Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Pomysł nie jest zły, jeśli i tylko jeśli głosując na przykład na najlepszego Avatara, userzy będą głosować w miarę obiektywnie, a nie 'głosuję na Avatara Rainbow Dash, bo lubię Dashie w serialu' czy coś. I co to znaczy 'nowy użytkownik'? Są jakieś limity?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie się tak przyjęło. Nowy to nowy. Nie ma w sumie ściśle określonych granic. Pomysł imo dobry, ale nie wiadomo jak z reakcją. CHOCIAŻ JEDYNI SHITSTORMUJĄCY TUTAJ TO BY BYŁA TYLKO EKIPA, ALE NAM NIE WYPADA, WIĘC HAŃBA SHITSZTURMIARZOM. Popieram ten pomysł wszystkimi mackami, kopytami, pazurami, łapami, rękami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko to mówię/mówiłem, ale zgadzam się z Airlickiem. Pomysł o tyle wredny, że może jeszcze bardziej poróżnić famdom. Po za tym nie mówiac, że "najlepszego" ludzie często wybierają na zasadzie "gra w to samo co ja i fajnie rysuje, dlatego jest najlepszym avatarem" Fuck tha logic! Jestem jak najbardziej na nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny takim konkursom, nie wiem czemu w sumie miałyby służyć? :3 A tak w ogóle znowu zepchnięto moje poważny i ważny pomysł, którego wprowadzenie usprawniłoby funkcjonowanie forum, a dotychczas dowiedziałem się tylko, że wprowadzenie go jest fizycznie możliwe :luna:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tytułów odcinków sezonu pierwszego na forum. Ni to tytuły oryginalne, ni oficjalne polskie. Przyznam, że trochę to bywa mylące, nad pojedynczymi musiałem się chwilę zastanawiać, a wiele brzmi niedorzecznie. Dlaczego tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tytułów odcinków sezonu pierwszego na forum. Ni to tytuły oryginalne, ni oficjalne polskie.

Przyznam, że trochę to bywa mylące, nad pojedynczymi musiałem się chwilę zastanawiać, a wiele brzmi niedorzecznie.

Dlaczego tak?

Wkrótce odpowiednio uporządkujemy te nazwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rainderp: Zmiana głosu w ankiecie jest lekko bez sensu... Większość ankiet wypełnia się jednokrotnie i tak powinno być...

xyziu... ja pamietam jak oszukiwałeś z ankietą o irca

Też pamiętam, to było dobre xD //Xyz

Ale zdecydowanie nieśmieszne... Wybacz za wcinkę, Kuoth :P

~ Nik

Mnie to zawsze bawiło //Skysplit (również przepraszam :c)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać możliwość jednoklikowego eksportu prywatnych wiadomości na dysk, np. jako TXT, XML. Byłoby to szybsze i pozwalałoby zachować częściowo układ tekstu, inaczej niż przy kopiuj-wklej. Skrzynka zawsze kiedyś się zapycha ;)

Edit: Jak ja mogłem tamtą opcję przegapić... Pewnie to przez te parę dawek Deprimu. Zachciało mi się kurna na stare lata "Rainbow Factory" czytać ;p

Edit 2: Gdyby tylko eksportowana zawartość była traktowana jako plik do pobrania, a nie wyświetlała się od razu w przeglądarce :derp:

Edit 3: W przypadku pliku .txt, (po wybraniu w przeglądarce "Zapisz jako...") musiałem jeszcze Notatnikiem zmienić kodowanie z UTF-8 na Unicode. Notatnik rozkrzacza plik, nie trawi niektórych znaków specjalnych; WordPad z kolei nie lubi polskich liter w UTF-8.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

W sumie dobry pomysł, nie byłby pewnie zbyt często używany, ale co do ważniejszych wiadomości... mógłby się przydać. Jestem za pod warunkiem, że nie obciążałoby jakoś konkretnie serwera lub wprowadzenie tego miałoby trwać nie wiadomo ile, gdy są ważniejsze rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...