Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

I need emoticons! Emoticons of Bloomberg and Snails! Naprawdę... Oddałbym lewy konar i parę korzeni za to, żeby na forum pojawiły się emoty z którymi mogliby się utożsamiać przeprowadzajacy fotosyntezę użytkownicy forum. No i nie żeby coś... Ale emotka z Tomem jest. Więc mamy tu do czynienia z jawnym dyskryminowaniem zielonych elementów krajobrazu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, przyzwyczajony jestem, że jeśli ktoś chce narzucać jakieś ograniczenia wiekowe, to zwykle jest pełnoletni i takie ograniczenia tak czy inaczej go nie dotyczą, dlatego przedtem nie zwróciłem na to uwagi. Ale właśnie spojrzałem na twój profil, i hipokryzją zaczęło mi wonieć z twojego pierwszego posta. Resztę możesz sobie dopowiedzieć. Nie wiem, czym różni się trzynastolatek (czy choćby piętnastolatek) od szesnastolatka, naprawdę... I tak nic jeszcze nie wiecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że 16 lat nie oznacza od razu, że licealista. Początek roku jest we wrześniu, a można 16 lat ukończyć w styczniu, czyli de facto cały czas być w gimnazjum. Także po moich kolegach widzę, że I klasa liceum nadal nie jest jeszcze do końca dorosła. Za to, widać ewidentnie było, że w II klasie dorośli i dalej w III było już można rzec normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogła by powstać zakładka +18 do wrzucania filmów oraz muzyki, w której występują wulgaryzmy? Obecnie wiele piosenek występujących chociaż by we wątku: http://mlppolska.pl/Watek-Ocen-poprzednia-piosenke-hip-hop-edition--3466?pid=153538#pid153538 Czy filmy z: http://mlppolska.pl/Watek-%C5%9Amieszne-filmiki--19 Zawierają wulgaryzmy, lecz zamiast dawać kolejne warny, po prostu lepiej było by je przenieść pod zakładkę +18. Niepokoi mnie, że obecnie do powyższych wątków ma dostęp każdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, lekki bezsens moim zdaniem. Szkoła znacznie bardziej demoralizuje (srsly, teraz to się zaczyna od II podstawówki), skoro dzieci w tym wieku wiedzą co to seks to jak może im zaszkodzić coś takiego jak kilka przekleństw?

My nie jesteśmy podstawówką ani gimbazą, lecz (w założeniach) forum dla ludzi posiadających minimum kultury. A że w praktyce różnie bywa, to nie znaczy, że wulgaryzmy muszą być tolerowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mówię o jakimś czytelnym mobilnym stylu forum. Wiem że to kupa pracy, ale dużo for jest wyposażone w takie coś, i jest to o wiele wygodniejsze od zwykłej, okrojonej jedynie z grafiki wersji mobilnej.

Znalazłem dzisiaj takie coś: (trzecia opcja)

Dołączona grafika

I jest w porządku, ładnie wygląda.

Dałoby się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...