Skocz do zawartości

[Konkurs] VIII edycja Konkursu Literackiego


Dolar84

Recommended Posts

prędzej clopfic'a napiszę niż TCB

 

Trzymam za słowo :derp2:

 

Moje opowiadanie pojawi się tu w niedługim czasie. Bójcie się, ponieważ zamierzam wygrać :rainderp: No, chyba, że wątek [TCB] będzie za mało przekonywujący, ale postaram się zawrzeć kilka nawiązań do niego, choć nie będzie taki podręcznikowy... Czas pokaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się że i tak nie wygram z powodu tej korekty przez Decadeda.

 

 

Aż taki straszny jestem? :ohmy:

Przecież ja wcale Was nie przyciskam... Powiedziałbym wręcz, że przymykam oko na pomniejsze błędy...

 

Ale... Jak tak bardzo chcecie, to zajmę się sprawdzaniem prac na serio :rariderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

985 słów (po odjęciu tytółu, autora i tagów - ktoś kiedyś pisał, że tego się nie bierze się pod uwagę).

 

A więc jest TCB, jakiś tam dark z crossoverem (Resident Evil, ale przed pierwszą częścią filmu, kiedy jeszcze nie zazombili ludzi).

 

Utracone Jestestwa

 

Polecam przeczytać Not Alone. Jest to jedyny fanfik jaki przeczytałem z tego uniwersum (specjalnie na potrzeby konkursu) oprócz tych zamieszczonych przez pozostałych uczestników. Stanowi swego rodzaju wprowadzenie do TCB i czyta się go naprawdę świetnie. Tak czy inaczej na pewno lepiej niż lalkę, którą zadali nam na ten miesiąc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, napisałem opowiadanie:
TCB - eeyup.
Crossover - EEYUP
Dark - umm... w pewnym sensie jest bo światła zgasły i finał odbywał się w ciemnościach :derp:

Muszę zacząć od nowa, a te zachować na później, ewentualnie opublikować jako "szkic" i sprawdzić reakcję osób.

 

EDIT. A jednak tekst się nadaje. Wystarczy kilka poprawek  :giggle:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co sie zmieściłam- 981 z tytułem i tagami, ale musiałam wyciąć fragment tekstu, w którym i tak lałam wode  :derp3:  Nie jestem pewna czy można tu dać tag [dark] ale i tak jestem dumna, bo moje pierwsze opowiadanie :3

 

proszę, a oto magiczny link :333

 

https://docs.google.com/document/d/1lRf0o9x8Lhr1HkYB5myiNCHhpobVlzKn9AdHd3Td1Vc/edit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy państwo, gromkimi brawami powitajcie pierwszy samodzielny FanFiction WładcyCiemnościIWszelkiegoZła, który zwie się...

 

Misja[TCB][Crossover][Dark]

 

Może występować lekki Violence, ale tak lekki, że nawet Dolar poskąpiłby takiego tagu (mam nadzieję :derp2:). Liczę na konstruktywną krytykę, bardzo mi się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asasyni [TCB] [Crossover] [Dark] (nie to nie AC, a Gwiezdne Wojny)

 

Jeżeli jakimś cudem to "dzieło" nie zostanie odrzucone to już będę czuł się jak zwycięzca. Nie dość, że pierwszy raz piszę coś w realiach czegoś, czego nie rozumiem [TCB] to tyle tam [Dark] co kreatywności u EA. 

 

PS. Mam nadzieję, że tym razem wrzuciłem w odpowiednim formacie...

 

EDIT. Przeczytałem jeszcze raz... mniejsza o to czy w ogóle zakwalifikuję się do konkursu. Ale nawaliłem "bykóf"  :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem szybki przegląd Waszych opowiadań, które są zawalone błędami jak mrowisko mrówkami bardzo ładnie napisane.

Na chwilę obecną uważam, że największe szanse na wygraną ma:

Wszyscy mają równe szanse. Dowiesz się po ogłoszeniu wyników :3

 

Przypominam, że zostało Wam niecałe pięć dni na oddawanie prac. No... Właściwie to już cztery :derp2:

Wymagania są wysokie, więc postanowiłem zmodyfikować nieco nagrodę końcową:

Zwycięzca będzie mógł wybrać dodatkowo jedno swoje opowiadanie, które poprawię (poza konkursowym, którym zajmę się od ręki).

Oczywiście, zrobię to tylko wówczas, kiedy zwycięzca się do mnie zgłosi i będzie chciał korekty :drurrp:

 

Tak więc... Nie poddawajcie się i piszcie dalej!

Powodzenia!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem pisać kolejny fic który pewnie nie wygra, ale i tak się cieszę że go napisałem. Fanfic nawiązuje do uniwersum gry Legacy of Kain Soul Reaver. Oczywiście rozumiem że niektórzy mogą nie rozumieć tego uniwersum i związanym z nim pojęć, więc żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, w spoilerze umieszczę odpowiednie wyjaśnienie poszczególnych pojęć które się pojawiają.

 

Poświęcenie [TCB] [Crossover] [Dark]

 

Według worda jest 981 słów.

 

Raziel - Wampir pierwotnie ożywiony przez władcę zwanego Kain. Jednak pewnego dnia Raziel wytworzył skrzydła za co został strącony w otchłań która zmieniła go w łapacza dusz. Niejaki Elder God przemienił go w swojego podwładnego który sprowadza dla niego zabłąkane dusze. Jeśli chcecie wiedzieć jak wygląda Raziel to polecam to:

http://www.youtube.com/watch?v=4DOKzTHaPfM

 

Świat DNA - Rozpięta na płaszczyźnie rzeczywistość. Świt duchów do którego Raziel może wkraczać kiedy tylko chce, jednak żeby z niego wyjść musi posłużyć się innym człowiekiem. 

 

Mobius - Manipulator czasu, który przeniósł Raziela przy pomocy swoich maszyn.

 

Soul Reaver- miecz który przydzielony jest do ręki Raziela. Ów miecz może wchłaniać duszę swoich przeciwników i posiada formę duchową. Wygląd.

Edytowano przez Sajback
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzech przeszłości[Dark][TCB][Crossover]

 

Miał to być crossover z Hotline Miami, w którym główny bohater posiada swoje własne motywy, a właściwie stają się one rozbieżne z motywami zleceniodawcy. Sam już nie wiem, co z tego wyszło, bo opowiadanie ewoluowało kilkanaście razy.

 

Jest to moje pierwsze w życiu opowiadanie, dlatego powinienem chyba przeprosić osobę, która to ocenia :)

 

Dokładnie 987 słów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się udało. To trzecia i finalna wersja opowiadania, poprzednie zawierały wstawki, które mogły by przysporzyć mi tagu [slice of Life] albo [Violence], a tego bym nie chciał. W tej wersji, że tak powiem, wszystko jest na swoim miejscu i w odpowiednich ilościach. Oto "Szkarłatny uśmiech", słów 981.

 

Uniwersum Biur Adaptacyjnych odwiedził znany bohater niemniej znanej creepypasty pod tytułem (spokojnie, w spoilerze nie ma żadnych screamerów):

"Jeff the Killer"

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam - jak to się mawia - rzutem na taśmę. Pomysł pojawił się zaledwie kilka godzin temu. Zawarcie tych trzech tagów w takiej objętości sprawą łatwą nie było. ;p
 
Gregory Holmes [TCB] [Crossover] [Dark]

 

Myślę, że już po samym tytule można wytypować głównego bohatera.

Występują:

Gregory House - diagnosta

James Wilson - onkolog, przyjaciel House'a

 

Życzę wszystkim powodzenia! :)

Edytowano przez miskof
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...