Skocz do zawartości

Najbardziej lubiana piosenka z I sezonu.


zorua12

Najlepsza piosenka I sezonu?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza piosenka I sezonu?

    • No Fear Song
      21
    • Winter Wrap Up
      131
    • Art of the Dress
      50
    • Hush Now Lullaby
      19
    • Cutie Mark Crusaders Song
      24
    • You Got to Share, You Got to Care
      7
    • So Many Wonders
      15
    • At the Gala
      57
    • Pony Pokey
      15


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

tu też dodałem ankietę. miłego głosowania ;) muszę przyznać ciężko mi powiedzieć, którą piosenkę najbardziej lubię, ale zagłosowałem na: - No Fear Song - Hush Now Lullaby - Cutie Mark Crusaders Song - So Many Wonders

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedy po raz pierwszy słuchałem tej piosenki, wiedziałem, że nigdy jej nie zapomnę. Że będę ją śpiewał budząc się i kładąc spać. Że nie powstanie już nic lepszego. I nie myliłem się. Winter Wrap Up totalnie zmiażdżyło konkurencję ;p Pomimo iż ogólny poziom piosenek był w drugim sezonie wyższy, to WWU ciągle jest u mnie na pierwszym miejscu. A więc mój ranking piosenek z pierwszego sezonu przedstawia się tak: 1. Winter Wrap Up. 2. No Fear Song 3. At the Gala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. WWU/CMC song (nie chce nam się rozważać, więc są obie na 1 miejscu) 2. Art of the dress (aka [The] Art of the Thrash - Megadeth (piosenka Hangar 18) vs. My Little Pony) i At the Gala (ciężki wybór, byłby by 4 miejsca, są 2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon, czas gdy łykało się odcinki jak tic-taki... Gdy pierwszy raz oglądałem ten sezon nie zwracałem zbytniej uwagi na piosenki. Za wtórym razem dopiero zacząłem się wsłuchiwać i najlepszymi piosenkami (czyt. kilka na miejscu pierwszym) są: "Winter wrap up" "Art of the dress" "Giggle at the ghost(l)ies" "At The Gala"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym miejscu od kąt pierwszy raz ja usłyszałem stoi oczywiście "winter wrap up" . Na drugim miejscu Art of the dress" Ta piosenka jest po prostu świetna ale WWU jakoś mi bardziej przypadło do gustu :D Czyli malutka lista :P : 1. winter wrap up 2. Art of the dress :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winter Wrup Up!!! Oprócz tego No Fear Song i At the Gala. No i świetne jest też Cutie Mark Crusaders Song.

Dobry glam metal. Kogo obchodzi fakt, że Scoot nie umie śpiewać? :D

za winter wrup up to powinien być ban(an), wiesz? :D bob

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...