Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Pillster

Trzy Strony Medalu: Extended Edition [Epic][NZ][Slice of life] [Violence][Shipping][Adventure]

Jak oceniasz "Trzy Strony Medalu"?  

78 members have voted

1. 1. Jak oceniasz "Trzy Strony Medalu"?

• Porównywalny do legend klasy "Past Sins" i "Fallout: Equestria"! Czytać w ciemno!
      50
    • Kilka rzeczy mogłoby pójść lepiej, ale wciąż jeden z lepszych fanfików!
      22
    • No dobra, fik jest bardzo przyjemny w odbiorze, ale bez ultra fajerwerków.
      4
    • Ogólny średniak - serio, nie ma się czym podniecać.
      2
    • Czytać można, ale ciężko się dopatrzeć pozytywów.
      0
    • Trzymam druk tego fika w wychodku, ale nie do czytania.
      0
  2. 2. Czy są chwile, kiedy fanfik się dłuży i nudzi?

• Nie, wszystko jest dokładnie tam, gdzie być powinno, a żaden moment nie jest zbędny.
      39
    • Kilka momentów wydaje się być przeciągniętych.
      36
    • Dłużyzn sporo, ale akcja idzie do przodu.
      2
    • Tu jest więcej gadania o nieistotnych pierdołach, niż samej treści!
      1
    • Ten fik zawstydził fabrykę gum do żucia...
      0

Recommended Posts

27.05.2016 at 23:10 Onyx napisał:

Chwila, bo trochę się pomieszałem, prace na ff nadal trwają czy autor już tego nie kontynuuje? 

W chwili obecnej, nie... Z tego co sam się orientuje. Ma coś innego na głowie... Ale co to sam nie wiem, nie jesteśmy już blisko z Pillem od dawna.

To ja powiem. Na chwilę obecną, ze względu na inny projekt prace nad Medalami są wstrzymane. Nie mogę rzec czym jest projekt, ale może autor powie. Tyle ode mnie

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

17.06.2016 at 20:59 Legion napisał:

To ja powiem. Na chwilę obecną, ze względu na inny projekt prace nad Medalami są wstrzymane. Nie mogę rzec czym jest projekt, ale może autor powie. Tyle ode mnie

W sumie, nie powiedziałeś nic, czego byśmy nie wiedzieli, lub się nie domyślali, Legion'ie :)

No cóż, Onyks najwyraźniej nie do końca był pewny, więc chciałem tę sprawę rozjaśnić

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

Proszę mi tu nie spamować. Powrócę w odpowiedniej chwili, a do tego czasu cisza. 

Edited by Pillster

Dzięki uprzejmości użytkownika Crystal Arrow w Index Page pojawił się format Epub dla czytników mobilnych. Dziękuję za dobrze wykonaną pracę i zapraszam do pobrania. 

W związku z tym, że w niedzielę ten fanfik będzie walczył w pojedynku z "Si deusem", postanowiłem podbić ten już zakurzony temat.

Zacząłem lekturę dlatego też postanowiłem podzielić się wrażeniami. Będzie krótko, na dłuższą reckę możecie liczyć, gdy przebrnę przez całość.

Generalnie fik mnie zaciekawił, choć coraz częściej zapala mi się w głowie czerwona lampka. 

Spoiler

Agencja wywiadowcza coś kulawo działa, zważywszy na to, że Flash nie dostała jakiejś fałszywej tożsamości, czy też kamuflażu dla jej pustego zadka - w końcu właściwie dorosła klacz bez dupoznaczka cholernie rzuca się w oczy.

Ceśka współczesna roztacza aurę suczy i wydaje mi się, że powinna się z tym kryć.

Pod względem formy jest nawet nawet, nie licząc form typu "jednorożec powiedział" w stosunku do klaczy, na co jestem uczulony, choć wiem, że to niby poprawnie.

Mimo tych zastrzeżeń póki co "Trzy Strony Medalu" miło mi się czyta"

Pozdrawiam i zachęcam do tego, by samemu przeczytać fika i wyrobić sobie opinię.

16 godzin temu, Kotek09102001 napisał:

@Pillster gdzie są dalsze części ??? :o

Czekam już tak długo i pewnie nie tylko ja ... 

Nie ma sensu pytać, kilka postów wstecz, albo w dopisku "od autora" wspominał, że nie ma szans na kontynuacje.

Edited by Crystal Arrow

Plik z fanfikiem usunięty z dysku google. Archiwizuje.

Odmrażam, Pillster wrócił i za jakieś dwie godziny wrzuci plik z fikiem. Póki co całość w formacie PDF, ma na to zgodę.

Dobrze że sobie przypomniałem przed pójściem spać bo by znowu było 'zrobię to jutro'.

Przy okazji, ktoś ogarnia przenoszenie PDF na Dysk Google lub na inny format który da się edytować z zachowanym formatowaniem? Poległem sromotnie przy próbie przeniesienia.

Otwórz przy pomocy MS Word, włącz edycję, a następnie skopiuj do docsa. Zazwyczaj działa.

Ogarnięte i wrzucone - nie wiedzieć czemu, tydzień wcześniej otwarcie PDF w google docs zajmowało wieki i ostatecznie nie następowało. Teraz wszystko jest wrzucone w gugla i we właściwym formacie, linki w edytowanym poście tytułowym. Ktoś da mi znać czy wszystko działa i jest dostęp?

• Upvote 1

Wszystko jest w porządku, nie licząc skopanej numeracji stron wypadającej gdzieś na środku oraz niedziałających linków do następnych i poprzednich rozdziałów. A tak przy okazji jest jakiś cień szansy na kontynuacje???