Skocz do zawartości

[Konkurs] VIII edycja Konkursu Literackiego


Dolar84

Recommended Posts

Po nieco dłuższym oczekiwaniu, niż się spodziewaliśmy w końcu udało nam się ocenić Wasze prace. Tym razem mieliśmy jeden tekst, który wybijał się ponad przeciętność, a pozostałe choć zajadle go goniły, zdołały osiągnąć poziomy dobre i bardzo dobre. A oto laureaci:

 

I miejsce - "Szkarłatny Uśmiech" autorstwa Hoffmana

II miejsce - "Utracone Jestestwa" autorstwa Sakitty

III miejsce - "Poświęcenie" autorstwa Sajbacka

 

Przypominam iż zdobywca pierwszego miejsca otrzymuje nagrodę dodatkową - może zgłosić się do Decadeda, który dokona korekty jednego z jego opowiadań.

 

Dokładna rozpiska ocen za stroną techniczną znajduje się tutaj

 

Na koniec dodam tylko, że serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom i w kolejnej edycji postaramy się dobrać nieco mniej mordercze tagi.

 

 

PS: Chwilowo wygląda na to, że Hoffman całkowicie zdominował konkurs - czekamy na więcej śmiałków, którzy postanowią rzuć wyzwanie jego doskonałym tekstom:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YEY!

 

Nareszcie udało mi się zdobyć miejsce w konkursie literackim tylko dzięki własnym umiejętnością. Gratuluję wszystkim uczestnikom i liczę na was w następnych edycjach. Szczególne gratulacje dla Hoffmana i Sakitty za ich opowiadania które faktycznie są fantastyczne i zasługują na swoją pozycję. :D No dobra, no to teraz czas brać się za edycję specjalną :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie gratuluję laureatom, a również tym, którzy tym razem musieli obejść się bez nagrody. Wszystkie opowiadania (no, może oprócz mojego) były conajmniej dobre i przyjemnie się je czytało... Ale trzeba przyznać, że werdykt zespołu sędziowskiego zaskoczeniem nie jest zaskoczeniem :D

Jeszcze raz gratuluję wszystkim i życzę powodzenia w przyszłych konkursach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla samego Hoffmana! Szczerze mówiąc twój udział w tym konkursie uważam za doskonałe doświadczenie także dla mnie. Cóż, gdyby nie ty przysługiwałoby mi pierwsze miejsce :5N9ul:, ale nie myśl sobie, że nic nie wyciągam z twoich prac. Nauczyłem się kilku rzeczy i kiedyś z nich skorzystam.

Propo przecinków. Po opublikowaniu pracy kapnąłem się, że ostatnie zmiany jakie wprowadzełem do swojego worda... cóż... trochę uszkodziło się wykrywanie błędów a nie należę do tych co dłużej poprawiają niż piszą. Spokojnie, obecnie wszystko działa :pinkie4:

Szkoda, że tym razem nie ma recenzji każdej pracy. Zawsze można było poznać opinię i na przyszłość nie popełniać tych samych błędów. Uważałem to za jeden z powodów dla którego lepiej brać udział w edycjach niż pisać własne opowiadania ,,recenzja". Na fiction.mlppolska.pl na Sekrecie Zamku w Lesie Everfree mam 14 tyś odsłon a zero rad na przyszłość. Wyświetla się tylko, że świetne, ale nic poza tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukończone? :derp2: Oj, to tylko baaaardzo otwarte zakończenie. Cóż - fakt - pisanie tekstu w ciągu zaledwie kilku godzin przed końcem, to nie był najlepszy pomysł. Wrzuciłem też tyle wątków, że spokojnie można z tego opowiadanie na kilka rozdziałów rozpisać. ;p

 

Zwycięzcom gratuluję zasłużonych pozycji na podium! :yay:

 

Jak już wyżej wspomniano, brakuje mi takich mini recenzji opowiadań by Dolar. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę szczerze podziękować za nagrodę dodatkową i wyrazy uznania, jednocześnie gratulując pozostałym laureatom i w ogóle, wszystkim uczestnikom i uczestniczkom. Cieszę się z wysokiej oceny strony technicznej mojego opowiadania, postanowiłem w tej edycji zwrócić na nią szczególną uwagę (zwłaszcza po małej wpadce w końcówce opowiadania na edycję "4000"). Muszę jednak przyznać, że jestem nieco zaskoczony tak niskim wynikiem dosyć sporej ilości prac, ale wydaje mi się, że wynika to stąd, że wiele osób przystąpiło do konkursu po raz pierwszy. Mam nadzieję, że na tym nie poprzestaniecie, a Wasze prace na naszych oczach będą stawać się co raz lepsze i lepsze. Macie już za sobą początki, teraz może być już tylko lepiej!

 

Liczę na to, że w następnej edycji prac będzie co najmniej tyle samo, jeśli nie więcej. Jak zwykle, mam nadzieję, że do konkursu dołączą także zupełnie nowi uczestnicy. Jeszcze raz dziękuję za nagrodę dodatkową, odezwę się gdy już podejmę decyzję.

 

Pozdrawiam wszystkich twórców i do następnej edycji!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dokładnym przeczytaniu zwycięskich prac moje reakcje są takie:

 

Po przeczytaniu opowiadania Sakitty moja reakcja była taka:

 

wow.gif

 

Natomiast gdy przeczytałem opowiadania Hoffmana, moja reakcja była następująca:

 

jjong-wow.gif

 

Hoffman... przebiłeś epickością i pomysłem wszystkie prace z kretesem. Świetny pomysł by w świecie TCB umieścić jednego z najbardziej epickich zabójców w historii internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...