i przerwa była wcześniej. Dziękuję za uwagę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, aczkolwiek ta wersja (również bez napisów PL, niestety) jest w maksymalnej jakości 1080p, oraz ma lepszy dźwięk:

Oby smakowało.

EDIT:

Znalazłem przed chwilą przepiękny FAKE przedstawiający trailer odcinka kończącego 3 sezon. Po prostu nie mogę się nim nie podzielić! :pinkie2:

Ach Ci fani.xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...